پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ماژول پاپ آپ جوملا 2.5
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان ماژول پاپ آپ میخوام برای جوملا 2.5
یک ماژولی که صورت نمایشش به صورت مربعی یا مستطیلی وقتی سایت باز میشه وسط سایت باز بشه به این صورت میخوام باشه
خواهشی که ازتون دارم اینه که سایت جهانی جوملا رو معرفی نکنید ماژولی که خودتون استفاده کردید و به این شکلی که میگم هست رو معرفی کنید ممنون میشم
درود
به اندازه کافی در انجمن معرفی شده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام فقط یک ماژول از تو این لینکی که به من دادید ماژول پاپ آپ بری جوملا 2.5 باشه به من نشون بدید
من ی ماژول خواستم ازتون هم خواهش کردم که ماژولی رو که میشناسید و کار کردید رو معرفی کنید نه اینکه منو بفرستید اینور اونور
این هم همون یدونه که گفتید پیدا نمیشه از نتایج جستجوی لینک بالا !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای گنجی میشه بگید چطور کار میکنه؟
من نصبش کردم رفتم تو مدیریت پلاگین فعالش کردم قسمت Title و Position متنی نوشتم اما هیچی نمایش داده نشد
میشه ی ماژول بهم معرفی کنید که خودتون روی جوملا 2.5 تست کرده باشید خواهش میکنم
این ماژول رو نمایش میده.
یه ماژول اچ تی ام ال دستی جدید ایجاد کنید و متن و توضیحات یا هرکاری مایل هستید انجام بدید و بعد توسط این افزونه اون ماژول رو نمایش دهید.
البته مبتونبد ماژول های دیگر رو هم نمایش دهید.
لینک مرجع