زمان کنونی: ۲۴-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۵۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كامپوننت صدور فاكتور iPrice Calculator فارسي ، بهينه شده و بدون كپي رايت!
۲۹-۴-۱۳۹۰, ۰۳:۱۷ صبح
ارسال: #8
RE: كامپوننت صدور فاكتور iPrice Calculator فارسي ، بهينه شده و بدون كپي رايت!
عزیز دل اولا ممنون از پاسخ گویی سریعت دوما من تازه تو جمع جوملا وارد نشدم تقریبا از سال 87 تو نخ جوملا هستم از زمان پرشین آی تی و جومفا تا تی سی جوملا و جومینا البته از میترا به جوملا رسیدم. به عنوان میهمان زیاد میرم تو فروم ها و اکثر اوقات خودم مشکلاتمو حل می کنم. سعی نمی کنم سوالات بیخودی بپرسم ساعت ها وقت می زارم اگر نشد میام مطرح می کنم.
بگذریم . در مورد این مشکل باید بگم تنظیمات ایمیلم درسته چون بقیه امور سایت درست کار می کنه من این پیش فاکتور رو واسه سفارش هاست و طراحی سایت تنظیم کردم وقتی دیدم نمی شه رفتم کامپوننت هاستینگ جوملا رو نصبیدم و اون درست کار کرد ولی اون شلوغه من نمی پسندم پس تنظیماتم درسته.
این نمی دونم چه شه؟
ممکنه از اون نسخه اولیه باشه که هاتفا فوترشو حذف کرده بود و ایمیل نمی فرستاد؟
چون من اونو داشتم و وقتی تو انجمن ها گشتم دنبال علت، /همونطور که شما فرمودید ..../ اونو پاک کردم و سه تا چهار تا دیگه هی نصبیدم و پاک کردم این آخری نسخه اصلشه که باز هم نمی فرسته.
این شد که اومدم خدمت شما
امضاء nawab
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: كامپوننت صدور فاكتور iPrice Calculator فارسي ، بهينه شده و بدون كپي رايت! - nawab - ۲۹-۴-۱۳۹۰ ۰۳:۱۷ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان