پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: عیدی 94 پلاگین های بانکی جوم شاپینگ برای جوملا Plg Bank joomshapping Joomla 3.4
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
سلام مجدد.
داخل پوشه component یک فلدر به نام pm-mellat هستش که قبل از نصب باید یه جایی کپی کنیم. حالا اینجا کجاست بنده ملتفت نشدم.
در روت سایت یعنی PUBLIC_HTML که محل نصب جوملا هستش پوشه ای به نام component که مربوط به جوملا هست وجود داره و نمیشه پوشه ای با همین نام کپی کنیم. منظورتون داخل پوشه component هست؟ در داخل پوشه component/com_jshopping می فرمایید؟ یا component/con_jshopping/payments ؟
اگر کسی موفق به نصب صحیح و بدون مشکل شده و تست کرده لطفا اطلاع بدین. چون من با روش های زیادی امتحان کردم. اما یا صفحه پیکربندی بانک سفیده یا پیغام خطا زیر میده:
Fatal error: Call to undefined method JModel::getInstance() in /home/xxxx/public_html/components/com_jshopping/payments/pm_mellat/pm_mellat.php on line 16
سلام component موجود در پلاگین رو در روت سایت آپ کنید وقتی میگه پوشه موجود است yes رو بزنید تا جایگذین بشه و پوشه در محل خودش قرار بگیره

در حقیقت باید پوشه pm-mellat در مسیر component/con_jshopping/payments کپی بشه

من این کار رو انجام دادم تا راحت باشید.
[attachment=7946][attachment=7946]پوشه pm_mellat را در مسیر components/com_jshopping/payments همانطور که در تصویر ملاحظه میکنید کپی کرده و برنامه mellat.zip را نصب کردم. از جومشاپینگ option/payments بانک ملت تنظیم کردم اما هنوز پیکربندی نزدم که این خطا دیدیم.
Fatal error: Call to undefined method JModel::getInstance() in /home/xxxx/public_html/components/com_jshopping/payments/pm_mellat/pm_mellat.php on line 16
از بانک ملت دارم استفاده میکنم مشکلی نداشت

باز هم چک میکنم بهتون خبر میدم
سلام دوستانی که با درگاه پرداخت زرین پال مشکل داشتند بعد از تماس زرین پال و برسی هایی که انجام دادید در برخی از سایت ها باید تغییراتی داده بشه تا افزونه فعال بشه
اگر همچنان مشکل پا برجاست باهام تماس بگیرند تا راهنماییتون کنم.
من بانک ملت رو نصب کردم اما تب پیکربندی روش پرداخت، سفید هست و هیچ کدوم از گرینه های تنظیمات پلاگین نمایش داده نمیشن!!
در فولدر کامپوننت فولدر pm_mellat در payment نیست!
بلکه در روت Jshopping هست

بعد جالبه نصبش میکنم parspal رو نصب میکنه!
نقل قول: من بانک ملت رو نصب کردم اما تب پیکربندی روش پرداخت، سفید هست و هیچ کدوم از گرینه های تنظیمات پلاگین نمایش داده نمیشن!!

راهنما:
قبل از هرچیز پوشه components موجود در پوشه پلاگین رو در روت سایت آپلود کنید.
بعد از نصب پلاگین
از قسمت > config یا پیکره بندی، اطلاعات بانک پذیرنده رو وارد کنید.

نقل قول: فولدر کامپوننت فولدر pm_mellat در payment نیست!
بلکه در روت Jshopping هست

بعد جالبه نصبش میکنم parspal رو نصب میکنه!

اون مهم نیست در فایل نصب اشتباه پیش امده ولی ربطی به عملکرد افزونه نداره حتی اگر افزونه رو نصب هم نکردید میتونید دستی مثل آموزش فایل رو آپلود کنید و ازش استفاده کنید فایل نصب تنظیمات و براتون انجام میده و هیچ پوشه ای رو منتقل نمیکنه اون پوشه هم خالی هست.

اگر هم مشکل داشتید دسترسی بدید براتون آنجام میدم

ای کاش وقتی افزونه ای رو رایگان منتشر میکردی مثل طلبکارها باهات برخورد نمیکردند اونوقت با انگیزه بیشتری جز به جز برسی و خطا یابی میکردم
من در پست اول هم گفتم اولین تجربم بود و بخاطر برخی حرفها و ناسپاسی ها کاملا ناامید شدم حتی یه کامپوننت فروش مقاله و کامپوننت پرداخت بانک ملت رو هم آماده کردم اما اصلا دیگه تمایل ندارم رایگان انتشار بدم اونطوری حداقلش اینه که قبلش ازت تشکر میکنند و بعد از بروز مشکل جوری برخورد نمیشه که انگار مچت و گرفتن.

....
این پلاگین ها رو میشه به rsform متصل کرد!؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع