پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: بهم ریختن ساعت انتشار مطالب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
باعرض سلام خدمت دوستان بنده با یه مشکل روبرو شدم اونم اینه که وقتی مطلبی رو ارسال میکنم روی سایت انتشار داده نمیشه به تاریخ نگاه کردم درست بود ولی ساعت انتشار مطلب بهم ریخته لطفا راهنمایی کنید آخه وقتی ساعتم تنظیم میکنم مطلب روی سایت قرار نمیگیره
دوستان یکی کمک کنه
لطفاً هنگام درج سوال آدرس سایت خود را هم قرار دهید.

در صورتی که در مدیریت مطالب تیک سبز رنگ مشاهده کردید جلوی مطالب، مطلب درسته ولی اگر علامت ! بود باید وارد مطلب بشید و از قسمت تاریخ و انتشار درست کنید.
اگر مورد اولی بود باز نشون نداد، به قسمت مدیریت منو برید و صفحه ی اصلی رو انتخاب کنید ببینید گزینه ی نمایش مطالب در صفحه اصلی فعال هست یا خیر؟(به صورت اعداد مشخص هست)
دوست عزیز آدرس سایت بنده در امضا قرار داره بعدم اینکارهارو بنده انجام دادم ولی مطلب با تاخیر یک تا دوساعتی منتشر میشه میخوام بدونم مشکل از هسته جوملا هست یا خیر
احتمالا بخاطر کش مرورگر شماست.شما بعد از انتشار مطلب کش مرورگرتون رو خالی کنید یا کش جوملا بعد تست کنید.
برای راحتی کار بعد از انتشار مطلب سایتتون رو که باز کردید کلید کنترل کیبورد رو نگهدارید و چندین بار کلید f5 رو بزنید.
دوست عزیز موردی که آقای گنجی گفتند رو هم بررسی کنید و اگر باز هم نشد ساعت جوملای جهانی تون رو هم نگاهی بهش بندازید

آدرس سایت رو در داخل خود سوال قرار بدید، اکثرا بچه ها سایت های بیشتر از دو سه تا دارند و نمیشه تشخیص داد اونیه که تو امضاشه یا یکی دیگست که یادش رفته تو مطلب بنویسه!
لینک مرجع