پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: عیدی 94 پلاگین های بانکی جوم شاپینگ برای جوملا Plg Bank joomshapping Joomla 3.4
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
نقل قول: یه مطلب دیگه: وقتی بعد از نصب از منو کامپوننت روی گزینه com-parspal کلیک میکنم خطای 404 میده.

این آشکالی نداره افزونه رو از نوع کامپوننت در نظر گرفتیم چون تنظیمات اساسی در جومشاپینگ باید اعمال کنه چون فقط لیستش اونجا میاد تنظیماتش در جومشاپینگ هست
نقل قول: سلام و خسته نباشید
پلاگین پی لاین رو هم زحمت می کشید بسازید ؟joomla 3.0Joomla 2.5

سلام
شرکت پی لاین جواب مثبتی تا حالا برای بهینه سازی افزونه هاش نداده اما اگر درخواست ها زیاد باشه حداقل برای این افزونه این کارو انجام میدیم.
نقل قول: نقل قول:
سلام
ضمن تشکر شما. پلاگین بانک ملت نصب کردم. جمولا 3.4. بدون هیچ مشکلی نصب شد و پیام پایان نصب نمایش داده شد. از قسمت /payments /option جومشاپینگ گزینه ملت مشاهده شد. برای اعمال تنظیمات کلیک کردم و در تب پیکربندی فقط صفحه سفید مشاهده می شود. در پوشه payments جومشاپینگ پوشه ای برای ملت ایجاد نشده است. به نظر شما مشکل از کجا میتونه باشه؟ ورژن جوم شاپ 4.9.1 هست و روی سایت امتحان کردم.

نقل قول:
راهنمایی:
قبل از هرچیز پوشه components موجود در پوشه پلاگین رو در روت سایت آپلود کنید.
بعد از نصب پلاگین
از قسمت > config یا پیکره بندی، اطلاعات بانک پذیرنده رو وارد کنید.

راهنما رو نگاه نکردید؟؟

جناب سلیمانی من هم همین مشکلی که دوستمون فرمودند رو دارم و دوباره به مشکل خوردم آخرین نسخه جوم شاپینگ رو نصب کردم ،پوشه کامپوننت رو از داخل فایلی که برای ملت قرار داده بودین زیپ کردم و داخل روت اکسترکت کردم که طبق تصویر پوشه pm_mellat داخل جایی که باید قرار میگرفت هست و بعدش پلاگین رو نصب کردم اما بازم صفحه پیکربندی سفید میاد تو عکسا گذاشتم

[attachment=7926]
[attachment=7927]
یکجا اشتباه کردی

پوشه pm_mellat رو کاد کنید داخل پوشه payments درست میشه.
کاری که گفتید انجام دادم و دوباره پلاگین رو نصب کردم الان ملت رو که میزنم از تنظیمات این پیغام میاد

Fatal error: Call to undefined method JModel::getInstance() in /home/armaanro/public_html/components/com_jshopping/payments/pm_mellat/pm_mellat.php on line 16
سلام
من با بسته های زیادی این افزونه چک کردم تا حالا همچین مشکی نداشتم
اگر مایل بودید میتونید دسترسی بدید چک کنم شاید نیاز داشته باشه که بدون پلاگین خود جوشاپینگ رو به درگاه پرداخت متصل کنیم که لبته شامل هزینه میشه.
موفق باشید.
لطف کردید اما زرین پال مشکل داره... یکی اینکه علاوه بر merchant id شما پسورد هم گذاشتی و ضمن اینکه پایین در قسمت پیکر بندی نوشته "تایید پرداخت پس از بازگشت از پارس پال" فکر کنم برای زرین پال علیرغم اینکه نام فایل دریافتی زرین پال هست نوشته نشده .... ضمن اینکه بعد از انجام و ذخیره تنظیمات بجا هدایت به بانک مینویسه : با تشکر از سفارش شما
ممنون
ضمن اینکه کاشکی پی لاین هم اکی می شد
بازم ممنون
نه برای زرین پال مطمئن هستم که درسته%
چون اول برای پارس پال آماده کردم و بعد همون و برای زرین پال ممکنه چندجا املا مشکل داشه باشه اما افزونه درست کار میکنه
وقتی تنظیمات درست نباشند به درگاه پرداخت هدایت نمیشید و به مرحله نهایی میرید

میتونید دسترسی بدید براتون انجام بدم.
سوال : میشه چون برای ساب دامین انجام میدم نمیشه؟
الان که اومدم نوع رو به دیگر وب سایت کردم درست شده میره به درگاه اما خطا میخوره و میگه:
This XML file does not appear to have any style information associated with it. The document tree is shown below.
البته الان تست کردم پرداخت سریع زرین پل در همین ساب دامین درست بود - ظاهرا ایراد از ساب دامین بودن نیست چون
روی دامین دیگه هم تست کردم که ساب دامین نبود اصلا اونم اکی نشد همین خطا بالا رو میخوره
This XML file does not appear to have any style information associated with it. The document tree is shown below.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع