زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۲۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در خروجی جوم شاپینگ
۲۷-۱۰-۱۳۹۱, ۰۶:۰۵ صبح
ارسال: #1
Smile مشکل در خروجی جوم شاپینگ
با سلام
جوم شاپینگ رو از جاهای مختلف از جمله سایت اصلیش دانلود و نصب کردم اما هنوز فایل پی دی افی که به عنوان خروجی برای مشتری می فرسته و در قسمت کاربری سایت هم از طریق پنل مدیریتی موجوده بهم ریخته است و فونت های فارسی روی ساپورت نمی کنه
لطفا راهنمایی کنید چطور می تونم درستش کنم و یا درست شدش وجود داره؟
ضمنا نمونه فایل خروجی رو پیوست کردم

ممنون

فایل‌(های) پیوست شده
1_14496e4381a7780fdd5ab9b71e7e92b5.pdf
نوع فایل .pdf
دفعات دانلود 112
اندازه 309.3 کیلوبایت

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۷-۱۰-۱۳۹۱, ۰۶:۱۴ صبح
ارسال: #2
مشکل در خروجی جوم شاپینگ
خب دوست عزیز شما ارسال pdf رو غیر فعال کن!

چون در حالت عادی فاکتور برای مشتری ایمیل میشه

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۸-۱۰-۱۳۹۱, ۰۱:۰۶ صبح
ارسال: #3
مشکل در خروجی جوم شاپینگ
با تشکر
اینو می دونستم اما می خوام مشکلو حل کنم نه صورت مساله رو پاک کنم
اگه میشه بگید کجا دنبال کدش بگردم؟
ممنون
۲۸-۱۰-۱۳۹۱, ۰۲:۳۲ صبح
ارسال: #4
مشکل در خروجی جوم شاپینگ
فکر میکنم یک فایل php با نام pdf باید باشه

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۳-۱-۱۳۹۲, ۰۴:۲۱ صبح
ارسال: #5
RE: مشکل در خروجی جوم شاپینگ
(۲۸-۱۰-۱۳۹۱ ۰۲:۳۲ صبح)سعید حمزه زاده نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر میکنم یک فایل php با نام pdf باید باشه

یا علی

درود
چه تغییراتی در فایل ایجاد کنیم ؟
امضاء ZebelKhan
سر مـن سبز و زبـــان ســـرخ نترسم از بــــاد / هــرچـــه خواهـــد بشود گـــو بشود بــادا بـاد
۸-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۰۴ عصر
ارسال: #6
مشکل در خروجی جوم شاپینگ
:برای حل مشکل فاکتور جوم شاپینگ مراحل زیر را دنبال کنید
دانلود آخرین نسخه- 1 tcpdf از اینجا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته لازمه اینو بگم که چون php من ورژن 5 .x بود لازم بود آخرین ورژن tcpdf را دانلود کنم اگه روی
ھاست شما php ورژن 4 .x می تونید از نسخه قدیمی تر استفاده کنید اما گفتن این نکته ضروریه که ھر چه نسخه بالاتر باشد سرعت ، عملکرد و حجم فایل ھا بھتر و بھینه تره
پس از دانلود- 2 tcpdf باید به این مسیر بروید public_html/components/com_jshopping/lib
و اولین کاری که می کنید اینه که پوشه tcpdf را به یه نام دیگه مثل tcpdf_ تغییر بدھید و فایل ھای دانلود شده را در این قسمت از حالت فشرده خارج کنید 2.0.0
فایل زیر را دانلود و جایگزین فایل- 3 generete_pdf_order بکنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا می تونید از فاکتور استفاده کنید- 4
نکته آخر این که می تونید با ویرایش فایل generete_pdf_order . ظاھر فایلتون را تغییر بدھید و اونو شکیل تر کنید
.البته ھنوز راست چین شدن فاکتور جای کار داره که در آینده پچ اصلاحی ارسال می گردد
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، سعید حمزه زاده ، lian ، mimfa ، amo-mohsen ، محمدسلیمانی
۹-۴-۱۳۹۴, ۰۷:۵۳ عصر
ارسال: #7
RE: مشکل در خروجی جوم شاپینگ
نقل قول: :برای حل مشکل فاکتور جوم شاپینگ مراحل زیر را دنبال کنید
دانلود آخرین نسخه- 1 tcpdf از اینجا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته لازمه اینو بگم که چون php من ورژن 5 .x بود لازم بود آخرین ورژن tcpdf را دانلود کنم اگه روی
ھاست شما php ورژن 4 .x می تونید از نسخه قدیمی تر استفاده کنید اما گفتن این نکته ضروریه که ھر چه نسخه بالاتر باشد سرعت ، عملکرد و حجم فایل ھا بھتر و بھینه تره
پس از دانلود- 2 tcpdf باید به این مسیر بروید public_html/components/com_jshopping/lib
و اولین کاری که می کنید اینه که پوشه tcpdf را به یه نام دیگه مثل tcpdf_ تغییر بدھید و فایل ھای دانلود شده را در این قسمت از حالت فشرده خارج کنید 2.0.0
فایل زیر را دانلود و جایگزین فایل- 3 generete_pdf_order بکنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا می تونید از فاکتور استفاده کنید- 4
نکته آخر این که می تونید با ویرایش فایل generete_pdf_order . ظاھر فایلتون را تغییر بدھید و اونو شکیل تر کنید
.البته ھنوز راست چین شدن فاکتور جای کار داره که در آینده پچ اصلاحی ارسال می گردد

فایل زیپ دانلود نمیشه. تغییرات رو اگر زیاد نیست لطفا همینجا درج کنید تا اعمال کنیم. با تشکر پیشاپیش از شما.
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان