زمان کنونی: ۲۹-۱-۱۴۰۳, ۰۱:۳۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه کمک و یه خواهش ..!!!
۲۷-۱۲-۱۳۹۰, ۱۰:۵۱ عصر
ارسال: #1
یه کمک و یه خواهش ..!!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به این سایت نگاه کنید ..!!!
من تا حالا 15 بار مدل های مختلف برای این سایت مدل دادم و تغییرات دادم و طرفی که من براش این و ساخم هنوز راضی نشده.
دیگه خسته شدم و الان میخوام از شما دوستان که اگه طرحی نظری داره بده یا اگه خواست من دسترسی میدم تا این سایت تغییرات بده.
صاحب سایت بیشتر روی منو ها و قسمت هدر حساسه و یک مقدارم روی بگراند
درکل دوست داره شبیه سایت آمار برق باشه
این سایتhttp://amar.tavanir.org.ir/

از شما دوستان خواهش دارم در پایان رساندن این سایت کمکم کنید

ممنون میشم ازتون

مرسی
امضاء MARKO
یا علی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۷-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۲۲ عصر
ارسال: #2
RE: یه کمک و یه خواهش ..!!!
هدر سایت را کوچک کنید و توی طراحی هدر بالا از عکس دکل برق فشار قوی هم استفاده کنید .
یک بکگراند ( با طرح حلالی مشابه سایتی که گذاشتید ) به صورت یک تکه ! PNG-24 در عرض 900 پیکسل با زمینه transparent درست کنید و بیندازید پس زمینه بالای سایت .
عکس های سایت را هم کوچکتر کنید.چون هم سرعت لود سایت بالاتر می رود و هم ظاهری بهتر پیدا می کند.
امضاء شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط gogerd ، ehsansabet ، Reza Ganji ، مرتضی محمدجانی ، MARKO ، محمدسلیمانی ، صدرا حسابی
۲۸-۱۲-۱۳۹۰, ۱۲:۲۴ صبح
ارسال: #3
نکته بسیار مهم
کیفیت بسیار بالای تصاویر البته بهینه شده همیشه در اولین نگاه بالاترین نمره رو بهت میده
بگرد دنبال تصاویر با کیفیت بالا
سعی کن عکس هات از فرم اصلی خارج نشن یعنی توی فتوشاپ transform رو جوری حرکت بده تا اندازه واقعی رو داشته باشی
(یه وب دیزاین حتما باید یک گرافیست حرفه ای هم باشه )
رنگ زمینه در حدود 10 دقیقه کار کردن خستگی و زدگی میاره رنگش رو با خاکستری تیره عوض کن و سایر اجزای سایت هم بر اساس نارنجی تیره و خاکستری تیره تنظیم کن
کارهای برق و الکترونیک می بایست از رنگ های تندی مانند قرمز آتشی و نارنجی که زدی هم خوبه و مشکی استفاده بشه
هدر سایت همیشه زیباترین و بالاترین نمره رو داره پس اون رو بر دار و طرح گرافیکی اروپایی و بسیار شیکی بزن
رنگ عنوان ماژول ها به زمینه نمیاد
گاهی اوقات تضادها باعث زیبایی خواهند بود و خیلی اوقات هم برعکس که شما حالت دوم هستید اگر به مشکی برده میشدند جلوه زیباتری خواهد داشت چرا که روی رنگ زیبای نارنجی شما سفید و مشکی بی نظیر است
نمونه ای که گذاشتی به نظرم به هم ریخته است که میشه خیلی خیلی زیباتر و عالی تر از اون با همون تکنیک های رنگ ایجاد کرد
مال شما مثل خیلی سایت های دیگه است از لحاظ موقعیت ها اما اونی که بهتون گفته یه چیز خاصیه که میشه عالی تر و جذاب تر از اون در آورد
در کل خوب بخون البته پیشنهاد هستن
عکس های با وضوح بالا و کیفیت چشمگیر البته بهینه شده
جلوگیری از ، از فرم خارج شدن تصاویر مانند تصویری که زیر هدر گذاشتی
ترکیب رنگ عالی و خلق تصاویر گرافیکی
کم کردن فواصل موقعیت ها

خسته شدم
موفق باشید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، مرتضی محمدجانی ، MARKO ، محمدسلیمانی
۲۸-۱۲-۱۳۹۰, ۰۲:۵۷ صبح
ارسال: #4
باور کنید همه این کارا کردم ولی ...
امضاء MARKO
یا علی
۲۸-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۳۹ عصر
ارسال: #5
سايت خيلي زيبا طراحي شده از سايت آمار برق هم بهتره
۲۹-۱۲-۱۳۹۰, ۱۲:۲۵ صبح
ارسال: #6
ممنونم دوست عزیز
دیگه بهشون باید تحویل بدم
دیگه به حرفشون گوش نمیدم
امضاء MARKO
یا علی
۲۹-۱۲-۱۳۹۰, ۰۳:۲۸ صبح
ارسال: #7
دوست من ناراحت نشی ولی خوب راست میگن بنده های خدا
از نظر ساختار که خودت نگاه میکنی خوبه ولی از نظر مشتری و بازدید کننده اولین چیزی که راجب یک سایت به زبون میارن "سایت زیبایی" است. پس گرافیک خیلی مهمه
به نظر من هدر و تصاویر تماس با ما، پروژه ها ، درباره ما رو عوض کن
و از تصاویر کلیشه ای و تکراری که تقریبا همه استفاده کردن استفاده نکن
در ضما دوستان این همه زحمت کشیدند سایتت و انالیز کردند و شما هیچکوم و به کار نگرفتی و میگی همه این کارها رو کردی.!!!!
شما نباید خسته بشی و حتما این سختگیری مشتری باعث پیشرفت خودت میشه به شرطی که متوقف نشی.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

سپاس شده توسط rezaetemadi
۲۹-۱۲-۱۳۹۰, ۰۶:۰۳ صبح
ارسال: #8
باید عاشق مشتریای سخت گیر باشی تا قدرتمندت کنن
 سپاس شده توسط saso
۲۹-۱۲-۱۳۹۰, ۰۶:۴۶ صبح
ارسال: #9
حرف شما متین ..
ولی تا حالا انواع مدل ها و ایده های خودم بکار بردم ولی ...
این ها هدفشون اذیت کردنه فقط

اگه کسی مایله به سلیقه خودش این سایت و درست کنه من دسترسی میدم اینکارو انجام بده
امضاء MARKO
یا علی
۲-۱-۱۳۹۱, ۰۶:۰۴ صبح
ارسال: #10
(۲۹-۱۲-۱۳۹۰ ۰۶:۴۶ صبح)mehdirazi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حرف شما متین ..
ولی تا حالا انواع مدل ها و ایده های خودم بکار بردم ولی ...
این ها هدفشون اذیت کردنه فقط

اگه کسی مایله به سلیقه خودش این سایت و درست کنه من دسترسی میدم اینکارو انجام بده

دوست عزیز خسته نباشی
1-همیشه سرعت سایتت رو با اینترنت معمولی چک کن چون همه ی کاربرا ADSL ندارند
2-سایت شما مشکل Encoding داره (علامت سوال) این مشکل را باید از طریق دیتابیست رفع کنی
3-گرافیک سایت ضعیفه (رنگ زرد بعد از مدتی چشم رو بسیار خسته میکنه)
4-بیش از این ها باید روی هدر سایت کار کنی هدر سایت باید دارای جلوه ای ویژه باشد تا کاربر را به خود جذب کنه

موفق باشی
امضاء امیررضا مرتضوی

سپاس شده توسط Reza Ganji ، محمدسلیمانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان