پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ماژول جوملا : نمايش اخبار متحرك با mh Simple Marquee News Ticker
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
[تصویر:  1312104319_1_52daaee214.png] [تصویر:  1312104225_1_289947a6fb.png] [تصویر:  1312104281_1_af4a5d5371.png] [تصویر:  1312104300_1_63801381da.png]

[تصویر:  1313394159_1_6e4592d0b1.gif]

سلام و درود
توسط اين ماژول بسيار كاربردي جوملا ميتوانيد متن يا متون دلخواه خود را به صورت متحرك در سايت نمايش دهيد !
خوبي اين ماژول در تنظيم سمت حركت متون است كه ميتوانيد از چپ به راست و يا راست به چپ و همچنين به صورت بالا به پايين يا پايين به بالا در قسمت پارامترهاي اضافي تنظيم كنيد !

همچنين استفاده از HTML در اين ماژول مجاز است و كاركترهاي فاصله انداز بين متن را ميتوانيد خود انتخاب كنيد !

اين ماژول با جوملا 1.7 و جوملا 1.6 و جوملا 1.5 سازگار است و نسخه 1.6 اين ماژول با هردو جوملا 1.6 و 1.7 سازگار مي باشد !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نسخه فارسی ماژول به پیوست اضافه شد و تاپیک به قسمت ماژول های فارسی 2.5 منتقل شد! (امیـــــد)
اقای گنجی و قتی برای جوملا 1.5 رو نصب میکنیم و فعال میکنیماین پیغام ظاهر میشه
[تصویر:  003.png]
نمايش پيام هاي خطا را در لوكال غيرفعال كنيد و اگر در كاركرد افزونه مشكل وجود دارد اعلام كنيد تا دوستان راهنمايي كنند !
از تنظيمات مورد نياز پيش فرض جوملا خاموش بودن نمايش پيام هاي خطا در تنظيمات php مي باشد !
روی هاست هم نصب کردم اما باز همین خطا رو داد
بندہ از سایت سازندہ دانلود و نصب کردم ،کار کرد
Joomla 2.5 Module
با درود بر شما دوستان
تشکر از ترجمه این افزونه
من اینو نصب کردم به درستی هم کار میکنه فقط یه مشکلی دارم
ابعاد div که میگیره روی منوی عمودی میوفته

کد:
<div class="mod_simple_marquee_content" style="width: 700px; height: 16px;"><div

من چجوری میتونم این بعادو تغییر بدم؟

کد:
[b]Style[/b]
element.style {
width: 742px;
height: 16px;
}
ممنونم میشم یکی منو راهنمایی کنه

[attachment=6012]
لطفا ادرس سایت رو قرار دهید.بدون دمو انلاین نمیتوان کمکی کرد.
سلام مهندس
ممنون که پاسخ دادین
هنوز این سایتو آپلود نکردم
روی لوکال نصبه
چون باید کدها ویرایش بشه باید سایت رو مشاهده کرد چون مشکل بیشتر از قالبه.
با سلام خدمت دوستان
من یه سوال داشتم اونم اینه که
میشه با این افزونه این کارو کرد یا خیر؟
من می خوام مطلب بزارم با عکس
و با این افزونه در صفحه اول بیاد
و هر وقت مطلب جدید می زارم با عکس بیاد تو این افزونه و صفحه اول
میشه؟
اگه میشه لطفا راهنمایی کنین
با تشکر
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع