پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: کامپوننت تمام فارسی جی دانلود com_jdownloads1.9 _build9.8 stable
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
سلام دوستان
من از طريق جي دانلود فايلم را آپلود كردم ولي مرحله بعد كه نحوه نمايش تو سايت است رو نميدونم به چه صورت انجام بدم.
لطفا راهنماييم كنيد.
شما در واقع فایل خودتون رو برای دانلود قرار دادید

البته حتما پلاگین محتوای جی دانلود هم باید فعال باشه این پلاگین رو در بخش مدیریت پلاگینها نصب و فعالسازی کنید

تنها کافیه ماژولی رو که دوست دارید برای نمایش دانلود ها انتخاب کنید
ماژول های مختلف پر امتیاز ترین دانلود ها ، دانلودهای جدید + تصویر بندانگشتی و...

شما از بخش مدیریت ماژول ها ماژول مورد نظرتون رو در یکی از موقعیت های دلخواهتون در قالب فعال کنید

ویا در منو پیش فرض خودتون یک منو جدید برای مرکز دانلود ایجاد کنید و در تنظیمات نمایش طرح لیست دانلود ( یا بقیه گزینه هابنا به نیاز شما) رو انتخاب کنید
از بين ما‍‍ژول هاي پيش فرض موجود در جوملا مي توان استفاده كرد.
اگه آره كدام استفاده مي شود
آيا ميشه از بين ماژولهاي پيش فرض جوملا انتخاب كرد
اگر اره مثلا كدام ماژول؟ كه بتونه ارتباط با فايل دانلود شده برقرار كنه
دوست عزیز

منظور ماژول های خود کمپوننت جی دانلود هست که در ارسال بالا ماژول mod_jdownloads_latest.zip
رو دانلود ، نصب ، تنظیم و بعد در موقعیت دلخواه از قالبتون فعال کنید

یا علی
آقا خيلي خيلي ممنون انجام شد.
با سلام
من همه کارها رو کردم و فایل هم به مطلب اضافه کردم اما موقعی دانلود خطای 500 میده که مینویسه نمایش پیدا نشد !!!!
آخرین نسخه افزونه مرتبط با نسخه جوملای خودتون رو از سایت سازنده دانلود و نصب کنید آدرس سایت سازنده در ارسال اول موجود هست
ممنون از معرفی این افزونه
گویا با نصب یک پلاگین میتوان فروش فایل انجام داد.
ممنون میشوم راهنمایی کنید
پلاگین همسان سازی و اتصال آلفایوزر منیجر برای این کار قبلا معرفی شده
با سلام....
من جی دانلود را روی جوملا 2.5 نصب کرده ام و کار باهاش رو بلد نیستم؟؟؟یعنی وقتی که الان جوملا رو نصب کردم فایل رو از جی دانلود آپلود کردم و بعد در اداره فایل هم ثبتش کردم یک مجموعه هم تولید کردم و فایل رو در مطلب وبسایتم insert هم کردم الان مشکلم اینه که هر وقت روی لینکی که توی مطلب سایتم برای دانلود فیال هست کلیک میکنم دانلود نمیشه به اینصورت یه tab با میشه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به جای اینکه فایل دانلود بشه حالا باید چیکار کنم؟؟ بعد راستی من میخواستم که سایتم اینطوری باشه که داخل سایت بعد از خرید اکانت با rsmembership کاربر بتونه فایل هایی که براش تعیین کردم رو دانلود کنه ولی الان سر همین فایل گذاشتن گیر کردم.....ممنون میشم راهنماییم کنید که برای این جور سایت باید چیکار کنم و به سوالاتم پاسخ دهید؟؟؟؟؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4
لینک مرجع