زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۱۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش ساخت موقعیت جدید
۳۱-۲-۱۳۹۰, ۱۰:۱۰ عصر
ارسال: #1
آموزش ساخت موقعیت جدید
سلام به همه دوستان گرامی
به درخواست یکی از دوستان آموزش ایجاد موقعیت جدید رو به صورت PDF در آوردم و اینجا قرار میدم
امیدوارم که کمبودی نداشته باشه ولی اگر هم داشت بگید تا تکمیلش کنم

فایل‌(های) پیوست شده
Add-New-Position.pdf
نوع فایل .pdf
دفعات دانلود 3297
اندازه 92.78 کیلوبایت

امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط persians ، Reza Ganji ، mking ، Niki69 ، madadii ، vahid.exe ، salar14 ، شاهین سمیع عادل ، m0stafa ، kargah ، Mojtaba Pordel ، combile ، mahdi25web ، saeidfar ، صدرا حسابی ، btheme ، NASIMI ، mal2moh ، rezaetemadi ، data2010 ، محمدرضا بهارلو ، insurer ، 55ali ، sattar6570 ، qomgraphic ، sadegh ، khoozestan ، mandoor ، msn0098 ، Zhyar ، rehanatish ، mina123 ، mehran2020 ، جلال ، irsa ، vahid62 ، am_71 ، hosein135 ، milad0098 ، nole ، v9d3 ، kharazmi
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱-۳-۱۳۹۰, ۰۶:۲۵ صبح
ارسال: #11
RE: آموزش ساخت موقعیت جدید
(۳۱-۲-۱۳۹۰ ۱۰:۱۰ عصر)پیام عمرانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان گرامی
به درخواست یکی از دوستان آموزش ایجاد موقعیت جدید رو به صورت PDF در آوردم و اینجا قرار میدم
امیدوارم که کمبودی نداشته باشه ولی اگر هم داشت بگید تا تکمیلش کنم
اقای عمرانی بی زحمت من رو هم یاری کنید
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱-۳-۱۳۹۰, ۰۶:۲۶ صبح
ارسال: #12
(۱-۳-۱۳۹۰ ۰۶:۰۴ صبح)sajjadch نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام از اموزش جامعی که دادید ممنون ولی این متنی که گفتید در ایندکس قالب من نیست من باید برای ایجاد موقعیت چی کار کنم من خیلی دنبال اضافه کردن موقعیت به قالب هستم
ادرس سایتم mybnd.net

خواهش میکنم
اگه براتون امکان داره فایل ایندکس قالبتون رو در اختیارم بزارید و موقعیت که میخواهید ایجاد بشه رو هم با عکس قرار بدید تا یه آموزش عملی هم داشته باشیم
امضاء پیام عمرانی
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، mehran2020
۱-۳-۱۳۹۰, ۰۸:۴۴ عصر
ارسال: #13
با اجازه ی آقای عمرانی عزیز :

دوست عزیز sajjadch :
اون نامی که آقای عمرانی تو پی دی اف گفتن مثال بود . شما هر موقعیتی رو که می خوای باید زیر اون موقعیتی که وجود داره اضافه کنی .
منظور آقای عمرانی از BreadCrumb - مثاله - ( شما هر اسم دیگه ای میتونی بزاری ) .

<div id=" <"نام آی دی
<jdoc:include type="modules" name=" </ "نام موقعیت
</div

من قالب شما رو چک کردم و موقعیتهاش هم اینه .

حالا شما به کدوم قسمت میخواهید موقعیت اضافه کنید .
امضاء madadii
 سپاس شده توسط پیام عمرانی ، شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji ، سجاد ابراهیمی
۲-۳-۱۳۹۰, ۰۶:۵۹ صبح
ارسال: #14
من می خوام یه موقعیت زیر ماژول اسکرول اخبار ایجاد کنم
برای مثال من موقعیت BreadCrumb رو دارم ولی وقتی توی ایندکس قالب به ذنبال BreadCrumb گشتم اون رو پیدا نکردم که بتونم کد جدید رو زیر اون اضافه کنم
توی فایل templateDetails موقعیت های فبلی هست ولی توی ایندکس قالب اثری از معرفی کد موقعیت های قبلی نیست که من بتونم کد جدید را پایین یکی از اونها اضافه کنم
امضاء سجاد ابراهیمی

۲-۳-۱۳۹۰, ۰۵:۰۲ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۳-۱۳۹۰ ۰۵:۰۴ عصر، توسط پیام عمرانی.)
ارسال: #15
دوست عزیز ببینید pathway پیدا میکنید در ایندکستون
امضاء پیام عمرانی
021-44432343
021-44447089

سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
۲-۳-۱۳۹۰, ۰۵:۰۴ عصر
ارسال: #16
سلام -
اگه براتون امکان داره فایل قالب را برای من ارسال کنید و موقعیتی رو که می خواهید به صورت گرافیکی مشخص کنید تا براتون انجام بدم -
یا اگه خواستید یوزر و پس هاست رو پ خ کنید .
براتون انجام میدم . Pardon
امضاء madadii
 سپاس شده توسط mehdi_qvc ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۱۸-۵-۱۳۹۰, ۰۵:۲۷ عصر
ارسال: #17
با سلام متشکرم از آقای عمرانی:

من موقعیت جدید در قالب ایجاد کردم ، ولی می خوام مثل بقیه موقیعت ها که اندازه و تصویر زمینه دارند به موقیعت جدیدی که ساخته ام اضافه کنم.

لطفا من را راهنمایی کنید!

امضاء kargah

تبادل لینک با هر سایت و وبلاگ
۱۸-۵-۱۳۹۰, ۰۷:۳۷ عصر
ارسال: #18
سلام

واسه اینکه مث بقیه موقعیت ها بشه باید نیگاه کنی بینم واسه استایل بقیه موقعیت های قالبت چی تعریف شده بعد همون مقدار رو واسه موقعیت جدید قرار بدی

مثلن در کد زیر :

<div id="ja-col1">
<div>
<jdoc:include type="modules" name="left" style="jarounded" />
</div>

واسه style مقدار "jarounded" تعریف شده .

و دیگه اینه واسه اندازه اش باید بری تو فایل css قالبت و واسش یه آیدی تعریف کنی و مقدار دلخواهت ( عرض و ... ) رو بهش بدی

مثلن: اگه بخواهیم واسه کدی که بالا هس تو css مقدار تعریف کنیم به صورت زیر عمل میکنیم:

اول نیگاه میکنیم بینیم id موقعیتی که ساختیم چیه؟ که واسه کد بالا آی دیش
ja-col1 هست. به رنگ سبز تو کد بالا مشخص کردم.

و بعدش میری تو فایل css و مقدارش رو مثلن اینجور می نویسیم:

#ja-col1 {

float: right;
    overflow: hidden;
    width:28%;

}

امضاء vahid.exe
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط mking ، Reza Ganji ، kargah ، شاهین سمیع عادل
۱۹-۵-۱۳۹۰, ۰۸:۰۳ صبح
ارسال: #19
Thumbs Up RE: آموزش ساخت موقعیت جدید
متشکرم دوست عزیز

من می خوام 4 موقیت برای تبلیغات در بالای سایتم مثل سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که طراحی کرده است را انجام دهم.

از شما یا همه دوستان خواهش می کنم که من را راهنمایی کنند!

- موقعیت ها را ساختم ولی در قسمت CSS که می خوام اندازه و کارهای دیگری کنم بلد نیستم.

طبق عکسی که ضمیمه شده است یا برای درک بهتر به سایت جومینا بروید و نمونه را ببینید!!

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

امضاء kargah

تبادل لینک با هر سایت و وبلاگ
۱۹-۵-۱۳۹۰, ۱۰:۰۲ صبح
ارسال: #20
دوست عزیز یک دمو قرار بدید از موقعیت هایی که ساختید
امضاء پیام عمرانی
021-44432343
021-44447089

سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان