پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل سیستم مدیریت محتوای ملی ایرانی nationalcms
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام من تو هاستم یک مشکل سیستم مدیریت محتوای ملی ایرانی nationalcms را نصب کردم
نمی دانم چرا وقتی وارد پنل admin سایت می شوم و سایت را به روز میکنمو خارج میشوم سایت و پنل ادمین سایت کلا کار نمیکنه و بعد از یه روز دیگه کار میکنه نمی دانم این مشکل چیه و دقیقا این سیستم هم جوملایی است لطفا کمکم کنید چیکار کنم
احتمالا آی پی شما توسط سرور مسدود میشه در این مواقع با تغییر آی پی تست کنید ببینید باز همونطور است یا خیر و اگر از با تغییر آی پی تونستید وارد بشید مشکل از بن شدن آی پی شما است !
متاسفانه من با چند کامپیوتر دیگر هم اسفاده کرده با اینترنت جداگانه باز این مشکل قطعی وجود دارد من اولین بار است به این مشکل می خورم
با استفاده از بسته های بروز رسانی سایت جوملا فارسی سایت خودتون رو به جوملا سایت جوملای فارسی تبدیل کنید !
توصیه ما جوملای ترجمه جوملای فارسی است !

البته ممکن است بخاطر نصب افزونه های امنیتی باشد !
با سلام اگر امکان دارد لینک دانلود بروز رسانی به جوملا 1.5 فارسی را بزارید ممنون میشم
از لینک زیر میتونید دانلود کنید !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام من دانلود کردم ولی خطای نصب میده
چگونه نصب ميکنيد ؟
اگر ميخواهيد از ابتدا نصب کنيد جوملا و ديتابيس قبلي رو حدف کنيد
من بسته بروز رسان بروز رسانی جوملا فارسی 1.5.24 به 1.5.25 zip را دانلود و از مدیریت نصب عمل کردم می خوام فقط به روز بشه
سلام بسته به روز رسانی رو داخل هاست اکسترکت کن
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع