پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل سیستم مدیریت محتوای ملی ایرانی nationalcms
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
آیا افزونه هست که تایم خروج از مدیریت به صورت خودکار را داشته باشه آخه این سیستم تا زمانی که خروج نزنی همین طوری میمونه شاید به این دلیل باشه
با درود
منظورتون چیه؟
یعنی سشن رو کمتر کنید؟؟؟ اگر منظورتون اینه باید داخل منوی تنظیمات کلی برید و در قسمت System دو گزینه دارد با نام های Cache Settings و Session Settings اینهارو میتونید تنظیم کنید

موفق باشید
مرتضی پورمحمد
بدرود
اگر امکان دارد این پلاگین ها را نگاه کنید ببینید کدام را حذف کنم و آیا یه کامپونیت بسته بروز ر سان فارسی وجود داره من نصب کنم
Authentication - LDAP

Authentication - OpenID

Authentication - GMail

Content - Widgetkit

Content - Page Navigation

Content - Rating

Content - Email Cloaking

Content - Code Hightlighter (GeSHi)

Content - Load Module

Content - Pagebreak

Editor - No Editor

Editor - TinyMCE 2.0

Editor - XStandard Lite 2.0

Editor Button - Image

Editor Button - Pagebreak

Editor Button - Readmore

Search - Content

Search - Weblinks

Search - Contacts

Authentication - National CMS
Search - Sections

Search - Newsfeeds

System - آمار بازدیدکنندگان

System - Mootools Upgrade

System - Widgetkit

System - Widgetkit ZOO

System - Widgetkit Joomla

System - SEF

System - Debug

System - Legacy

System - Cache

System - Log

System - Remember Me

System - Backlink

User - National CMS!

XML-RPC - National CMS

XML-RPC - Blogger API
بسته های بروزرسانی جوملا فارسی طوری تهیه میشه که بتونید به ترجمه جوملا فارسی منتقل کنید !
اگر زیاد رو سایت کار نکردید پیشنهاد میکنم از ابتدا جوملای سایت جوملا فارسی رو نصب کنید.
ولی باز بعید میدونم این مشکل در نشنال سی ام اس باشد ولی میتونید در انجمن پشتیبانی اونها مطرح کنید !
با سلام دوباره مشکل سایت سایت من طوری است در طول 24 ساعت 9ساعت عادی کار میکند و لی من برای امتحان با فیلتر شکن هر 24 ساعت کار میکنه علت چیه ؟ خودم هم نمدانم !
لطفا مشکلات جدید را در پست جدید مطرح کنید
در ضما مشکل را کامل توضیح بدید منکه که هرچی خوندم چیزی نفهمیدم
اين مشکل به احتمال زياد به خاطر بلوکه شدن اي پي شما است و به خاطر امنيت سرور است.در اين مواقع با ري استارت کردن مودم و خالي کردن کش مرورگر مشگل حل ميشود.
با سلام خدمت آقای گنجی میدانم که خیل یزحمت به شما دادم و این مشکل سایت خود را تا اینجا با روشهای مختلف بیان کردم تا حل شود . من اولین بار است به این مشکل میخورم
سایت من روز از ساعت 3/30 کار میکند تا ساعت 11 بعد دوباره قطع میشود مشکل عجیب است
با یک ISP دیگر امتحان کنید . در صورتی این مشکل فقط با ISP فعلی شماست با پشتیبانی ISP خود تماس بگیرید .
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع