پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
کامپوننت ایجاد آزمون های مختلف تستی برای بررسی سطح دانش مخاطب با ARI Quiz Lite - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: الحاقات جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-53.html)
+--- انجمن: کامپوننت های جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-57.html)
+---- انجمن: کامپوننت های انگلیسی جوملا 3.0 - 3.10 (/forum-58.html)
+---- موضوع: کامپوننت ایجاد آزمون های مختلف تستی برای بررسی سطح دانش مخاطب با ARI Quiz Lite (/thread-688.html)

کامپوننت ایجاد آزمون های مختلف تستی برای بررسی سطح دانش مخاطب با ARI Quiz Lite - Reza Ganji - ۱-۱-۱۳۹۰ ۰۷:۴۸ عصر

Module Component joomla 3.0 Joomla 2.5 Joomla 1.5

[تصویر:  1292821737_1_3f5923f277.gif]

سلام و درود
آخرین نسخه کامپوننت ARI Quiz Lite سازگار با جوملا 3.0 و جوملا 2.5 و جوملا 1.5 به پیوست ضافه شد !
نسخه قبلی حذف نشده و آخرین نسخه تا لحظه بروزرسانی تاپیک با نام com_ariquizlite-Joomla-1.5-2.5-3.0.zip که با همه نسخه های جوملا سازگار است اضافه شده است !
این کامپوننت یکی از برترین کامپوننت های ایجاد آزمون های تستی می باشد که توسط این کامپوننت جوملا میتوانید یک سیستم پرسش تستی جهت ارزیابی سطح دانش مخاطبین ایجاد کنید.البته نسخه رایگان دارای امکانات کمتری نسبت به نسخه تجاری میباشد.
جهت دیدن روش استفاده به نمونه نصب شده در سایت دمو مراجعه کنید!

تصویر مقایسه نسخه رایگان و تجاری :

[تصویر:  1292822023_1_fd214d3535.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: کامپوننت ایجاد آزمون های مختلف برای بررسی سطح دانش مخاطب با ARI Quiz Lite جوملا 1.6 - guilanclick - ۱۶-۶-۱۳۹۲ ۰۵:۱۲ عصر

نسخه ی کامل این نرم افزار رو کسی نداره به من بده؟خیلی احتیاج دارم

RE: کامپوننت ایجاد آزمون های مختلف برای بررسی سطح دانش مخاطب با ARI Quiz Lite جوملا 1.6 - Reza Ganji - ۱۶-۶-۱۳۹۲ ۰۵:۴۵ عصر

پارسال یه نسخه اش رو ما خریده بودیم کلی یادم نیست برای 2.5 هم بود یا خیر ولی نسخه وارزش رو من ندیدم