پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ماژول جوملا :: ورودي و ثبت نام كاربران به صورت پاپ آپ Mega Lightbox Login
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
Module :j17: :j16:

[تصویر:  1303718818_1_de6144de0a.jpg]

سلام و درود
توسط اين ماژول ميتوانيد قسمت ورودي و ثبت نام سايت خود را به صورت زيبا و پاپ اپ درآوريد.اين ماژول رايگان و بسيار كاربردي ميباشد و كاربران ميتواند با كليك برروي دكمه ورود/ثبت نام انتخاب كنند كه وارد شوند يا ثبت نام كنند!

[تصویر:  1303719104_1_9992542ddb.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این ماژول در آخرین بروزرسانی تغییر نام داده و با نام OT Lightbox Login معرفی شده !
آخرین ورژن این ماژول را به پیوست اضافه شد و به انجمن ماژول های ترجمه نشده جوملا 1.7 منتقل شد !
دانلود نسخه پارسی:

(۹-۲-۱۳۹۰ ۰۶:۵۴ صبح)Mojtaba Pordel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلود نسخه پارسی:

سلام دوستان.
خسته نباشید.
دموی این ماژول رو دیدم، خیلی خیلی خوشم اومد.
اما جوملای من 1.5 هست و نتونستم این ماژول رو توش نصب کنم.
می خواستم خواهش کنم اگر این ماژول رو برای جوملا 1.5 سراغ دارید، راهنمایی کنید از کجا دانلود کنم.
با تشکر از شما.
موفق باشید.
سلام
تو سایت جوملای جهانی، افزونه های زیادی ورود و ثبت نام هست:

(۱۷-۲-۱۳۹۰ ۰۶:۴۲ صبح)Mojtaba Pordel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
تو سایت جوملای جهانی، افزونه های زیادی ورود و ثبت نام هست:

سلام.
تشکر از پاسختون.
اما من از این ماژول خوشم اومده و فکر کنم مجبور بشم به خاطرش جوملا 1.6 نصب کنم.
البته از افزونه ی jupgrade هم برای تبدیل جوملا 1.5 به 1.6 استفاده کردم.
اما باز هم این ماژول نصب نشد!
ضمن اینکه من تازه کار هستم و نمی تونم ماژول انگلیسی رو فارسی کنم!
ممنون می شم بیشتر راهنماییم کنید و بگید که
آیا راهی برای تبدیل ماژول های ورژن 1.5 به 1.6 یا برعکس وجود داره یا نه؟
با تشکرRose
سلام
دوست عزیز، هیچ وقت خودتونو محدود به یه افزونه خاص نکنین. شما می خواین بخاطر یه ماژول ساده، از 1.5 به 1.6 مهاجرت کنین!!! (نمیگم رفتن به 1.6 خوب نیست. ولی آخه بخاطر یه ماژول که نمیشه دلیل منطقی)

همونطور که گفتم، افزونه های زیادی هست. در زیر دموهای مختلف رو براتون لینک میدم. هر کدوم رو پسندیدین، بگین تا پارسی کنم.

پایین فرم لاگین، 2تا گزینه هست برای لاگین و ثبت نام. هرکدوم رو انتخاب کنین، فرم مربوطه به زیبایی نمایش داده میشه.

بر روی دکمه login در سمت راست کلیک کنین.

دکمه های login و Register در سمت راست مشخصه

دکمه لاگین داخل تصویر خونه است

دکمه های لاگین در سمت راست و همچنین بالای صفحه دیده میشه

این هم که مشخصه. البته برای جوملا 1.6 هست
(۱۷-۲-۱۳۹۰ ۰۷:۲۱ صبح)Mojtaba Pordel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوست عزیز، هیچ وقت خودتونو محدود به یه افزونه خاص نکنین. شما می خواین بخاطر یه ماژول ساده، از 1.5 به 1.6 مهاجرت کنین!!! (نمیگم رفتن به 1.6 خوب نیست. ولی آخه بخاطر یه ماژول که نمیشه دلیل منطقی)

همونطور که گفتم، افزونه های زیادی هست. در زیر دموهای مختلف رو براتون لینک میدم. هر کدوم رو پسندیدین، بگین تا پارسی کنم.

پایین فرم لاگین، 2تا گزینه هست برای لاگین و ثبت نام. هرکدوم رو انتخاب کنین، فرم مربوطه به زیبایی نمایش داده میشه.

بر روی دکمه login در سمت راست کلیک کنین.

دکمه های login و Register در سمت راست مشخصه

دکمه لاگین داخل تصویر خونه است

دکمه های لاگین در سمت راست و همچنین بالای صفحه دیده میشه

این هم که مشخصه. البته برای جوملا 1.6 هست

سلام.
ممنون از توجهتون.
ماژول هایی که گذاشتین بسیار زیبا بودن.
گرچه ماژول light box برای من کارایی بیشتری داشت،
اما ظاهرا چاره ای نیست.
ممنون می شم اگر فارسی این ماژول

رو برای دانلود قرار بدید.
موفق باشید.
با تشکر.
سلام
خدمت شما:
(۲۱-۲-۱۳۹۰ ۰۵:۲۲ صبح)Mojtaba Pordel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
خدمت شما:

سلام و خسته نباشید دوباره خدمت شما.
تشکر از زحماتتون.
اما متاسفانه با اینکه این ماژول نصب شد و نمایش داده می شه،
وقتی روی کلید ها ی ثبت نام یا لاگین کلیک می کنیم، هیچ عکس العملی نشان داده نمی شه.
یعتی صفحه ی مربوط به هر کلید باز نمی شه.
قبلا هم یه ماژول نصب کرده بودم که دقیقا همین مشکل رو داشت.
به نظرتون باید چه کار کنم؟
ممنون می شم اگر کمکم کنید.
سلام
من ماژول رو قبل از معرفی و انتشار، از هر لحاظ تست می کنم تا مشکلی نداشته باشه.
بنابراین شاید مشکل از قالب باشه یا یه افزونه دیگه که استفاده کردین. چون این ماژول از جاوااسکریپت استفاده میکنه، اگه افزونه دیگه ای هم داشته باشید که از جاوا اسکریپت استفاده میکنه (مثلا یه اسلایدر) یا اینکه قالبتون منوی آبشاری داشته باشه، بعید نیست که با مشکل مواجه بشین.
سایت رو با IE باز کنین، ببینین error اسکریپت نمیده؟
قالب رو عوض کنین و تست کنین.
افزونه های دیگه رو غیر فعال کنین.

اگه آدرس سایتتون رو بدین تا بررسی کنم، بهتره.
موفق باشین
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع