زمان کنونی: ۳۱-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۴۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با xtampp
۲۶-۶-۱۳۹۲, ۰۲:۱۵ صبح
ارسال: #1
Bug مشکل با xtampp
سلام

سیستم من 64 بیت هستش
برنامه xtampp آخرین ورژن رو دانلود کردم جوملا رو ریختم روش اما موقع نصب جوملا روی علامت لودینگ موند یعنی فقط مرحله اول نصب رو رد کرد
xtampp رو د.باره از یه سایت خارجی دانلود کردم بعد از نصب و ریختن جوملا این دفعه مراحل طی شد اما ناقص appachy هم ارور می داد

[Apache] Error: Apache shutdown unexpectedly.
[Apache] This may be due to a blocked port, missing dependencies,
[Apache] improper privileges, a crash, or a shutdown by another method.
[Apache] Check the "/xampp/apache/logs/error.log" file
0 [Apache] and the Windows Event Viewer for more clues

توی هر دو تا نصبی که داشتم اولش یه پیغام میداد که پیوست کردم

اگه میشه لطفا راهنمایی کنید ممنون
و اگه کسی نسخه 64 بیت xtampp رو داره واسه منم معرفی کنه

سپاس فراوان5353

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۶-۶-۱۳۹۲, ۰۲:۲۶ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل با xtampp
نرم افزارهایی مانند اسکایپ یا نرم افزارهایی رو که برخی پورت ها رو اشغال میکنند ببندید و تست کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، peyman-pma
۲۶-۶-۱۳۹۲, ۰۳:۲۲ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶-۶-۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ صبح، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #3
سلام xampp که نصب کردی به صورت کامل حذف کن یعنی تمام پوشه ها و از ریجستری

بعد روی روی ستاپ کلیک راست
setup > Properties > compatibility >run as administrator = ok > run this program = windows 7 64bit

اگر هم سرویس ها اجرا نشد از سرویسهای ویندوز سرویس آپاچی رو روی اتومات قرار بدید
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، peyman-pma
۲۸-۶-۱۳۹۲, ۰۲:۳۶ صبح
ارسال: #4
[size=medium]با تشکر از هر دو عزیز گرامی

من بلا فاصله بعد از لینکه پاسخ دادید عمل کردم

ابتدا skype رو بستم به طور موقت درست شد اما دوباره پیغام خطای دیگه ای رو داد
و همچنین به قسمتی که آقای سلیمانی گفتن رفتم ولی windows 7 خالی بود گزینه 64 بیت نبود

خلاصه من قید xampp رو زدم رفتم پی easy php این به راحتی کار کرد جوملا کامل نصب شد اما بعد از نصب روی صفحه home کلی پیغام خطا نوشت کلی تست کردم نشد

الان هم با برنامه wampserver کار میکنم جوملا تا مرحله دیتابیس میره بعد از اینکه اطلاعات mysql رو میدم روی علامت لودینگ می مونه با مرور گرهای مختلف هم تست کردم نشد به قسمت phpmyadmin رفتم دیدم که به sql وصل شده و تب های اونو ایجاد کرده ولی صفحه روی لودینگ میمونه

من دیگه گیر کردم کلافه شدم
لطفا راهنمایی کنین اگه یه برنامه سرور مجازی توپ هست بگین تا راحت شم یا ایراد اینها رو درست کنم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۸-۶-۱۳۹۲, ۰۳:۴۵ عصر
ارسال: #5
درود بر شما
اگر با easy php جوملا را نصب کردید و در حین نصب خطایی دیده نشد، بعد از ورود به کنترل پنل جوملا از قسمت "تنظیمات کلی - سرور - گزارش خطا" را بر روی هیچ تنظیم کنید و تست کنید
برای خطای تصویر هم یک بار از کنترل پنل ویندوز در User Accounts گزینه Turn User Account Control On or Off را چک کنید که تیک نداشته باشد و تست کنید

اصولا هر کدام از برنامه هایی که در بالا نام بردید، خواستید با آن کار کنید حتما برنامه قبلی را کاملا پاک کنید

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، محمدسلیمانی
۲۸-۶-۱۳۹۲, ۰۵:۴۴ عصر
ارسال: #6
سلام برای رفع خطای easy php اگر راهنمایی آقا شهروز جواب نداد
فایل php.ini رو با notepad ویرایش کنید و جلوی date.timezone هرچی نوشته پاک کنید و Asia/Tehran رو اضافه کنید
یعنی
date.timezone =Asia/Tehran
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

سپاس شده توسط mahan
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان