پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: افزونه ی cometchat روی جوملا نصب میشه؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام من یه افزونه پیدا کردم ولی نمی دونم واسه چطور نصب میشه . لطفا کمکم کنید
دموی افزونه :http://www.cometchat.com/demo
دانلود:http://xn--mgbguh09aqiwi.com/?p=4309
ورژن جوملا چیه ؟
چه پیغام خطایی میدهد ؟
Rose
اين يك اسكريپت است كه قابليت اتصال به ديگر اسكريپت ها رو دارد و البته براي جوملا طبق گقته سازنده با جوم سوشيال و انجمن ساز كيوننا قابل اتصال است.
همچنين تجاري مي باشد و نسخه اي كه شما معرفي كرديد نال شده است و ما در اينجا افزونه هاي وارز را پشتيباني نميكنيم.
البته به نظر من بهتر است از افزونه هاي خود جوملا كه در انجمن هم معرفي شده استفاده كنيد و يا نسخه هاي تجاري را خريداري كنيد.
به هرحال هر افزونه مناسبي بيابيم در انجمن معرفي ميكنيم.
ببینید من متوجه نشدم چی گفتین یعنی اینو نمیشه رو جوملا نصب کرد ؟
آقای محمد خانی نصب نکردم میخواهم ببینم اگه میشه نصب کرد بهم بگید چطوری . چون این یه ماژول نیست و من نمی دونم طرز نصبش چطوره . خواهش میکنم این یکی رو دیگه کمکم کنید که رو سایتم نصب بشه Bravo
ببینید دوست من
حق با آقای گنجی
ببنید این افزونه ای شما در بالا قرار دادید یک اسکریپت و در جوملا در حالت عادی نمیشه ازش استفاده کرد
البته می توانید از دیگر اسکریپت ها برای این کار کمک بگیرید همونطور کخ آقای گنجی در بالا فرمودند
یعنی کلی باید ساخترش عوض بشه که به دردسرش نمی ارزه
شما می توانید از ماژول یا کامپوننتی که بشه این کارو انجام داد استفاده کنید
تو انجمن هم کلی افزونه در این خصوص معرفی شده و می توانید سرچ کنید.
موفق باشیدRose
سلام دوباره خدمت شما
اقای محمد خانی من به این اسکریپ نیاز دارم ومی خوام روی سایتم نصب بشه ونمی تونم بیخیال اون بشم حالا که من نمی توانم می تونم ازشما خواهش کنم که شما این رابرای من نصب کنید اگه مشکلی نداره یوزر پسورد سایت رودر یک پیام خصوصی واسه شما می فرستم ؟ممنونم
دوست گرامی شما میتونید این اسکریپ رو روی ساب دامین یا یه دامین دیگه نصب کنی و لینک بدی به جوملا. . از افزونه های اتصال اسکریپ به جوملا استفاده کنی.
مراحل نصبش شبیه به جوملا.ابتدا باید یه دیتابیس براش بسازیو بقیه مراحل
نگاه کنید دوست عزیز آقای محمدی در لینک دمویی که گذاشته بودم دیدید که مثل یه ابزار زیر سایت قرار داره و لینک خاصی هم قرار نداده .
دوستان اگه این نمیشه خوب افزونه ای که دقیق که نه ولی چت کردنش و طرض کارش مثل این باشه معرفی کنید . من تو تاپیک قبلی به نتیجه نرسیدم . خواهش می کنم کمکم کنید تا نخام دست خالی بمونم Macho
من دارم یک افزونه ترجمه میکنم مانند چت فیس بوک البته کمی نیاز به تغییر استایل هم دارد و یکی دوجاش هم کمی گنگه ردیف شد برای دانلود تو سایت قرار میدهم.
احتمال داره امشب در سایت اصلی پارس جوم قرار بگیره.
البته قبلا هم فکر میکنم به شما معرفیش کردم ولی فکر نکنم تست کردید.
امیدوارم همونی که میخام باشه . ممنونم ازتون . پس من منتظرم . لینکشو هم بزارید همینجا
Drink
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع