پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست کامپوننت نمایش ویدئو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلامي دوباره.Youtube VideoList Gallery هم هستش كه از كارهاي جديد جوملاي جهاني هستش.فكر كنم به دردتون بخورده.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همونطور که گفتم این ها افزونه های خوبی هستند ولی کاربر نمیتونه فیلم آپلود کنه !
بهترین افزونه در این مورد فکر میکنم که افزونه زیر باشد و کاملا سایتی شبیه یوتیوپ میتونید راه اندازی کنید !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افزونزیر هم هست !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

یه نگاهی بندازید

دوستان متاسفانه هنوز نتوانسته ام چیز خوبی پیدا کنم !
کسی چیز خوبی سراغ ندارد !

دوستان آیا این کامپوننت برای جوملا 1.5 وجود دارد ؟
سلام بازم میگم
این افزونه وب پلیر واقعا عالی و کاربردی هست
مهندس جان سلام !
ولی این برای جوملا 1.6 است ! ولی من برای جوملا 1.5 می خواهم !
نصب کردم !
ممنون !
بعد تست جواب می دهم !
برای 1.5 هم هست
خودم رو 1.5 تست کردم و کاملا جواب داد
مهندس جان ببخشید این سوال را می پرسم !
چون آنقدر این کامپوننت های ویدئو را امتحان کردم که دیگه خسته شدم !
یک سوال !
آیا کامپوننت قالبیت ساخت مجموعه های مختلف را دارد ؟
آیا می تواند برای کاربر لینک دانلود قرار دهد ؟
آیا قابلیت آپلود توسط کاربر دارد ؟
لینک زیر را نگاه کنید لطفا

تنها مشکل این کامپوننت این است که لینک دانلود به کاربر نمی دهد !
راستی
این کامپوننتی که معرفی کردید پلاگین یا ماژول خاصی دارد ؟
بعد از امتحان کامپوننت های موجود فکر کنم

از همه بهتر باشد !
همه چیز را دارد !
ولی اگر دوستان چیز بهتری سراغ داشتند معرفی کنند !

کامپوننتی را که هم آقای بهار لو معرفی کردند را نتوانستم باهاش کار کنم !
فایل ویدئو اضافه نمی کرد !
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع