زمان کنونی: ۲۴-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۳۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در منو و اسلاید شو قالب دانشگاهی Zt Hemi
۱۳-۱۱-۱۳۹۱, ۰۲:۴۸ صبح
ارسال: #1
با سلام خدمت همه دوستان انجمن، من می خواهم از قالب Zt Hemi برای یک وب سایت استفاده کنم اما وقتی که روی لوکال نصب می کنم منو و اسلاید شوی آن به خوبی کار نمی کند لطفا کمکم نمایید.
دمو سایت سازنده و سایتی که آن را فارسی کرد در لینک های زیر قرار دارد[attachment=5663]
دمو سایت سازنده:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دمو فارسی شده:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر
قالب در پیوست قرار دارد

پیوست به دلیل تجاری بودن حذف شد لطفا فایل های تجاری رو رو سرور اپلود نکنید.ممنون
امضاء dazdak
اللهم عجل لولیک الفرج
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۳-۱۱-۱۳۹۱, ۰۸:۱۹ عصر
ارسال: #11
چرا مشکل داره به این لینک یه سر بزنی متوجه مشکل منوش می شوید

تو انجمن دیدیم که کاربری به اسم MARKO این مشکلو حل کرده اما جوابمو نمیدن اگز امکانش هست از اون جویا شوید
امضاء dazdak
اللهم عجل لولیک الفرج
۱۳-۱۱-۱۳۹۱, ۰۸:۴۶ عصر
ارسال: #12
سلام مشکل منو رو در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که خودتونم احتمالا دیدی پاسخ دادم، همون طور که اونجا گفتم، در آیتمهای منوتون، از قسمت Mega Menu Parameters، برای منوهایی که زیرمنو دارند باید Submenu Width تعریف کنید.

شما بهتر هست یکبار بسته نصبی رو به صورت کامل نصب کنید و ببینید خود سایت سازنده چه جوری منوها و اسلایدشو رو درست کرده، بعد بررسیش مطالب و ماژول ها و منوها و... رو پاک کنید و سایت خودتون رو روش بسازید.
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان