پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ترفند افزایش سئو و رتبه گوگل
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
(۶-۱۰-۱۳۹۰ ۱۱:۰۷ عصر)ابوالفضل حیدری نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند نکته:
1- الکسا و سایرین فقط دامنه شما رو در بک لینک ها مد نظر قرار میدن. یعنی اگر برای مثال اینجا لینک امضاء شما آدرس ارجاع گوگلی باشه این آدرس برای الکسا بی ارزشه و تنها در صورت کلیک شدن برای گوگل با ارزش.
2- گوگل بر اساس واژه جستجو شده و آیتم یافت شده و تعداد کلیک ها رتبه میده. برای مثال شما سرچ میکنی ایران سفر یاب و سایت من اول میاد. خوب این که کار خاصی نیست و اگر من بیام و اینجا آدرس رو با ارجاع گوگل به وواژه ایران سفریاب رو در امضاء قرار بدم رتبه من در سرچ این کلمه بهتر میشه در صورتی که من از قبلش هم اول بودم. بنابراین من نیاز دارم برای تمام کلمات کلیدی بهتر بشم که این کار با این ترفند امکان نداره.
3-یه نصیحت به عنوان کسی که از همه دوستان کمتر میدونه و کمتر بلده: گوگل رو نمیشه گول زد. باید همت کنی و ارزش مطلب رو ارتقاء بدی و بتونی با دیگران تبادل لینک کنی و کلمات کلیدی رو افزایش بدی.
بهتون استفاده از سئو بای و سئو سیمپل رو مواکداً توصیه میکنم.

داداش ابوالفضل جان
برادر من شما که لالایی بلد هستی چرا خوابت نمیبره؟Blush
اگه این راه تاثیری نداره پس چرا خودت در امضات
این لینک رو گذاشته بودی؟؟/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واسه تست تاثیر
هرگز قبل از تحقیق و تست واسه دیگران نسخه نمیپیچم.
من 3 روز آزمایش گذاشتم و بازخورد رو مطالعه کرد.
این چند خط شد نتیجه
(۶-۱۰-۱۳۹۰ ۱۱:۰۲ عصر)احسان جلائی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وقتی روی تصویر کلیک کردید . از گوگل » سایت شما
دو مرحله طی میکنه

نه داداش ، سه مرحله طی میکنه !

سایت قبلی > گوگل > سایت مورد نظر !

تو کوتاه کردن لینک هم چهار مرحله (ولی در مورد گوگل سه مرحلست و مرحله اول رو نداره ) :
سایت قبلی > سایت کوتاه کننده > گوگل > سایت شما !!

یعنی بازم گوگل میفهمه با جست و جو نیومدید ، ارجاع شدید !

تو سایتهای آمارگیرم این سایت های ارجاعی رو نشون میدن . مثلا اگه کسی با امضای من بیاد تو سایتم مستقیم نیومده و در واقع از پارس جوم ارجاع شده !!
آمارگیرها پارس جوم رو به عنوان مرجع نشون میدن !

میتونید امتحان کنید .
خوب داداشین من معلوم که تا کسی روی این لینک ها کلیک نکنه نتیجه ای نداره
حالا شما هرجا میخواین ازش بکار ببرید!
اصل موضوع اینه که با آی پی های مختلف روی این لینک کلیک بشه!
حالا سه مرحله یا چهار یا هرچندتا
بازم اینو میگم ****مهم اینکه که با آی پی های مختلف روی این لینک کلیک بشه و این مسیر طی بشه****
حل مسئله ؟

دوستان همین امروز برای چگونه بوجود این ایده می خوام مثالی بزنم .

ابتدا به صفحه زیر بروید .

کد:
http://www.dezfuli.com/%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D9%84-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9.html

حالا یکی از لینک ها ی این صفحه را همان طور که برای گوگل کپی می کردید کپی کنید.
البته نکته مهم قبل از آن نگاه کنید که تعداد بازدید لینکی که کپی کردید چقدر است .
مثلاً بازید لینک ( دزفول در ویکی پدیا ) - ( 6 ) هست .
حالا آن لینکی که کپی کردید . ( صفحه جدید باز کنید ) لینک را در محل وارد کردن آدرس اینترنتی paste کنید . حالا اگر به همان صفحه ای که لینک را کپی کردید برگردید . می بینید که بازدید کی اضاف شده . و اگر دوباره همین کار را انجام دهید این ایده صدق میشود .

اما توجه توجه توجه گوگل بخاطر هوشمند بودنش از این ایده استفاده می کند .

اما

گوگل کمی این ایده را برای خود گسترده تر کرده و برای ربات هایش اینگونه تعریف کرده که شما هر وقت آی پی X این لینک را باز کرد مثلاً 1% امتیاز بده .

و البته مثلا با 10 آی پی این مختلف عمل انجام شد . 10% به این سایت امتیاز بده .

یا حق موفق و سربلند باشید .Rose
درود دوستان عزیز حالا فقط کافیه تو گوگل بنویسید ( ترفند افزایش سئو )
اولین لینک که میاد پارس جوم عزیز
بابا ما شاالله از بس در مورد این ترفند تو این تاپیک بحث شد که نوشته ی ترفند افزایش سئو داخل گوگل اولین سایت این تاپیک رو نشون میدهBravo
//////////////
حالا برای من سوالی هستش
اگر به سایتهای خرید بازدید اینگونه لینک سرچ شده سایت در گوگل رو بدیم
به نفع ماست یا خیر همون ادرس اصلی سایت رو به سیستم کلیکی ها معرفی کنیم؟
عالیییییی
(۹-۴-۱۳۹۱ ۱۱:۵۴ صبح)leksoz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابا ما شاالله از بس در مورد این ترفند تو این تاپیک بحث شد که نوشته ی ترفند افزایش سئو داخل گوگل اولین سایت این تاپیک رو نشون میدهBravo
//////////////
حالا برای من سوالی هستش
اگر به سایتهای خرید بازدید اینگونه لینک سرچ شده سایت در گوگل رو بدیم
به نفع ماست یا خیر همون ادرس اصلی سایت رو به سیستم کلیکی ها معرفی کنیم؟

فکر نمیکنم اون سایت ها اینگونه لینک ها رو قبول کنند ولی اگر قبول کنند خوب مطمئنا بهتر است.
دوستان دارم روی گرفتن بک لینک رایگان از گوگل کار می کنم که خیلی جالبه
لطفاً لینک زیر را در مرورگر خود کپی کرده و چک بفرمائید در حال آزمایش هستم .

http://mee.la/2013-2
صفحه‌ها: 1 2 3 4
لینک مرجع