پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: جامعه ساز و مدیریت پروفایل بی نظیر community builder (cb( فارسی ورژن 1.2
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
سلام
من فایلشو نصب کردم اما برای مطالب هیچی نشون نمیده، جایی هم برای تایپ کردن نداره
برای انجمن هم می گه کامپوننت انجمن نصب نشده، از کجا می تونم کامپوننت انجمن cb را دانلود کنم
سلام دوست عزیز و گرامی
نقل قول: از کجا می تونم کامپوننت انجمن cb را دانلود کنم

ببینید این افزونه انجمن ساز نیست
بلکه از طریق اون میتونید به کاربرانتون پروفایل دهی ، از نوع پیشرفته رو کنید که یکی از کاربرد های ان هست
و دیگر یک جامعه ساز هم به حساب میاد

برای ساخت انجمن اگه میخواین تو جوملا باشه : بهتره از کیونا استفاده کنید که در این انجمن هم توسط دوست عزیزم آقای پوردریایی عزیز ترجمه و فارسی سازی شده

برای دانلود افزونه سی بی هم به لینک زیر بروید Blush
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای دانلود کیونا هم تو انجمن سرچ کنید

برقرار باشید Rose
سلام
میشه خواهش کنم کمکم کنید
خواهشا یکی طریقه کارباcbرو تا حدی که بتونم یک صفحه عین عکس بالا درست کنم اموزش بده
من تازه کارم و نصب کردم cb رو ولی کار با اون رو بلد نیستم
ممنون ام از لطف شما
سلام
آیا کسی هست که پلاگین نظر سنجی این کامپوننت رو داشته باشه؟
CB rating plugin for community builder 1.8
شما میتونید دایرکتوری افزونه های جوملا رو مشاهده کنید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک بالا لینک دایرکتوری افزونه های کامیونیتی بیلدر است ولی فکر میکنم حذف شده البته کامل ندیدم.میتونید سایت های وارز رو نیز جستجو کنید اگر تجاری است.
سلام
من تمام فایل ها رو نصب کردم
فقط مشکلی که دارم اینه که موقع ثبت نام، تمام حروف فارسی وارد شده توسط کاربر، تبدیل به ؟؟؟؟؟؟؟ میشه
البته اطلاعات پیشفرض اینطور نیست و فقط اطلاعات جدید اینطوری میشه
البته وارد مدیریت کاربران که میشم، تمام جروف درسته، فقط توی ویرایش تبدیل به ؟؟؟؟ میشه
مشکل از کجاست؟
آموزش مختصری جایی هست که بشه ازش استفاده کرد؟
سلام
دوستان بنده میخام فیلد های جامعه ساز رو نظیر نام کاربری و ایمیل (کاربر) در صفحات جوملا نشون بدم
اگر کسی کد html و
یا راهنمایی داره کمک کنه.
با تشکر
با سلام خدمت دوست عزیزلینک هیچ کدام از دمو ها باز نشد دموی شبکه اجتماعی
صفحه‌ها: 1 2 3 4
لینک مرجع