پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: عدم تایید موقعیت نماد اعتماد الکترونیک
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام من یک ماه که دارم به سایت نماد اعتماد موقعیت میدم اما اونا هر موقعیت از قالب رو دادم تایید نکردن
دیگه نمیدونم باید چیکار کنم تنها راهی که به نظرم میرسه این متحرک بودن نماد هست که تو سایت ها معمولا نماد با بالا پائین رفتن صفحه بالا پائین میره و متحرکه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای اینکه اینکارو کنم چیکار کنم؟خواهشن کمکم کنید
شما یک دایو ایجاد کنید و موقعیت رو فیکس کنید حالا در سمت چپ یا راست قالب تا کلا در دید کاربران باشه.
آموزش ایجاد موقعیت در انجمن هست.
دیدم اما چیزی متوجه نشدم میشه همینجا بگید باید چیکار کنم؟یک ماه شده دیگه خسته شدم از بس اینور اونور سوال کردم
آقای گنجی حواهشن راهنمائیم کنید هر چی میگردم چیزی پیدا نمیکنم که واضح نشون بده باید چیکار کنم
آخه چه ایرادی ازتون میگیرن و شما چگونه نمایش میدید؟
نمیدونم فقط میگن عدم تایید بعد فایل آموزش قرار دادنو میدن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببینید من تو تمام موقعیت ها گذاشتم اما همش گفتن عدم تایید الان فقط این راه مونده که ی کاری کنم متحرک باشه
فکر میکنم شش ماه طول بکشه تا به پاسخ برسید.
شما یکبار همه رو جمع بندی کنید.در موقعیت های قالب قرار دادید و اونها ایراد گرفتن و فایل آموزش فرستادند.خوب اون آموزش را اینجا بزارید ببینیم چی گفتند.
درکل شما باید یک موقعیت در قالب ایجاد کنید و فکر میکنم سمت چپ بهتر باشه و اونجا این کد رو نمایش بدید و موقعیت رو هم فیکس کنید مانند همه سایت هایی که اینگونه قرار دادند.
آقای گنجی ببینید این فایل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من همه جا گذاشتم سمت چپ همونجایی که پرداخت آنلاین هستش بالا کنار پشتیبانی آنلاین گفتم که تو تمام موقعیت ها گذاشتم
الان شما میشه راهنمائیم کنید که چطوری این موقعیت متحرک رو درست کنم؟
منم مشکل این دوست عزیزمون رو دارم لطفا راهنمایی کنید؟
دیدم این دوستمون مشکلش حل شده
ادرس سایتتون رو بزارید بچه ها ببینند درچه موقعیتی قرار دادید.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع