پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: آموزش ساخت ربات پیشرفته تلگرام (قسمت دوم)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
آموزش ساخت ربات پیشرفته تلگرام (قسمت دوم) - شماره مجازی

برای اینکه بتوانید یک ربات سی ال آی پیشرفته طراحی کنید به دو شماره موبایل نیاز دارید، یکی برای ربات و یکی برای مدیر ربات، شماره مدیر می تواند همان شماره معمولی خودتان باشد، برای ربات هم می توانید از شماره ای دیگر استفاده کنید اما بهتر است این شماره یک شماره مجازی از کشور های دیگر باشد، زیرا عملکرد شماره های بعضی کشور ها جهت ربات های تلگرام بهتر است.

شماره مجازی چیست؟

شماره مجازی شماره ای شبیه یک شماره معمولی است با این تفاوت ک فاقد سیم کارت می باشد و فقط می توانید از طریق آن تلگرام یا سایر شبکه ها اجتماعی را نصب کنید.
البته هر شبکه اجتماعی شماره مجازی خاص خود را دارد و مثلا برای ساخت تلگرام باید شماره خاص تلگرام خریداری شود.
شماره های مجازی می تواند از کشور های متفاوتی باشد، مثلا شماره مجازی کشور روسیه، شماره مجازی کشور آمریکا ، شماره مجازی کشور آلمان و شماره مجازی سایر کشور ها که همگی با کد کشور مربوطه آغاز می شود.
به عنوان مثال شماره های روسیه با کد 7+ و شماره آمریکا با کد 1+ شروع می شود.

کاربرد های شماره مجازی

ب کمک یک شماره مجازی تلگرام شما می توانید یک اکانت تلگرام در کنار سایر اکانت های خود داشته باشید.
با این اکانت می توانید مثل یک اکانت معمولی تلگرام با دیگران در ارتباط باشید.
می توانید حتی شماره این اکانت را جهت ارتباطات تلگرامی در اختیار دیگران قرار دهید بدون اینکه کسی بتواند با آن تماسی بگیرد زیرا فاقد سیم کارت است.

از شماره مجازی کدام کشور استفاده کنیم؟

اگر می خواهید فقط یک اکانت ساده داشته باشید بسته ب میل خود از شماره کشور مورد نظر خود استفاده کنید.
ولی چنانچه قصد دارید ربات تلگرام طراحی کنید بهتر است از شماره های کشور های روسیه ، آمریکا و آلمان استفاده کنید.
خصوصا شماره کشور روسیه برای طراحی ربات های ضد لینک پیشرفته از سرعت بسیار مناسبی برخوردار است.
البته برای نوع خاصی از ربات ها با عنوان ربات تیچی (تبلیغاتی) برخی معتقدند ک شماره کشور آلمان مناسب تر است.

تهیه شماره مجازی کشور های مختلف

شماره های مجازی را می توانید از کسی خریداری کنید یا اینکه خودتان بسازید.
هم اکنون فیلم آموزشی ساخت ساخت شماره مجازی کشور روسیه و نرم افزاری جهت ساخت شماره مجازی کشور آمریکا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موجود است و می توانید با مراجعه ب کانال از آموزش ها استفاده کنید.
لینک کانال: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


ساخت شماره مجازی کشور آمریکا

برای تهیه شماره مجازی کشور آمریکا می توانید ب صورت کاملا رایگان با نرم افزاری ک بر روی کانال قرار داده شده است شماره مجازی دریافت کنید.

ساخت شماره مجازی کشور روسیه

برای ساخت شماره مجازی کشور روسیه ابتدا باید یک پنل اختصاصی در سایت های مربوطه بسازید و از طریق آن پنل شماره دریافت کنید. البته برای دریافت شماره باید حتما پنل خود را شارژ کنید و مثلا برای دریافت 50 شماره مجازی باید مبلغی در حد 10 هزار تومان بپردازید.
آموزش ساخت شماره روسیه نیز ب صورت کاملا تصویری دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قرار دارد.

نکته ها

1.برای اولین بار ک شماره مجازی می سازید کد فعال سازی را از طریق ایمیل یا نرم افزار یا سایتی ک از ان شماره خریده اید دریافت می کنید، اما بعد از اینکه با شماره مجازی خود وارد تلگرام شدید از آن پس کد فعالسازی برای نصب تلگرام این شماره بر روی دستگاه های دیگر ب تلگرام فعلی مربوط ب شماره مورد نظر ارسال می شود.

2.در صورتی ک شماره مجازی خود را دیلیت اکانت کنید دیگر ب هیچ طریقی کد فعالسازی آن برای شما ارسال نخواهد شد و شماره مورد نظر را از دست داده اید و در صورت نیاز باید شماره دیگری تهیه کنید.

3.در صورتی ک قصد دارید از اکانت شماره مجازی خود خارج شوید قبل از خروج ان را روی یک سیتم دیگر نصب کنید و بر روی اکانت فعلی کد فعالسازی را دریافت کنید، در غیر این صورت راهی برای دریافت کد فعالسازی نخواهید داشت.

منبع : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع