پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 1.5 (/forum-5.html)
+---- انجمن: کامپوننت های جوملا 1.5 (/forum-9.html)
+----- انجمن: کامپوننت های فارسی جوملا 1.5 (/forum-10.html)
+----- موضوع: ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 (/thread-4798.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 - masoudiv - ۲۱-۴-۱۳۹۱ ۰۶:۲۷ عصر

شما فروشگاهت رو با همین ویژومارت ساختی؟!

RE: ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 - محمدرضا بهارلو - ۲۱-۴-۱۳۹۱ ۰۶:۳۲ عصر

بلی دوست عزیز
ایشون فروشگاهشون رو با ویرچومارت ساختن

RE: ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 - masoudiv - ۲۱-۴-۱۳۹۱ ۰۶:۳۷ عصر

نصب قالب های ویرچومارت با قالب جوملا فرق می کنه؟!

RE: ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 - samansaberi - ۱۲-۵-۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ عصر

salam man nasb mikonam in error mide

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in C:\wamp\www\wp-polls\libraries\joomla\filesystem\archive\zip.php on line 333
age mishe yekii rahnmayy kamel kone va bege chetorii mishe in error raf kard

RE: ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 - پیام عمرانی - ۱۲-۵-۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ عصر

دوست عزیز شما که به اولین قانون انجمن (تاپیپ فارسی) احترام نمیگذارید توقع جواب نداشته باشید

RE: ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 - mercol30 - ۱۵-۵-۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ صبح

در مورد قالب نه قالبش مثل جوملا نصب می شود و در کل آن قالب برای جوملا هست که برای ویچومارت بهینه شده است ....

و در مورد اون اورو شما باید فایلهایش را در پرونده تمپ جوملا کپی کنی و در قسمت نصب افزونه ها ادرسی دهی کنی و نصبش کنی ........

ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 - gogerd - ۲۵-۱۰-۱۳۹۱ ۰۷:۵۴ صبح

کسی چیز مکتوبی برای توضیح این کامپوننت داره که بشه از روش یاد گرفت چجوری کار میکنه؟

ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 - fatima a - ۱۰-۱۱-۱۳۹۱ ۰۵:۴۶ صبح

من میخوام محصولاتم وسط صفحه نشون داده بشن اما فقط لینکش میاد

چیکار باید بکنم؟

وقتی منو میسازم چیو انتخاب کنم؟

واقعا گیج شدمEyes

ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 - صدرا حسابی - ۱۰-۱۱-۱۳۹۱ ۰۷:۰۶ عصر

برای نشون دادن محصولات باید دموی آنلاین بزارید نسبت به قالبتون براش css خاص تعریف کرد، برای نمایش هم اگه میخواین صفحه اصلی باشه و کل مجموعه های مادرتون رو نشون بده، حالت نمایش صفحه اصلی فروشگاه ساز(یا ترجمه ای مشابه بسته به نسخه استفاده شدتون) استفاده کنید.

RE: ورژن جدید و فارسی فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart 2 - fatima a - ۱۰-۱۱-۱۳۹۱ ۰۹:۴۱ عصر

(۱۰-۱۱-۱۳۹۱ ۰۷:۰۶ عصر)صدرا حسابی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای نشون دادن محصولات باید دموی آنلاین بزارید نسبت به قالبتون براش css خاص تعریف کرد، برای نمایش هم اگه میخواین صفحه اصلی باشه و کل مجموعه های مادرتون رو نشون بده، حالت نمایش صفحه اصلی فروشگاه ساز(یا ترجمه ای مشابه بسته به نسخه استفاده شدتون) استفاده کنید.

من هم چین گزینه ندارم
من الان نمیدونم بلاخره کدوم نسخه این افزونه کاملتر و بهتره؟
گزینه های من ایناست