پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
کامپونت ارسال نظر بر مطالب chrono comments نسخه فارسي - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 1.5 (/forum-5.html)
+---- انجمن: کامپوننت های جوملا 1.5 (/forum-9.html)
+----- انجمن: کامپوننت های فارسی جوملا 1.5 (/forum-10.html)
+----- موضوع: کامپونت ارسال نظر بر مطالب chrono comments نسخه فارسي (/thread-1203.html)

صفحه‌ها: 1 2

کامپونت ارسال نظر بر مطالب chrono comments نسخه فارسي - vahid.exe - ۹-۳-۱۳۹۰ ۰۸:۲۵ عصر

سلام

توسط این کامپونت فول آژاکس و بسیار سبک و شیک میتونید واسه مطالب وبسایتتون امکان ارسال نظر را فراهم کنید.

[تصویر:  u14zwm1485dz19127c1v.jpg]

از امکانات این کامپونت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- فول آژاکس

- کد امنیتی مجزا

- ضد اسپم

- موتور اتصال به كامپوننتاجتماع مجازي Community builder

- جلوگیری از استفاده از کلمات نامناسب

-
Multi Language

-
امكان پشتيبان گيري از نظرات
- امكان استفاده از كامپوننت به هر مطلب يا مجموعه و بخش به طور جداگانه

- ارسال ايميل با متن دلخواه جهت باخبر كردن از ارسال نظر و صدور جواب

و امكانات فوق العاده ديگر ...

RE: کامپونت ارسال نظر بر مطالب chrono comments نسخه فارسي - n4n4zi - ۳۱-۳-۱۳۹۰ ۱۲:۳۲ صبح

(۹-۳-۱۳۹۰ ۰۸:۲۵ عصر)vahidexe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

توسط این کامپونت فول آژاکس و بسیار سبک و شیک میتونید واسه مطالب وبسایتتون امکان ارسال نظر را فراهم کنید.

سلام.
خسته نباشید.
دوست عزیز من این کامپوننت رو روی سایتم نصب کردم.
اما بعد از اینکه حذفش کردم یه مشکل برام پیش اومد!
مشکل اینه که سایت دیگه باز نمی شه و با پیغام خطای زیر روبرو می شم:
Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/public_html/components/com_chronocomments/templates/comment-form.html.php' (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in /home/public_html/plugins/content/ChronoComments.php on line 100
لطفا راهنمایی کنید که باید چه کار کنم!!!!!
لازم به ذکره که وقتی دوباره نصبش می کنم ارور بر طرف می شه، اما با حذف دوباره با این مشکل رو به رو می شم.
منتظر راهنمایی دوستان عزیز هستم.
ممنون.

RE: کامپونت ارسال نظر بر مطالب chrono comments نسخه فارسي - Pourdaryaei - ۳۱-۳-۱۳۹۰ ۰۱:۴۷ صبح

فكر ميكنم كامپوننت بصورت كامل حذف نميشه ، بعد از اينكه از جوملاتون حذفش كرديد ، بريد و از كنترل پنل هاستتون هم بصورت دستي فولدرهاش رو حذف كنيد ، همينطور جدولهاش رو از پايگاه داده ، بايد مشكلتون حل بشه

RE: کامپونت ارسال نظر بر مطالب chrono comments نسخه فارسي - n4n4zi - ۳۱-۳-۱۳۹۰ ۰۱:۵۰ صبح

(۳۱-۳-۱۳۹۰ ۰۱:۴۷ صبح)پوردريائي نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فكر ميكنم كامپوننت بصورت كامل حذف نميشه ، بعد از اينكه از جوملاتون حذفش كرديد ، بريد و از كنترل پنل هاستتون هم بصورت دستي فولدرهاش رو حذف كنيد ، همينطور جدولهاش رو از پايگاه داده ، بايد مشكلتون حل بشه
تشکر از پاسختون.
اما بعد از حذف هیچ فولدری در پنل هاست باقی نمی مونه.
یه بار هم قبل از حذف از جوملا به صورت دستی از پنل هاست پاکش کردم، باز هم همون مشکل رو داشت!
نمی دونم باید چه کار کنم!!!!
Think

RE: کامپونت ارسال نظر بر مطالب chrono comments نسخه فارسي - Pourdaryaei - ۳۱-۳-۱۳۹۰ ۰۲:۰۴ صبح

پس از حذف كامپوننت پلاگيني به نام

Content-Chronocomment باقي ميمونه كه اون رو هم حذفش كنيد مشكلتون حل ميشه

RE: کامپونت ارسال نظر بر مطالب chrono comments نسخه فارسي - n4n4zi - ۳۱-۳-۱۳۹۰ ۰۲:۱۸ صبح

(۳۱-۳-۱۳۹۰ ۰۲:۰۴ صبح)پوردريائي نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس از حذف كامپوننت پلاگيني به نام

Content-Chronocomment باقي ميمونه كه اون رو هم حذفش كنيد مشكلتون حل ميشه

حق با شما بود.
بعد از حذف کامپوننت، پلاگین مربوط به اون رو هم حذف کردم و مشکل کاملا حل شد.
ممنون از راهنمایی خوبتون.Rose

RE: کامپونت ارسال نظر بر مطالب chrono comments نسخه فارسي - سید منصور فیروزه - ۲۳-۵-۱۳۹۰ ۰۹:۴۶ عصر

این چقدر شبیه JComment ه ؟
این 2تا اصلا خوب نیستند . دوستان امکانش هست یه چیز خوب معرفی کنید ؟

RE: کامپونت ارسال نظر بر مطالب chrono comments نسخه فارسي - پیام عمرانی - ۲۳-۵-۱۳۹۰ ۱۰:۰۷ عصر

Jcomment افزونه بسیار خوبی هست

RE: کامپونت ارسال نظر بر مطالب chrono comments نسخه فارسي - king_lion - ۲۳-۵-۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ عصر

من تو سایتم از کامپونت jx coment استفاده میکنم. خیلی خوبه از سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلود کردم.

RE: کامپونت ارسال نظر بر مطالب chrono comments نسخه فارسي - reza11_2005 - ۳۰-۵-۱۳۹۰ ۰۵:۱۴ عصر

با سلام وعرض ادب
ببخشید
کامپونت ارسال نظر بر مطالب chrono comments نسخه فارسي که کامل فارسی نیست و دوم اینکه باک امنیتی نداره
ممنون می شوم پاسخ دهید