پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: پیدا کردن مشکلات در کدهای CSS توسط یک ابزار ساده
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اگر می خواهید مشکلات موجود در کدهای CSS خود را پیدا کنید، من ابزار بسیار ساده و کامل (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) را به شما معرفی می کنیم. این نرم افزار آنلاین به شما کمک می کند اشتباهاتی که در کدنویسی CSS مرتکب شده اید را از ابعاد مختلف شناسایی و وبسایت و پروژه های خود را بهتر کنید. نوشتن کدهای صحیح، تمیز و بهینه، ارتباط مستقیمی با فهرست کردن صفحات وب سایت در گوگل و تعداد بازدیدکنندگان سایت شما دارد. بنابراین عدم استفاده از ابزارهای بهینه ساز، اشتباهی است که فقط یک فرد آماتور مرتکب میشود!

این ابزار ساده، علاوه بر یافتن خطاهای مهم، مواردی را که انجام آن باعث بهبود کدهای شما میشود را نیز نشان میدهد. مثلا اگر در کدهای شما دستوراتی بیش از حد تکرار شده باشند که می توان با روش های مختلف از تعداد آنها کاست، CSS Lint فقط با یک کلیک آنها را نشان خواهد داد. کافیست کدهای CSS خود را در ناحیه مربوطه در صفحه نخست این وبسایت کپی کنید و دکمه Lint! را کلیک کنید.

در کنار دکمه Lint! یک فلش کوچک وجود دارد که با کلیک روی آن اختیارات زیادی برای یافتن انواع مشکلات در موارد زیر نشان داده میشود:

خطاها (Errors)

سازگاری (Campatibility)

کارایی (Performance)

کدهای تکراری (Duplication)

دسترسی (Accessibility)

شی گرایی در (CSS OOCSS)

پیشنهاد میکنیم همین الان کدهای CSS خود را محک بزنید و در پایان پروژه های خود نیز از این ابزار رایگان، ساده و دوست داشتنی را بکار بگیرید.منبع : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از لطف شما ممنونم
لطفا برای ارسال مطالب آموزشی تاپیک جدید باز کنید تا برای استفاده کاربران مفیدتر باشد.
باتشکر
لینک مرجع