پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: افزونه ی cometchat روی جوملا نصب میشه؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
من نسخه انگلیسیشو براتون میزارم تست کنید !
ترجمه تمام شده ولی بهینه سازی نشده و ممکن است تا پیام ردیفش کنه کمی طول بکشه !
از پیوست دانلود کنید فکر میکنم همونی هست که میخواهید !
نسخه جوملا 1.5 و جوملا 1.7 برای دانلود قرار داده شده است !
این پیوست ها بعد از انتشار نسخه ترجمه حذف میشوند !
ممنون آقای گنجی خیلی خیلی خوب بود همونی که میهاستم . فقط ببینید افراد عادی نمی تونن چت کنن؟حتما باید لوگین کنن به سایت که؟
(۲۲-۶-۱۳۹۰ ۰۵:۲۹ صبح)gitare نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون آقای گنجی خیلی خیلی خوب بود همونی که میهاستم . فقط ببینید افراد عادی نمی تونن چت کنن؟حتما باید لوگین کنن به سایت که؟

بعد ببینید میشه کوچیکتر بشه و بیوفته وسط چون آخه بزرگه و ترف چپ هیچی نداره
(۲۲-۶-۱۳۹۰ ۰۵:۲۹ صبح)gitare نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز قاعدتا افراد مهمان در سایت نباید دسترسی به چت داشته باشند ...این از لحاظ اخلاقی هم منطقی است چون شما هیچ کنترلی نمی توانید روی مهمان وارد شده در سایتتان داشته باشید و ممکن است فردی وارد سایت شما شده و مسائل نامربوطی را مطرح کند که آبروی سایت شما در خطر باشد لذا اصراری بر امکان چت مهمان نداشته باشید.
(۲۲-۶-۱۳۹۰ ۰۵:۳۶ صبح)mr.amir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز قاعدتا افراد مهمان در سایت نباید دسترسی به چت داشته باشند ...این از لحاظ اخلاقی هم منطقی است چون شما هیچ کنترلی نمی توانید روی مهمان وارد شده در سایتتان داشته باشید و ممکن است فردی وارد سایت شما شده و مسائل نامربوطی را مطرح کند که آبروی سایت شما در خطر باشد لذا اصراری بر امکان چت مهمان نداشته باشید.

دوست عزیز آقا امیر این چت بین دو نفر خاصه و مطالبیو که میگن بین همون دو نفر رد میشه و به سایت ربطی نداره . من چون میگم که آخه دیدم . تو همین دمویی که گذاشتم افراد بدون لوگین شدن میتونن چت کنن
(۲۲-۶-۱۳۹۰ ۰۵:۵۵ صبح)gitare نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۲-۶-۱۳۹۰ ۰۵:۳۶ صبح)mr.amir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز آقا امیر این چت بین دو نفر خاصه و مطالبیو که میگن بین همون دو نفر رد میشه و به سایت ربطی نداره . من چون میگم که آخه دیدم . تو همین دمویی که گذاشتم افراد بدون لوگین شدن میتونن چت کنن

دوست عزیز من نگفتم که همچین افزونه ای با چنین قابلیتی نداریم. گفتم این چنین کاری واسه سایت میتونه زیاد جالب نباشه شما دیگه خودتون مختار هستین که چه نوع سطح دسترسی برای این اتفزونه انتخاب کنید.77
من هم با این سطح دسترسی موافقم و نباید این گونه امکانات برای عموم باشد چون یکی از ساده ترین مشکلاتش ارسال اسپم هست و هرکسی میتونه هرچی دلش میخواد ارسال کنه بدون اینکه کوچکترین ردی ازش داشته باشید.
به هرحال روی سایت قرار دهید تا تست کنیم چون در لوکال تست کردم و میتوان بدون ورود به حساب کاربری هم به چت دسترسی داشت.
آقای گنجی رو سایت افزونه ی انگلیسی رو نصب کردم . اگه می خاید تست کنید این آدرس سایت . ممنونم:www.chemists.ir
(۲۲-۶-۱۳۹۰ ۰۷:۱۱ عصر)gitare نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای گنجی رو سایت افزونه ی انگلیسی رو نصب کردم . اگه می خاید تست کنید این آدرس سایت . ممنونم:www.chemists.ir

آقای گنجی چی شد ؟ دوستان من گذاشتم که گفتید . میشه یا نه؟
آقای گنجی چی شد لینک فارسی این افزونه . آحه من که نصب کردم انگلیسیشو عنوان همه منو ها و همه افزونه ها چپ چین شدن نمی دونم چرا اینطور شده به chemists.ir یه نگاه بندازیننننن
باید صبر کنی
گفتند که اماده شد براتون قرار میدن.
لطف کن اسپم نده
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع