زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۵:۲۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین بسیار ساده برای ریدایرکت J!Redirect 301
۲۵-۷-۱۳۹۰, ۰۷:۴۲ عصر
ارسال: #1
پلاگین بسیار ساده برای ریدایرکت J!Redirect 301
این یکی از ساده ترین پلاگین هایی هست که برای ریدایرکت 301 و هیچ نیازی هم به ترجمه نداره. البته به صورت کلی برای سایت هست نمی شه با این پلاگین برای هر لینکی در یه سایت ریدایرکت مجزا تعریف کرد.

*اگه از پلاگین ها و کامپوننت های مشابه برای این کار استفاده نمی کنید حتما این رو نصب کنید.
* البته از طریق htaccess هم این کار شدنیه ولی هم باید دستی کد رو وارد کنید هم این که بعضی اوقات ممکنه به مشکل بر بخورید با سایتای جوملاییتون.

دو تا کاربرد خیلی مهم داره ریدایرکت 301،
- برای ریدایرکت کردن یک سایت به سایت دیگه یا یه بخش دیگه از خود سایت، مثلا parsjoom.com رو به forums.parsjoom.com ریدایرکت می کنیم، یعنی آدرس اول که زده می شه خود به خود کاربر به فروم هدایت می شه.

- استفاده دوم که کمتر کسی استفاده می کنه و برای سئو اهمیت داره حذف www یا اضافه کردن اون به صورت همیشگی برای سایت هست، چون اگه دقت کنید اکثر سایت ها به هر دو صورت بالا میان که باعث افت رتبشون تو موتورهای جستجو می شه.
مثلا: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ریدایرکت می کنیم تا همیشه با www نمایش داده شود یا برعکس عمل می کنیم تا www حذف بشه.

پلاگین هم در بخش پلاگین ها فقط دو تا فیلد داره که باید پر بشه.

اینم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فایل‌(های) پیوست شده
jRedirect301.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 78
اندازه 4.97 کیلوبایت

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، احسان افشاری ، پیام عمرانی ، 3-tnt6667 ، شاهین سمیع عادل ، elyas90
۱۲-۵-۱۳۹۴, ۰۷:۰۵ عصر
ارسال: #2
RE: پلاگین بسیار ساده برای ریدایرکت J!Redirect 301
من این پلاگینو نصب کردم فعال کردم و داخل فیلدهاش Target URL آدرس جایی که باید بره و Domain list آدرس سایت فعلی ولی کار نکرد
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان