پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ثبت دامنهIrبا پیامک
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام نمی دونستم این خبر رو باید کجا قرار بدم.این شد که اومدم اینجا.در تازه‌ترین سرویس ارائه‌ شده در سایت Iranic.com، امکان ثبت فوری و تمدید دامنه‌های ir را با ارسال پیامک به شماره 3000392701 فراهم شده است.
این سایت پیش از این نیز امکان بررسی اطلاعات whois و بررسی امکان ثبت دامنه ir را فراهم کرده بودو مشتركان مي‌توانستند با ارسال گزینه Help به این شماره از دستورات مختلف این سرویس پیامکی اطلاع پيدا كنند.
برای ثبت و یا تمدید دامنه به وسیله پیامک، باید دارای حساب کاربری در iranic.comباشید و شماره تلفن همراه خود را معرفی کرده باشید. در صورت استفاده از پیامک برای ثبت دامنه‌های ir، هزینه ثبت 3500 تومان خواهد بود. برای ثبت یک ساله دستور "ir نام دلخواه Register" و برای ثبت 5 ساله نام دامنه، دستور "ir نام دلخواه Register1" را می‌توان پیامک کرد. برای تمدید نیز به همین شیوه از دستور Renew و یا Renew5 استفاده می‌شود.
سرویس‌های who is و بررسی امکان ثبت دامنه به صورت رایگان ارائه می‌شود. برای مثال برای بررسی آزاد بودن یک دامنه جهت ثبت، دستور"ir نام مورد نظر check" را پیامک می‌کنید و یا برای دریافت اطلاعات شخص ثبت کننده یک دامنه ثبت شده، دستور "ir نام مورد نظر who is" را می توان ارسال کرد. به فاصله چند ثانیه پیامکی حاوی اطلاعاتمورد نظر برای شخص فرستنده دستور، ارسال خواهد شد. برای استفاده از سرویس‌های check و who is نیازی به ثبت نام در سایت نيست. کافی است هم‌ اکنون یک پیامک با محتوای Help به شماره 3000392701 بفرستید.
"روزبه هاشمی‌ها"، مدیر عامل شرکت طراح اين پروژه می‌گوید که ما سایت Iranic.comرا با دیدی متفاوت از بقیه ارائه دهندگان خدمات ثبت دامنهir طراحی کرده ایم. راهبرد مابه‌جای فروش بیش‌تر وصرف هزینه‌های تبلیغاتی، ارائه خدمات بیش‌تر و مکمل برای مشتریان عام و نمایندگان فروش است، به شکلی كه هم اکنون هر وبلاگ نویس میتواند به ثبت دامنه خود اقدام کرده و جدا ازین که سرویس دهنده وبلاگ سرویس اتصال دامنه را ارائه می‌دهد یا خیر، اسم دامنه خود را بدون هزینه به وبلاگ و یا سایتشخصی خود رجوع دهد.
وي در ادامه با بيان اينكه اين سرويس ایرانیک نام گرفته، اظهار كرد: «ایرانیک ثبت کننده دامنه‌های ir است که علاوه بر ثبت دامنه‌های ir با کمترین هزینه ممکن، سرویس‌های مکمل و کاربردی دیگر مانند پارک سایت، قرار دادن صفحه در دست ساخت، امکان ارجاع دامنه به یک آدرس اینترنتی دیگر و صفحه دامنهبرای فروش، را نیز به صورت رایگان و به همراه ثبت یا تمدید دامنه ارائه می‌دهد.»
منبع: ایسنا
لینک مرجع