زمان کنونی: ۱۲-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۵۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با منوی جوملا
۱۵-۳-۱۳۹۰, ۰۴:۳۶ عصر
ارسال: #1
مشکل با منوی جوملا
در استفاده از کامپوننت swmenufree .وقتی سیستم منو را روی حالت myGosu Menu می ذارم.منوی کشویی به طرف سمت راست باز میشه.هر کار می کنم طرف سمت چپ باز نمی شه.چی کار کنم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۵-۳-۱۳۹۰, ۰۶:۳۶ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل با منوی جوملا
سلام دوست عزیز چرا روی حالت Trans Menu نمیذارین ؟ از قسمت Menu System اون را انتخاب کنین.و در تب Size , Posisions & Offsets گزینه : Top Menu / Sub Menu Orientaion گزینه ی Vertical Left را بزنید تا منو از سمت چپ (مدل فارسی) باز بشه.
یا اگه نخواستین از Trans Menu استفاده کنین.روی همون MyGosu
در تب Size , Posisions & Offsets بخش : Sub Menu Offsets گزینه ی Level 1 Sub Menu - Left Offset: را به یک عدد منفی مثلا 100- تغییر بدین و بعد Save کنین . مشاهده میکنید که میاد سمت راست فقط چیزی که مهمه باید ببینین کجا Fix میشه . مثلا ممکنه روی 130- دقیق بیافته.

موفق باشید
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji ، masihagroup ، CAMERON ، ariatm
۲۹-۷-۱۳۹۰, ۰۸:۵۰ عصر
ارسال: #3
RE: مشکل با منوی جوملا sw menufree
با سلام
من تمامی پست های مربوط این منو آبشاری رو مطالعه کردم اما جواب سوالمو نیافتم
تمام راه حلها را هم رفتم
هر چند فقط متوجه این قسمت Menu System اون را انتخاب کنین.و در تب Size , Posisions & Offsets گزینه : Top Menu / Sub Menu Orientaion گزینه ی Vertical Left را بزنید تا منو از سمت چپ (مدل فارسی) باز بشه.

اصلا متوجه نشدم و امتحانش نکردم اما بقیه راه حلها رو امتحان کردم
سوال من اینکه اگر به سایت من در زیر مراجعه کنید :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متوجه می شوید من کاملاً با کامپونت مربوط به منو آبشاری مربوطه کار کردم و تمامی تغییرات مربوط را اعمال کردم فقط یک چیزو رو نتونستم تغییر بدم نمی دونم می شه از تنظیمات همین کامپونت درست بشه یا خیر.
شاید سوال کمی مبتدیانه بیاد ولی:
چطوری می تونم زیر مجموعه دوم را بجایی به سمت راست باز بشه به سمت چپ باز بشه؟
منظور منو زمانی روی مقالات و اختراعات کلیک کنید متوجه می شوید
فلش ها به طرف راسته و من می خوام به طرف چپ و زیر مجموعه بعدی به طرف چپ باز بشه.
با تشکر از راهنمایی مدیران و اعضاء محترم سایت پارس جوم
امضاء نرگس
سایه ها همیشه فروتن در زیر پای هر انسانی جای می گیرند و مشکلات ، درد ها و رنج ها ی آن ها را به دوش می کشند . کاش انسان ها سایه هم بودند.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۳-۸-۱۳۹۰, ۰۱:۴۱ صبح
ارسال: #4
RE: مشکل با منوی جوملا sw menufree
(۲۹-۷-۱۳۹۰ ۰۸:۵۰ عصر)نرگس نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
من تمامی پست های مربوط این منو آبشاری رو مطالعه کردم اما جواب سوالمو نیافتم
تمام راه حلها را هم رفتم
هر چند فقط متوجه این قسمت Menu System اون را انتخاب کنین.و در تب Size , Posisions & Offsets گزینه : Top Menu / Sub Menu Orientaion گزینه ی Vertical Left را بزنید تا منو از سمت چپ (مدل فارسی) باز بشه.

اصلا متوجه نشدم و امتحانش نکردم اما بقیه راه حلها رو امتحان کردم
سوال من اینکه اگر به سایت من در زیر مراجعه کنید :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متوجه می شوید من کاملاً با کامپونت مربوط به منو آبشاری مربوطه کار کردم و تمامی تغییرات مربوط را اعمال کردم فقط یک چیزو رو نتونستم تغییر بدم نمی دونم می شه از تنظیمات همین کامپونت درست بشه یا خیر.
شاید سوال کمی مبتدیانه بیاد ولی:
چطوری می تونم زیر مجموعه دوم را بجایی به سمت راست باز بشه به سمت چپ باز بشه؟
منظور منو زمانی روی مقالات و اختراعات کلیک کنید متوجه می شوید
فلش ها به طرف راسته و من می خوام به طرف چپ و زیر مجموعه بعدی به طرف چپ باز بشه.
با تشکر از راهنمایی مدیران و اعضاء محترم سایت پارس جوم

دقیقا مطلبی که در بالا گفتم برای حل همین مشکله. خواستین نمونه ای هم که با این سیستم پیاده کردم نشونتون میدم .
موفق باشید
 سپاس شده توسط ariatm
۳-۸-۱۳۹۰, ۰۲:۰۴ صبح
ارسال: #5
با سلام
باور کنید نمی شه من تمام این راهها رو رفتم بغیر از این مورد که اصلا متوجه نشدم

قسمت Menu System اون را انتخاب کنین.و در تب Size , Posisions & Offsets گزینه : Top Menu / Sub Menu Orientaion گزینه ی Vertical Left را بزنید تا منو از سمت چپ (مدل فارسی) باز بشه.

من منظور شما رو از رفتن در قسمت menu system متوجه نمی شم مشکل از همین جاست این قسمتی می فرماید داخل ماژول و کامپونت مربوطه هست یا یک جای دیگره؟
ببخشید شاید سوالم مبتدیانه باشه اما چاره ای نیست مشکلم فقط با فهمیدن همین موضوع حل می شه
با تشکر
امضاء نرگس
سایه ها همیشه فروتن در زیر پای هر انسانی جای می گیرند و مشکلات ، درد ها و رنج ها ی آن ها را به دوش می کشند . کاش انسان ها سایه هم بودند.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۳-۸-۱۳۹۰, ۰۵:۲۱ عصر
ارسال: #6
(۳-۸-۱۳۹۰ ۰۲:۰۴ صبح)نرگس نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
باور کنید نمی شه من تمام این راهها رو رفتم بغیر از این مورد که اصلا متوجه نشدم

قسمت Menu System اون را انتخاب کنین.و در تب Size , Posisions & Offsets گزینه : Top Menu / Sub Menu Orientaion گزینه ی Vertical Left را بزنید تا منو از سمت چپ (مدل فارسی) باز بشه.

من منظور شما رو از رفتن در قسمت menu system متوجه نمی شم مشکل از همین جاست این قسمتی می فرماید داخل ماژول و کامپونت مربوطه هست یا یک جای دیگره؟
ببخشید شاید سوالم مبتدیانه باشه اما چاره ای نیست مشکلم فقط با فهمیدن همین موضوع حل می شه
با تشکر

با سلام مجدد
این چیزی که گفتم دقیقا برای خود کامپوننت SWMenu هستش.یعنی وقتی از زیر مجموعه ی کامپوننت ها ، SwMenu را انتخاب میکنین بعد وارد کامپوننت مربوطه میشه این تنظیمات هست.
که البته پیشنهاد میدم اگه میخواین طبق چیزی که من گفتم نشونتون بده محیط جوملا را English کنین و وارد این کامپوننت بشین چون اینایی که نوشتم ممکنه ترجمه نشده باشه توی کامپوننت!!

در ضمن اصلا از سوال پرسیدن خجالت زده و ... نشین . ما همه جمع شدیم که مشکلات همدیگه را حل کنیم. ممکنه فردا خود من سوال بپرسم...
موفق باشید
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، ariatm ، احسان افشاری
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان