زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۹:۱۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش ساخت موقعیت جدید
۳۱-۲-۱۳۹۰, ۱۰:۱۰ عصر
ارسال: #1
آموزش ساخت موقعیت جدید
سلام به همه دوستان گرامی
به درخواست یکی از دوستان آموزش ایجاد موقعیت جدید رو به صورت PDF در آوردم و اینجا قرار میدم
امیدوارم که کمبودی نداشته باشه ولی اگر هم داشت بگید تا تکمیلش کنم

فایل‌(های) پیوست شده
Add-New-Position.pdf
نوع فایل .pdf
دفعات دانلود 3297
اندازه 92.78 کیلوبایت

امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط persians ، Reza Ganji ، mking ، Niki69 ، madadii ، vahid.exe ، salar14 ، شاهین سمیع عادل ، m0stafa ، kargah ، Mojtaba Pordel ، combile ، mahdi25web ، saeidfar ، صدرا حسابی ، btheme ، NASIMI ، mal2moh ، rezaetemadi ، data2010 ، محمدرضا بهارلو ، insurer ، 55ali ، sattar6570 ، qomgraphic ، sadegh ، khoozestan ، mandoor ، msn0098 ، Zhyar ، rehanatish ، mina123 ، mehran2020 ، جلال ، irsa ، vahid62 ، am_71 ، hosein135 ، milad0098 ، nole ، v9d3 ، kharazmi
صفحه 5 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۶-۴-۱۳۹۱, ۰۷:۳۵ عصر
ارسال: #41
RE: آموزش ساخت موقعیت جدید
آقا سلام
جه طوري مي شه دوتا موقعيت را در كنا رهم قرارداد كه طول و عرض شون مساوي باشه ؟؟؟؟

مثلا من در آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوتا موقعيت بالاي هدر درست كردم نمي دونم چه طوري بزارمشون كنار هم !!!!!!!! يعني زير هم نباشند !!!
امضاء reza_101010
دانلود زیباترین و جدیدترین قالب های جوملایی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۸-۴-۱۳۹۱, ۰۴:۳۸ صبح
ارسال: #42
يعني كسي نيست كه جواب ما را بده
امضاء reza_101010
۲۸-۴-۱۳۹۱, ۰۵:۳۰ صبح
ارسال: #43
سلام
برای اینکار باید با سی اس اس اشنایی داشته باشید
تا بتونید عرض و ارتفاع مورد نظرتون رو روی موقعیتها اعمال کنید و در جای مناسب قرار شون بدین
امضاء alim123
طراحی قالب جوملا -طراحی کامپوننت و ماژول
طراحی سایت - گرافیک
تماس :09156611674 ایدی :amasroor2003
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۸-۴-۱۳۹۱, ۰۵:۵۷ عصر
ارسال: #44
سلام مي دونم مي شه بيشتر توضيح بديد كه چه طور كنار هم قزار بگيرند

زير هدر

ممنون
امضاء reza_101010
۴-۵-۱۳۹۱, ۰۹:۴۷ عصر
ارسال: #45
(۳۱-۲-۱۳۹۰ ۱۰:۱۰ عصر)پیام عمرانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان گرامی
به درخواست یکی از دوستان آموزش ایجاد موقعیت جدید رو به صورت PDF در آوردم و اینجا قرار میدم
امیدوارم که کمبودی نداشته باشه ولی اگر هم داشت بگید تا تکمیلش کنم

سلام آقای عمرانی.
من توی طراحی سایت تقریبا آماتور هستم. با css و html هم کمای آشنایی دارم و میتونم با dreamweaver کار کنم. من از جوملا 2.5 استفاده میکنم که از قالب yourgrid برای سایت به صورت پیش فرض استفاده کردم. اما وقتی توی پوشه template فایل index رو با dreamweaver باز کردم حدودا فقط 12 خط کد نوشته شده بود. در حالی که سایر قالب ها رو تست کردم کدهایی زیادی بود که میشد نام موقعیت ها رو دید. من میخوام از قالب yourgrid استفاده کنم و در این قابل موقعیت جدید ایجاد کنم. لطفا راهنمایی کنیدUnknown

فایل index هم ضمیمه کردم.

فایل‌(های) پیوست شده
index.php
نوع فایل .php
دفعات دانلود 1
اندازه 1.34 کیلوبایت

۵-۵-۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ صبح
ارسال: #46
این قالب ها از فریم ورک استفاده میکنند که دارای لایه های زیادی هستند و تو ایندکس قرار نمیگیرند
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

سپاس شده توسط Reza Ganji
۶-۵-۱۳۹۱, ۰۳:۱۱ صبح
ارسال: #47
سلام
همه چیز عالی بود
فقط یه چیز میمونه
لطفا بفرمائید وقتی موقعیت رو ساختیم در فایل سی اس اس چطور باید استایل مورد نظر رو به موقعیت ساخته شده داد ؟
ممنون
مشکل حل شد
ممنونم
سلام
ببخشید
آقا نشد
من موقعیت ساختم و فعاله و ماژول هم میگیره اما استایل نمیتونم بهش بدم
راهنمایی لطفا

مثلا میخوام گوشه موقعیت تیتر اخرین اخبار گرد بشه بفرمائید چطور میتونم فقط همون موقعیت رو جلوه بدم
۱۷-۱۰-۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ عصر
ارسال: #48
آموزش ساخت موقعیت جدید
سلام
من می خوام 1 موقعیت جدید در قالبم ایجاد کنم ولی در فایل index.php قالبم فقط این تکه کد هست! چه کار کنم؟
<?php
/*
* ------------------------------------------------------------------------
* JA T3 Blank template for joomla 2.5
* Copyright © 2004-2011 J.O.O.M Solutions Co., Ltd. All Rights Reserved.
* @license - GNU/GPL, دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

* Author: J.O.O.M Solutions Co., Ltd
* Websites: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

*/
// no direct access
defined ( '_JEXEC' ) or die ( 'Restricted access' );

if (class_exists('T3Template')) {
$tmpl = T3Template::getInstance();
$tmpl->setTemplate($this);
$tmpl->render();
return;
} else {
//Need to install or enable JAT3 Plugin
echo JText::_('MISSING_JAT3_FRAMEWORK_PLUGIN');
}
۹-۱۱-۱۳۹۱, ۰۶:۳۳ صبح
ارسال: #49
آموزش ساخت موقعیت جدید
سلام
میخوام بالای فوتر سایتم چهار موقعیت ستونی ایجاد کنممثل پایین این سایت:

با توجه به اینکه سایتم روی سرور هست و اینم آدرسش:

ممنون میشم راهنماییم کنید...
(منظورم تغییرات فایل های پی اچ پی و اچ تی ام ال هست چون سایت روی هاست هست این تغییرات رو چطوری باید اعمال کنم؟)
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون...
۹-۱۱-۱۳۹۱, ۰۷:۳۰ صبح
ارسال: #50
آموزش ساخت موقعیت جدید
سلام
به انجمن پارس جوم خوش اومدید، برای جلوگیری از شلوغ شدن این تاپیک لطفا سوالتون رو در تاپیک جدید مطرح کنید.

برای یه همچین کاری از نظر کلی شما باید یه دیو قرار بدید در بالای موقعیت فوتر در فایل php، و درونش 4 تا دیو دیگه قرار بدید با کلاس مشخص و فرمان خواندن ماژول رو در هر کدوم قرار بدید، و از طریق css برای این کلاس ویژگی هایی مثل float و padding و.. رو تعریف کنید تا به صورت دلخواهتون در بیاد، و حتی می تونید دیو هارو شرطی کنید تا اگه یک دیو خالی بود نمایش داده نشه، البته این کار کمی برای قالب هایی که فریم وورک جدایی دارن مشکل تر هست، اگه این آموزش رو ببینید و آشنایی کمی با php و css داشته باشید می تونید این مار رو انجام بدید، تست کنید اگه نتونستید، دسترسی بدید انجام بدم و آموزش رو قرار بدم اینجا تا دوستان دیگه هم بتونن ازش استفاده کنن. برای تغییرات هم یا از خود پنل هاستتون اقدام کنید، یا از کامپوننت های مثل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده کنید تا به فایلهاتون از پنل ادمین دسترسی داشته باشید.
 سپاس شده توسط شهامت
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان