پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: جامعه ساز و مدیریت پروفایل بی نظیر community builder (cb( فارسی ورژن 1.2
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
سلام
این کامپونت برای جوملا 2.5 بروز رسانی نشده؟
من تو جوملای جهانی چیزی ندیدم.
توی جوملای جهانی فقط برای نسخه های Joomla 1.5 :j16: :j17: گذاشته شده ولی اگه وارد سایت اصلی خودش بشید از این لینک : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که البته باید ثبت نام کنید تا بتونید دانلود کنید ، میتونید نسخه 1.8RC که برای جوملای 2.5 هست رو دانلود کنید .

البته فکر کنم نسخه 1.7.1 هم روی جوملای 2.5 جواب بده
سلام
واقعا دستتون درد نکنه ولی هر کار می کنم زبان فارسی رو نصب نمیکنه.
لطفا راهنمایی نماییدEyes
با سلام و تبریک !

خواهش میکنم ...
برای اینکار به مسیر زیر برید و فایل های زبان را جایگزین کنید:/public_html/components/com_comprofiler/plugin/language

همچنین میتونید از ورژن جدید کامپوننت که توسط جومینا فارسی شده استفاده کنید .

یا حق
دوستان براي قرار دادن يك فايل در پروفايل كاربري گويا يك پلاگين بنام CB Ajax File field plugin 1.5 لازم است آيا كسي اين پلاگين رو داره؟
Joomla 2.5
اینم پلاگین خدمت شما ، فقط هنوز نمیدونم وارز هست یا نه !
رو جوملا2.5 جواب میده؟
کامپوننت ذو نصب کردم خطا داد
رو جوملا 1.5 نصب کردم. این خطاه رو میده.
Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in C:\wamp\www\catia\administrator\components\com_comprofiler\admin.comprofiler.con​troller.php on line 690
Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in C:\wamp\www\catia\administrator\components\com_comprofiler\plugin.class.php on line 672

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in C:\wamp\www\catia\administrator\components\com_comprofiler\comprofiler.class.php​ on line 1419
Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in C:\wamp\www\catia\administrator\components\com_comprofiler\library\cb\cb.install​er.php on line 199
اینم خطاش تو صفحه سایته:
Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in C:\wamp\www\catia\administrator\components\com_comprofiler\library\cb\cb.databas​e.php on line 459

Deprecated: Function eregi() is deprecated in C:\wamp\www\catia\modules\mod_cblogin\mod_cblogin.php on line 81
نام کاربری
.
.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
دوست عزیز
سلام
آقا شما این نسخه که تو لینک زیر معرفی شده را نصب کن
ببین بازم این خطا ر و میده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق وپیروز باشید Rose
صفحه‌ها: 1 2 3 4
لینک مرجع