زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۶:۳۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمایش لوگو مشتریان و پشتیبانان سایت با ماژول OT Scroller Displays client logos
۱۱-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۵۴ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵-۱۰-۱۳۹۳ ۰۴:۵۱ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #1
Wink نمایش لوگو مشتریان و پشتیبانان سایت با ماژول OT Scroller Displays client logos
Module joomla 3.0 Joomla 2.5

[تصویر:  1362134684_1_8599ab88a8.jpg]

درود
یکی از نیازهای اکثر سایت های فعال در زمینه طراحی سایت و خدمات دهی نمایش لیستی از مشتریانی هست که از آنها خدمات میگیرند و در این مورد افزونه های کمی منتشر شده.
توسط این ماژول رایگان جوملا 2.5 میتوانید لوگو مشتریان خود را بصورت اسکرولی نمایش دهید.با آپلود لوگوهای دلخواه خود در یک پوشه در هاست میتوانید آنها را توسط این ماژول نمایش دهید.

در نسخه جدید این ماژول که با جوملا 3.0 به بالا سازگار است برخی امکانات جدید هم اضافه شده که در نسخه جوملا 2.5 وجود نداشت از جمله نمایش اسکرولی بصورت گرید و دکمه ناوبری در زیر اسلاید و همچنین اضافه شدن تولتیپ توضیحات روی تصویر !

تصویر نمونه برای جوملا 2.5 :

[تصویر:  1362135240_1_36de85e8f6.jpg]

تصاویر نمونه برای جوملا 3.3x :

[تصویر:  1421257641_1_32a8b899d5.jpg]

[تصویر:  1421257684_1_b9f0174b7e.jpg]

در سایت دمو درپایین صفحه قسمت Our Recent Client را میتوانید مشاهده کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فایل‌(های) پیوست شده
mod_ot_scroller_j25.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 705
اندازه 69.23 کیلوبایت

mod_otclientlogosscroller_j3.x.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 999
اندازه 136.96 کیلوبایت

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط mahan ، mal2moh ، anzal ، btheme ، fidoman ، madsh54 ، mnkh97 ، majid33 ، farzadbjj ، milad0098 ، shad ، armin2014 ، samansaberi ، پیام عمرانی ، mohi ، senobary ، B7610 ، saeedson
۴-۱۲-۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ عصر
ارسال: #2
RE: نمایش لوگو مشتریان و پشتیبانان سایت با ماژول OT Scroller Displays client logos
با سلام و احترام
جناب گنجی راهی هست که بشه فلش ها رو برداشت ؟؟
با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۶-۱۲-۱۳۹۲, ۰۲:۵۰ صبح
ارسال: #3
RE: نمایش لوگو مشتریان و پشتیبانان سایت با ماژول OT Scroller Displays client logos
بله امکانش هست و میتونید از طریق سی اس اس اون دکمه هارو حذف کنید.میتونید آدرس سایتتون رو قرار دهید تا دوستان کدهای سایت شما را ویرایش کنند.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۱۷-۳-۱۳۹۳, ۰۴:۱۰ عصر
ارسال: #4
مرسی.استاداین خیلی خوبه............فقط این ماژول اسلایدشوی بالای صفحه هم خیلی عالیه ...اونو ازکجاگیربیاریم؟؟ اسمش همونه که بالاشه؟؟؟
امضاء jahani
درمعادله زندگی ...گذشته وآینده باهم برابرنیستند!!!
۱۸-۳-۱۳۹۳, ۰۶:۰۵ صبح
ارسال: #5
درود
بالای کدام صفحه
فکر کنم منظورتون اسلایدر بالای صفحه دمو هست که نامش ot k2slideshow هست و احتمالا تجاری باشه!
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۱۸-۳-۱۳۹۳, ۰۶:۵۳ صبح
ارسال: #6
آقای گنجی من به دنبال همچین ماژولی می گردم که لینک هم بگیره یعنی به عنوان مثال وقتی بر روی یکی از این شرکت ها کلیک شد مطلب مرتبط با اون شرکت باز بشه.
bt conten slider با اون هم کار کردم تمام این شرایط رو داره ولی به این زیبایی ماژول شما نیست.
از زحمات شما سپاسگزارم
امضاء armin2014
در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها
( کوروش کبیر )
۲۵-۱۰-۱۳۹۳, ۰۱:۳۳ صبح
ارسال: #7
سلام لینک دانلود نداره
۲۵-۱۰-۱۳۹۳, ۰۴:۲۶ صبح
ارسال: #8
لینک معرفی در جوملای جهانی :

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۱۴-۸-۱۳۹۴, ۰۵:۰۵ عصر
ارسال: #9
سلام.من این ماژول رو نصب کردم و همه چیز رو هم برای نمایش اماده کردم اما هر موقعیتی که درسایت میدم اونو نمایش نمیده !چیکار کنم دیگه کلافه شدم؟
۱۴-۸-۱۳۹۴, ۰۶:۲۵ عصر
ارسال: #10
ممکنه بخاطر تداخل بین افزونه هایی که جی کوئری لود میکنند باشه.شما در یک صفحه که هیچ ماژولی لود نمیشه منتشر کنید و تست کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان