پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: پلاگین MP3 Browser
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام به تمام دوستان عزیز
کسی با این پلاگین کار کرده؟
MP3 Browser????
اینطور که معلومه با این پلاگین میشه با کد آهنگ رو تو مطالب گذاشت
من نصبش کردم اما طریقه کد گذاشتن آدرس و موزیک پلیر رو تو مطالب متوجه نشدم به چه صورت میشه راهنمائیم کنید؟
اینم آدرس پلاگین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میتونید مانند تصویر زیر مسیر پوشه آهنگ هارو درون تگ قرار دهید و در مطلب وارد کنید :

[تصویر:  1383501509_1_0e5d467d5a.gif]

لطفا مشکلاتتون رو در انجمن مشکلات مطرح کنید.من تاپیکهاتون رو منتقل کردم به انجمن مشکلات
پوشه نه میخوام آهنگ رو تک تک بزارم
برای اینکه آدرس ی آهنگ رو بدم باید چیکار کنم؟
من الان آدرس آهنگ رو میدم اما هیچی نمایش نمیده
{music}/mp/mas.mp3{/music}
{music}http://addrese-sit.ir/mp/mas.mp3{/music}
{music}patch/to/mp3/mp/mas.mp3{/music}
{music}patch/to/mp/mas.mp3{/music}

من به این روش ها گذاشتم اما هیچی نشون نمیده پلاگین هم فعاله
شما مسیر رو اشتباه وارد میکنید.فرض میکنیم در پوشه ایمجز شما یک پوشه به نام mp3 درست کردید و فایل ها اونجا قرار دادید.مسیر دهی رو باید از روت جوملا شروع کنید و چون پوشه ایمجز خودش در روت هست آدرس شما بصورت زیر میشه.
کد:
images/mp3

در کد نمونه ای که در ارسال قبل قرار دادم منظور از pach مسیر است و نباید اون رو استفاده کنید.
متوجه شدم مرسی.اما الان این کل پوشه رو نشون میده یعنی هرچی تو اون پوشه آهنگ هست رو لیست میکنه نمیشه ی کاری کرد که تک تک هر آهنگی که میخوام رو بزارم؟
فکر نمیکنم چنین امکانی داشته باشه و شما مجبورید پوشه های جداگانه ایجاد کنید.
بد نیست افزونه های دیگر رو هم تست کنید.
افزونه ای میشناسید که این کارو من میخوامو بشه انجام داد؟
شما می تونید از پلاگین jplayer استفاده کنید که هم قابلیت پخش موسیقی و هم فیلم رو داره
سلام خسته نباشید این دقیقا همون پلاگینیه که من دنبالشم
پلاگینو نصب کردم فعالش کردم
{mp3remote}addrese poshe/ahang.mp3{/mp3remote}
از این دستور بالا استفاده کردم برای پخش آهنگ اما نمیدونم چرا آهنگ پخش نمیشه
مثلا اگر اسم پوشه رو بر دارم پایینه پلیر تو سایت اروری میده نمیدونم مشکل از کجاست که آهنگ پخش نمیکنه
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع