پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست تجاری برای برنامه نویسان تحت جوملا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان . من یه سری نیازهای تحت جوملا دارم . مایلم همه رو با یه شرکت یا یه شخص کار کنم . اگر کسی می تونه این نیازها رو برطرف کنه ممنون می شم پیام خصوصی بده و شرایط اش رو(زمان و هزینه + نمونه کار) عنوان کنه .ضمنا این موارد رو هم به صورت فارسی می خوام و هم انگلیسی(سایتم دو زبانه هست و دو تا جوملا نصب کردم)

1 : یک کامپوننت که 1 سری اطلاعات طبقه بندی شده از یه سری فایل بهش بدم و بازدید کننده با پر کردن فیلدها بهش بهترین گزینه پیشنهاد داده بشه . مثلا

یه فایل هست با مشخصات x=2 و y=1 و u-0 و ...
از کار بر سوال پرسید می شه که چه x و چه y و چه u ای می خواد و در نهایت بهش یه لینک بده.
حالا این لینک می تونه به صورت راندوم از بین چند لینک ثابت باشه ، یا همه ی لینک ها رو نشون بده

2 : یک کامپوننت که بشه نوعی آزمون آن لاین باهاش گرفت تحت شرایط زیر :

سوالا به صورت 4 جوابی از 20 نمره . اگه نتیجه بین 0 تا 5 شد یه لینک ، اگه 6 تا 10 شد یه لینک ، اگه 11 تا 15 شد یه لینک و در نهایت اگه بین 16 تا 20 شد یه لینک بهش نشون بده . این لینک ها هم به صورت رندوم باشه از یه تعداد لینکی که به کامپوننت داده می شه.

3 : تغییرات ظاهری در کامپوننت "جی دانلود" . می خوام دسته بندی ها و فایلها نحوه ی نمایش اشون تغییر کنه . امتیاز فایلها کنارشون نوشته بشه.

4 : تغییرات باطنی! در کامپوننت " جی دانلود".

_مسیر طی شده توسط کاربر برای دانلود یک فایل کمتر بشه(در حال حاضر باید 3 صفحه بره جلو تا به فایل اصلی برسه ).

_وقتی چند فایل برای دانلود انتخاب می شه سیستم بهش پیغام می ده "امتیاز لازم رو نداره" در حالی که امتیاز ها صفر هستند.

5 - درگاه آنلاین وب مانی و پرفکت مانی برای کامپوننت آلفا یوزر پوینت . برای نسخه ی فارسی تهیه شده اما برای نسخه ی انگلیسی موجود نیست.می تونید در نسخه ی فارسی ایش تغییر بدید و کدهای بانکهای مورد نظر رو جایگزین کنید.

6 - پیکر بندی فایل htacces جهت بهینه شدن برای روباتهای گوگل.چون داخل گوگل وبمستر خیلی ارور دارم .(این مورد رو برای 5 سایت نیاز دارم که تحت جوملا هستند )

7 - سیستم ثبت نام برای دو سایت جوملایی روی یک دامنه یکی بشه. یعنی اگه کسی تو یکی وارد شد یا ثبت نام کرد توی جوملای دوم هم ثبت بشه.

8 : داخل سایتها از قوانین سئو تبعیت شده اما با این حال وضعیت سئوی سایتها(5 سایت) چک و بهینه بشه(به همراه گزارش تمامی عملکردهای انجام شده)

9: تغییر ایمیلهای پیش فرض جوملا با شمایل گرافیکی(در 5 سایت)

10(سفارش غیر جوملایی) . یه سایت بازی دارم (php)که از یه اسکریپت رایگان (فارسی) توش استفاده می کنم . می خوام یه سری تغییرات پایه ای توش بدم .

_ آدرس دهی توی بازی ها ظاهر زیبایی نداره . می خوام سئو بشه و از اسم بازی استفاده کنه .

_ نقشه سایت واس اش درست بشه ( اتوماتیک)

_ تماس با ما کار نمی کنه.پیکر بندی ایش انجام بشه

_چند تا جایگاه تبلیغاتی واس اش درست بشه

_ توی بخش های مختلف سایت وقتی وارد می شید به جای استفاده از توضیحات کوتاه ، از کل توضیحات استفاده می کنه . اصلاح بشه

چنانچه سوالی بود لطفا از طریق پیام خصوصی بفرمایید

اگر تاپیک رو در جای نامناسبی باز کردم پوزش می خوام. جای دیگه ای پیدا نکردم و با توجه به اینکه مدت زیادی هست دنبال شرکتی هستم که این موارد رو واسم انجام بده ، واسم اهمیت زیادی داره.

ممنون
لینک مرجع