زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۳:۵۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کامپوننت تمام فارسی جی دانلود com_jdownloads1.9 _build9.8 stable
۱۸-۹-۱۳۹۰, ۰۵:۴۵ صبح
ارسال: #1
Star کامپوننت تمام فارسی جی دانلود com_jdownloads1.9 _build9.8 stable
با سلام
com_jdownloads_1.9.0_build908_stable_persian
for joomla 1.6_1.7
Tested with joomla 1.7 : 100% ok
Hight speed up to 2x or Higher
Compressed all icon & images
در این بخش جدیدترین نسخه کمپوننت پیشرفته جی دانلود رو با ترجمه فارسی برای شما عزیزان تهیه کردیم . این افزونه نیاز به معرفی نداره ویکی از بهترین و پر طرفدارترین کمپوننت های مدیریت دانلود در جوملاست. که به راحتی می تونید با امکانت اون یک مرکز دانلود در سایت جوملایی خودتون داشته باشید .
ترجمه های بسیار کمی از این کمپوننت در سطح وب وجود داره که هیچ کدوم کامل نیستند ، حداقلش اینه که من چیزی پیدا نکردم یک ترجمه از نسخه 1.8 این کمپوننت در جومینا پیدا کردم که مترجمش نمی دونم کی هست اون هم توضیحات اصلی گزینه های پیکربندی و طرح ها رو ترجمه نکرده بود ولی در کل ترجمه خوبی بود و از مترجمش تشکر میکنیم . از این ترجمه در بعضی قسمت ها استفاده کردم.
ولی ویژگیهای این ترجمه که لنگش رو تو اینترنت برای جی دانلود پیدا نمی کنید ترجمه تمام فارسی همه بخشها که حدود 1500 خط ترجمه هستش و حدودا یک هفته براش تمام وقتمو گذاشتم . ترجمه شامل تمام واژه ها ، اصطلاحات ، توضیحات ومتون تا حد اکثر امکان به زبان فارسی
ویژگی های فنی این بسته : فشرده سازی حداکثری تمامی تصاویر و آیکن های استفاده شده در این کمپوننت که سرعت لود صفحات مرکز دانلود چه در بخش کاربری وچه در بخش مدیریت را به بیش از دو برابر افزایش خواهد داد.( تا دوبرابر در مقایسه با نسخه اصلی کمپوننت)
به همراه ماژول جدید ترین دانلود ها و پلاگین محتوای جی دانلود

از دیگر مزیت های این کامپوننت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

امکان استفاده از آیکن های دلخواه ومتنوع
امکان ایجاد تصویر بند انگشتی از فایل ها به صورت خودکار
امکان ایجاد زمان انتظار : نمایش لینک دانلود بعد از سپری شدن زمان تعیین شده
محافظت از لینک های محبوب
امکان ویرایش طرح ها وقالبها
امکان درج لینک دانلود در مطالب
امکان نمایش اسکرین شات از فایل ها
امکان درج نظر با کامپوننت های نظردهی jcomment و JomComment
آلفا یوزر پویینت و بهره گیری از امتیازات آن به عنوان قیمت فایل و امتیاز به نویسنده اتصال به
PAD(Portable Application Description) پشتیبانی از پد
اتصال به PayPerDownload جهت فروش فایل ها
امکان ارسال گزارشات دانلود و آپلود
اجازه به کاربران برای ارسال فایل
نمایش تعداد دانلود فایل
امکان درج لینک از سایت های خارج از سرور
امکان عدم نمایش پسوند فایل ها در هنگام دانلود
طراحی قالب مجزا برای محیط های دانلود بصورت چیدمان و رنگ بندی)
استفاده از فیلد های سفارشی
محافظت از فایل ها
ایجاد مجموعه و زیر مجموعه بصورت نامحدود
امکان پشتیبان گیری از فایل ها
امکان تعریف مجوز برای فایل ها به عنوان مثال رایگان یا تجاری
امکان انتشار فایل در ساعت یا تاریخ خاص
امکان ایجاد گروه های کاربری
ایجاد محدودیت دانلود در روز
امکان امتیاز دهی به فایل های دانلود
دارای ماژول های جدیدترین و محبوب ترین مطالب و ماژولهای دیگر
وامکانات بسیار دیگر

با این کمپوننت از مدیریت کاملی بر روی فایل های خود برخوردار خواهید شد. استفاده از این کامپوننت فشار بر روی سرور شما و سرقت فایل ها را کاهش خواهد داد.
استفاده از تصاویر وآیکن های بهینه شده در سرعت بارگذاری و به دنبال آن رتبه بندی سایت شما در موتور های جستجو تاثیر گذارخواهد بود مطلبی که اکثر سایت های ایرانی به آن توجه نمی کنند امروزه اکثر سایتهای معروف وبزرگ دنیا از سرعت بارگذاری بالایی در صفحات خود برخوردارند از جمله گوگل وفیس بوک .این موضوع به عوامل متعددی بستگی دارد که ازآن جمله می توان به قرارگیری بر روی سربعترین و پر سرعت ترین سرور ها اشاره کرد ولی همه به چنین سرورهایی دسترسی ندارند ولی آنها عوامل دیگری را نیز رعایت میکنند ازجمله استفاده از سیستم ها وقالب های پرسرعت ، استفاده از تصاویر فشرده شده وکم حجم ، استفاده از کدهای بهینه شده و....
سرعت بارگذاری صفحات وب سایت شما چقدر است؟
شما از کدامیک از موارد بالا برای بهینه سازی وب سایت خود استفاده کرده اید ؟

در صورت در خواست شما ماژول ها هم فازسی سازی خواهند شد
دریافت نسخه اصلی ازسایت سازنده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افزونه های ارتقاء دهنده کامپوننت در جوملا جهانی:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیش نمایش :

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

com_jdownloads_Persian_1.9 _build9.8 stable.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 1518
اندازه 695.06 کیلوبایت

jdownloads_content_plugin_2.0.6.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 907
اندازه 35.93 کیلوبایت

mod_jdownloads_latest.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 645
اندازه 14.06 کیلوبایت

امضاء sasanu

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، پیام عمرانی ، aaamin ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، احسان افشاری ، mal2moh ، Delphi ، farjadp ، صابرمحمدی ، Mojtaba Pordel ، kamran ، rezaetemadi ، m2008 ، Zhyar ، zaban26 ، khazartech ، resam_adiban ، سجاد ابراهیمی ، btheme ، boost ، extreme ، joomla 2014 ، محسن نوروزی ، عبدالرحمان ، sajjad salehi ، 14milad ، 1394them ، داوود حسینی ، mirsepas1394 ، baharyasin ، alizademoha
صفحه 3 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۵-۳-۱۳۹۲, ۰۲:۲۱ صبح
ارسال: #21
سلام دوستان
من از طريق جي دانلود فايلم را آپلود كردم ولي مرحله بعد كه نحوه نمايش تو سايت است رو نميدونم به چه صورت انجام بدم.
لطفا راهنماييم كنيد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۵-۳-۱۳۹۲, ۰۴:۱۷ صبح
ارسال: #22
شما در واقع فایل خودتون رو برای دانلود قرار دادید

البته حتما پلاگین محتوای جی دانلود هم باید فعال باشه این پلاگین رو در بخش مدیریت پلاگینها نصب و فعالسازی کنید

تنها کافیه ماژولی رو که دوست دارید برای نمایش دانلود ها انتخاب کنید
ماژول های مختلف پر امتیاز ترین دانلود ها ، دانلودهای جدید + تصویر بندانگشتی و...

شما از بخش مدیریت ماژول ها ماژول مورد نظرتون رو در یکی از موقعیت های دلخواهتون در قالب فعال کنید

ویا در منو پیش فرض خودتون یک منو جدید برای مرکز دانلود ایجاد کنید و در تنظیمات نمایش طرح لیست دانلود ( یا بقیه گزینه هابنا به نیاز شما) رو انتخاب کنید
امضاء sasanu

سپاس شده توسط Reza Ganji ، extreme ، داوود حسینی
۶-۳-۱۳۹۲, ۰۱:۰۵ صبح
ارسال: #23
از بين ما‍‍ژول هاي پيش فرض موجود در جوملا مي توان استفاده كرد.
اگه آره كدام استفاده مي شود
آيا ميشه از بين ماژولهاي پيش فرض جوملا انتخاب كرد
اگر اره مثلا كدام ماژول؟ كه بتونه ارتباط با فايل دانلود شده برقرار كنه
۶-۳-۱۳۹۲, ۰۲:۵۹ عصر
ارسال: #24
دوست عزیز

منظور ماژول های خود کمپوننت جی دانلود هست که در ارسال بالا ماژول mod_jdownloads_latest.zip
رو دانلود ، نصب ، تنظیم و بعد در موقعیت دلخواه از قالبتون فعال کنید

یا علی
امضاء sasanu

سپاس شده توسط Reza Ganji ، extreme ، داوود حسینی ، alizademoha
۹-۳-۱۳۹۲, ۰۱:۴۵ صبح
ارسال: #25
آقا خيلي خيلي ممنون انجام شد.
۲۶-۵-۱۳۹۲, ۰۶:۴۳ عصر
ارسال: #26
با سلام
من همه کارها رو کردم و فایل هم به مطلب اضافه کردم اما موقعی دانلود خطای 500 میده که مینویسه نمایش پیدا نشد !!!!
۲۶-۵-۱۳۹۲, ۰۷:۱۷ عصر
ارسال: #27
آخرین نسخه افزونه مرتبط با نسخه جوملای خودتون رو از سایت سازنده دانلود و نصب کنید آدرس سایت سازنده در ارسال اول موجود هست
امضاء sasanu

سپاس شده توسط extreme ، داوود حسینی
۳۰-۶-۱۳۹۲, ۰۶:۵۴ صبح
ارسال: #28
RE: کامپوننت تمام فارسی جی دانلود com_jdownloads1.9 _build9.8 stable
ممنون از معرفی این افزونه
گویا با نصب یک پلاگین میتوان فروش فایل انجام داد.
ممنون میشوم راهنمایی کنید
امضاء ZebelKhan
سر مـن سبز و زبـــان ســـرخ نترسم از بــــاد / هــرچـــه خواهـــد بشود گـــو بشود بــادا بـاد
۳۰-۶-۱۳۹۲, ۰۳:۵۷ عصر
ارسال: #29
پلاگین همسان سازی و اتصال آلفایوزر منیجر برای این کار قبلا معرفی شده
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۱۲-۷-۱۳۹۳, ۰۴:۴۰ صبح
ارسال: #30
با سلام....
من جی دانلود را روی جوملا 2.5 نصب کرده ام و کار باهاش رو بلد نیستم؟؟؟یعنی وقتی که الان جوملا رو نصب کردم فایل رو از جی دانلود آپلود کردم و بعد در اداره فایل هم ثبتش کردم یک مجموعه هم تولید کردم و فایل رو در مطلب وبسایتم insert هم کردم الان مشکلم اینه که هر وقت روی لینکی که توی مطلب سایتم برای دانلود فیال هست کلیک میکنم دانلود نمیشه به اینصورت یه tab با میشه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به جای اینکه فایل دانلود بشه حالا باید چیکار کنم؟؟ بعد راستی من میخواستم که سایتم اینطوری باشه که داخل سایت بعد از خرید اکانت با rsmembership کاربر بتونه فایل هایی که براش تعیین کردم رو دانلود کنه ولی الان سر همین فایل گذاشتن گیر کردم.....ممنون میشم راهنماییم کنید که برای این جور سایت باید چیکار کنم و به سوالاتم پاسخ دهید؟؟؟؟؟
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان