زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۳۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک در ساخت پلاگین فلزات و ارز
۲۵-۸-۱۳۹۴, ۰۸:۴۷ عصر
ارسال: #7
RE: کمک در ساخت پلاگین فلزات و ارز
درود پیام جان عزیز . متاسفانه یک مدتی هست یک خورده کلا حال مناسبی ندارم و تازه چند روزه اومدم دارم کارامو انجام می دم یک دوماهی نبودم کلا سایتمم خوابید ببنید تمام رتبه ها تمام جایگاه های رو کلا از دست دادEyes

اما یک کار خوب در این مدت کردم این بود که اومدم تو دانشگاه کم پیش می رفتم گروهی رو اماده کردم که فعلنه یک خورجی خوب داد که دارند پلاگین هایی رو می نویسند کوچیک کوچیک تا پیشرفت بکنند موارد بالاتر بنویسید اینا راه بیفتند حتما اولین فرست باهات تماس می گیرم برای اون ایده ای که شما فرمودید این یک پلاگین ساده رو بنویسند کمی راه بیفتند دیگه کامل مستقل می شند برای انجام

نقل قول: ایده تجاری افزونه ارائه تغییر قیمت لحظه ای و نمایش در نمودار

در مورد اون افزونه فکر کنم مثلا در نسخه اولیه یک کاستم ماژول باشه که هر ۵ دقیقه رفرش بشه یا هر زمانی که کاربر می زاره و بدون اینکه صفحه رو رفرش کنه تغییرات نشون بده درسته ؟ منظور شما همینه ؟

نقل قول: نمودار
این مورد فکر کنم در نسخه دومش باید بزاریم که این ماژول آپشن بگیره چون من دیده بودم که دوستان نیاز داشتن افزونه رو هرچی داخلش هست خودشون تغییر بدهند دستی ولی کاربر همیشه آخرین لحظه هارو ببینه

اگر این موارد فرمودید رو بنده درست بیان کردم من این رو یاداشت کنم بدم همکارم شروع کدنویسی رو بزنه
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط sajjad salehi
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: کمک در ساخت پلاگین فلزات و ارز - shahryar warez - ۲۵-۸-۱۳۹۴ ۰۸:۴۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان