زمان کنونی: ۲۳-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۵۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهم دانلود تمام فایل های زبان فارسی جوملا 3
۱۹-۹-۱۳۹۳, ۰۴:۲۴ صبح
ارسال: #10
RE: دانلود تمام فایل های زبان فارسی جوملا 3
این حرفی که زدید منو به یه ایده فرو برد که یک پلاگین بنویسم که به صورت خودکار نام مستعار مطلب رو فینگلیش کنه و در قسمت نام مستعار قرار بده. هر چی گشتم سورسی برای این کار وجود نداشت.تنها چیزی که پیدا کردم که فارسی رو به پینگلیش تبدیل میکرد این بود :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

که متاسفانه با پایتون نوشته شده و دیگه دنگو فنگش خیلی زیاده برای من که برم پایتون هم یاد بگیرم و ارتباطش با پی اچ پی رو یاد بگیرم.اگه سورس جاوا یا پی اچ پی برای این هدف پیدا کردید معرفی کنید.ضمنا دقت داشته باشید که اکثر اسکریپتایی که تو اینترنت هستند برای تبدیل فینگلیش به فارسی هستن در حالی که من دنبال فارسی به فینگلیش بودم.

------------------------------
باید این اسکریپت که با پایتون نوشته شده رو بر روی یک سرور ران کرد و سپس میشه ازش خروجی گرفت و با php بهش درخواست داد که این کار رو کنه. اسکریپت بالا اسکریپت خوبیه که ظاهرا از لغتنامه دهخدا برای کارش کمک گرفته اما دموی این اسکریپت خراب شده و خارج از دسترس هست. اگه دموش کار میکرد میرفتم تو کارش که بهش ریکوئست بدم و نتیجه رو برگردونه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: دانلود تمام فایل های زبان فارسی جوملا 3 - mojtaba3d - ۱۹-۹-۱۳۹۳ ۰۴:۲۴ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان