زمان کنونی: ۱۲-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۰۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر پوشه مدیریت
۱۴-۱۰-۱۳۹۱, ۰۸:۱۱ صبح
ارسال: #1
تغییر پوشه مدیریت
سلام به همه دوستان
من بیش از 2 سال هست که با جوملا کار میکنم و از جوملا 1.5 تا الان که 3 هست در کنار دوستان عزیز هستم
توی این مدت بشترین ضرباتی که خوردم از نظر امنیت و ظاهر کار ، کلمه administrator بوده
پلاگین هایی بود برای امنیت مثل جی سکور ... که به این کلمه یه کلمه دیگه اضافه میکرد که خوب در کنار مزیت امنیت بدیهای خودش رو داشت و در راس اونها همین کلمه
کامپوننت هایی هم بود برای تغییر کلی پوشه که اونا هم مشکلات خودشون رو داشته و دارن
من همین چند دقیقه پیش یه ابتکاری کردم و انجامش دادم و علی الحساب جواب داده اما مطمئن نیستم
از دوستان میخوام کمک و بررسی کنن
من فایل نصب اصلی جوملا رو قبل از نصب کلا با نت پد پلاس بصورت "ریپلیس این فایل" تمام کلمات ادمین ایسترتور رو به کلمه مورد نظرم تغییر دادم و در نهایت اسم پوشه رو هم عوض کردم ، بعد جوملا رو نصب کردم و بدون هیچ مشکلی نصب شد و هم مدیریت و هم سایت کاملا بالا اومد بدون مشکل ، فقط میمونه یک مشکل و اونم نصب افزونه های بعدی هستش که فکر کنم اگر همین کار رو با فایل نصبی اونها بکنم مشکلی نباید باشه و البته به روز رسانی هم هست که میشه دستی انجام داد
ممنون میشم دوستان بررسی فنی کنن و جواب بدن
Inlove
امضاء hc1supcenter
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط shahnaz
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۲-۱۰-۱۳۹۱, ۰۸:۳۴ صبح
ارسال: #11
تغییر پوشه مدیریت
با منعذرت خواهی از جناب گنجی چرا شما می توانید تمام دسترسیها را برای تمام کاربران به غیر از مدیریت کل همانند RS FIREWALL چه از دانل ادمین و چه از بخش کاربری ببندید و حتی جلوگیری از هک می باشد و یک امنیت کاملا کاربردی می باشد رایگان نیز می باشد .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان