پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 1.5 (/forum-5.html)
+---- انجمن: کامپوننت های جوملا 1.5 (/forum-9.html)
+----- انجمن: کامپوننت های فارسی جوملا 1.5 (/forum-10.html)
+----- موضوع: کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172 (/thread-191.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

RE: کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172 - Mojtaba Pordel - ۲۹-۵-۱۳۹۰ ۰۶:۱۰ عصر

بايد از قالب html استفاده كنيد. آموزش هاي زير رو ببنيد:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172 - سید منصور فیروزه - ۱-۶-۱۳۹۰ ۰۵:۰۴ عصر

سلام خدمت آقای پردل عزیز
کل نت یه فرم سازه و آقای پردل ! ایول داره
آقا x-form را که گذاشتم ، توی خروجی هاش از هر نفر چندتا خروجی میگیره با داده های مختلف ! چرا ؟ دلیل خاصی داره ؟
اصلا نمیشه تحویل مشتری داد
لطفا راهنمایی بفرمائید . یا اگه وقت داشتین یوزر پس سایت را بدم یه نگاهی بندازین.

RE: کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172 - Mojtaba Pordel - ۱-۶-۱۳۹۰ ۰۶:۱۰ عصر

سلام
يعني چي از هر نفر چندتا خروجي ميگيره؟!
يعني هر فرمي كه ارسال ميشه، چندتا خروجي ازش ميده؟

RE: کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172 - aral.milad - ۱-۶-۱۳۹۰ ۰۷:۲۰ عصر

سلام
اگه می شد یه اموزشی از این فرم ساز بذارید خوب می شد .

من فرمم ساختم اما هرچی دکمه ارسال اطلاعات رو می زنم راسال نمیشه

RE: کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172 - پیام عمرانی - ۱-۶-۱۳۹۰ ۰۷:۲۸ عصر

بهتره پستهای قبلی همین تاپیک رو بخونید
بسیاری از اشکالات این فرم ساز بیان شده و رفع شده

RE: کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172 - Mojtaba Pordel - ۱-۶-۱۳۹۰ ۰۷:۳۳ عصر

در تاييد گفته هاي جناب عمراني، اين فرمساز بطور گسترده تو فروم هاي جومفا، جومينا و پارس جوم داره پشتيباني ميشه. به اون فروم ها هم سري بزنيد بد نيست

RE: کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172 - Reza Ganji - ۱-۶-۱۳۹۰ ۰۸:۲۳ عصر

ممكن است به خاطر نصب پلاگين هاي امنيتي هم باشد مانند جي هك گارد !
اين مسئله هم تست كنيد !

RE: کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172 - bety - ۴-۶-۱۳۹۰ ۰۹:۱۸ عصر

با تشکر فراوان یه سوال دارم و یه مشکل:
سوال: تو قسمت پیشرفته هر کدوم از گزینه های بخش های "اسکریپت اولیه" و "اکشن اسکریت" به چه کار میان؟
مشکل: وقتی فرم پر میشه و دکمه ارسال رو میزنم، پنجره کوچیک "message from webpage باز میشه که میگه یا چک کنید یا فیلد (مثلا نام) رو انتخاب کنید...میخواستم بدونم مشکل از کجاست. ممنون
یه سوال دیگه: چه جوری می تونم یه صفحه تشکر بسازم و متن دلخواهم رو توش وارد کنم؟
البته تو آموزش لاتینی که تو همین تاپیک بود نوشته بود ولی من نتوستم. اگه ممکنه مثل همیشه من رو از راهنمایی های صبورانه تون بی نصیب نفرمایید. متشکرم

RE: کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172 - bety - ۴-۶-۱۳۹۰ ۱۱:۲۰ عصر

سوال سوم: چه طوری می تونم قبل از فرم چند خط راجع بهش توضیح بدم طوری که کاربر اون متن رو ببینه؟

سوال چهارم: در مورد فیلدهایی که نوع اونا "لیست پایین افتادنی" هست میخواستم بدونم چه طور میشه در حالت عادی هیچ مقداری تو کادر ورود اطلاعات نشون داده نشه؟

مشکل دوم: کادر ورود اطلاعات دو تا از فیلدها یه کم به هم ریختگی دارن. چه طور رفعش کنم؟ اینم لینک فرم: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172 - Mojtaba Pordel - ۵-۶-۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ صبح

نقل قول: تو قسمت پیشرفته هر کدوم از گزینه های بخش های "اسکریپت اولیه" و "اکشن اسکریت" به چه کار میان؟
در مورد اسكريپت ها فكر مي كنم جناب طالبي بهتر ميتونن توضيح بدن

نقل قول: وقتی فرم پر میشه و دکمه ارسال رو میزنم، پنجره کوچیک "message from webpage باز میشه که میگه یا چک کنید یا فیلد (مثلا نام) رو انتخاب کنید...
براي فيلدها اعتبار سنجي هاي اشتباه انتخاب كردين

نقل قول: چه جوری می تونم یه صفحه تشکر بسازم و متن دلخواهم رو توش وارد کنم؟
تو مشخصات فرم، تيك "آخرین صفحه، صفحه تشکر است" رو بزنين. بعد هم در آخر فرمتون يه صفحه جديد ايجاد كنين. تو مشخصات صفحه، ويرايش رو كليك كنيد و متن تشكرتون رو بنويسين و در نهايت فرم رو ذخيره كنين.

نقل قول: چه طوری می تونم قبل از فرم چند خط راجع بهش توضیح بدم طوری که کاربر اون متن رو ببینه؟
تو صفحه اول فرم، قسمت مشخصات صفحه، ويرايش رو كليك كنيد و توضيحات رو تو اديتور بنويسين.

نقل قول: در مورد فیلدهایی که نوع اونا "لیست پایین افتادنی" هست میخواستم بدونم چه طور میشه در حالت عادی هیچ مقداری تو کادر ورود اطلاعات نشون داده نشه
براي اينكه به طور پيش فرض چيزي تو كادر نمايش داده نشه، بايد تو مشخصات المان مربوطه (يعني همون ليست پايين افتادني)، تو كادر ليست، بالاي مقاديري كه تعيين كردين، عبارت 0;; رو بنويسين. يعني مثل زير باشه:
کد:
0;;
0;Title 1;value1
0;Title 2;value2
0;Title 3;value3
همينطور بجاي 0;; ميتونين مثلا اين عبارت رو بنويسين: 0;لطفا انتخاب كنيد; تا تو كادر عبارت "لطفا انتخاب كنيد" نمايش داده بشه.

نقل قول: کادر ورود اطلاعات دو تا از فیلدها یه کم به هم ریختگی دارن. چه طور رفعش کنم
براي فرمتون از يكي از قالب هاي افزونه استفاده كنين. بهترينش قالب qmtheme هست. براي تغيير قالب فرم، به تنظيمات پيشرفته برين و قالب رو انتخاب كنين.

در نهايت، پاسخ همه اين سوالات و مشكلات رو با جستجوي تاپيك هاي مربوط به اين فرمساز تو انجمن هاي جومفا، جومينا و همين انجمن و همچنين آموزش هاي سايت سازنده، مي تونستين پيدا كنين