زمان کنونی: ۲۲-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۴۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کدام نسخه جوملا؟
۳-۱۰-۱۳۹۱, ۰۸:۰۲ عصر
ارسال: #1
کدام نسخه جوملا؟
من جوملا ترجمه را از جوملا فارسی نصب کردم حس میکنم سرعت ادمین یکم پایینه دوستان این نسخه 2.5 را پیشنهاد میکنن یا از جای دیگه دانلود کنم؟مثلا جومینا
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳-۱۰-۱۳۹۱, ۰۸:۲۰ عصر
ارسال: #2
RE: کدام نسخه جوملا؟
سلام.جوملا فارسی مترجم برگزیده جوملای جهانی هست.و بنده به شخصه از نسخه 1.5 تا نسخه 2.5 رو از همین از سایت دریافت و استفاده کردم و هیچ مشکلی نبوده.
امضاء ذکر فرج
ارسال احکام و حدیث هر هفته به صورت رایگان به تلفن همراه و ایمیل شما.

در صورت تمایل برای دریافت پیامک به وب سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراجعه نمایید.

w w w . z e k r e f a r a j . i r
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۳-۱۰-۱۳۹۱, ۰۹:۳۰ عصر
ارسال: #3
با سلام.
دوست عزیز من که شخصا از سایت جومینا دانلود کردم یه حسنی که داره اینه که قابلیت های جدید رو در یه پک جدید میده و با اکسترکت کردن اون پک کم حجم نسخه جوملا به روز میشه مثلا 2.5.6 داشتم پک جدیدش رو گذاشتن 2.5.8 که آخرین نسخه 2.5 هستش و به راحتی به روز میشه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۳-۱۰-۱۳۹۱, ۰۹:۵۱ عصر
ارسال: #4
بد نيست دوستان هر دو ترجمه را تست کنند و افزونه هاي مورد نياز رو نصب کنند ببينند با کدوم راحتتر هستند.
يه راه ديگه هم هست.جوملا انگليسي رو نصب کنيد و سپس بسته زبان فارسي رو روش نصب کنيد.قالب هاي مديريت و سايت جوملا 2.5 بصورت پيش فرض آر تي ال ساپورت هستند
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط Zhyar ، moas ، bbyk ، mahan ، anzal
۶-۱۰-۱۳۹۱, ۰۷:۴۷ عصر
ارسال: #5
(۳-۱۰-۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ عصر)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بد نيست دوستان هر دو ترجمه را تست کنند و افزونه هاي مورد نياز رو نصب کنند ببينند با کدوم راحتتر هستند.
يه راه ديگه هم هست.جوملا انگليسي رو نصب کنيد و سپس بسته زبان فارسي رو روش نصب کنيد.قالب هاي مديريت و سايت جوملا 2.5 بصورت پيش فرض آر تي ال ساپورت هستند

بسته زبان فارسي دقیقا کارش چیه؟
۶-۱۰-۱۳۹۱, ۰۷:۵۸ عصر
ارسال: #6
یک بسته نصبی هست که میتونید از طریق نصب آن ، به جوملا اینگلیسی خود زبان پارسی را اضافه کنید
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Zhyar ، mahan
۷-۱۰-۱۳۹۱, ۰۹:۱۵ صبح
ارسال: #7
(۶-۱۰-۱۳۹۱ ۰۷:۵۸ عصر)پیام عمرانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک بسته نصبی هست که میتونید از طریق نصب آن ، به جوملا اینگلیسی خود زبان پارسی را اضافه کنید

پس قابلیتی برای فارسی سازی یا آر تی ال کردن قالب نداره صرفا زبان رو عوض میکنه درسته؟
۷-۱۰-۱۳۹۱, ۰۹:۲۷ صبح
ارسال: #8
ببینید قالب ها رو جداگانه باید راست چین (RTL) کرد.قالب های پیش فرض جوملا تقریبا همگی با زبان های راست به چپ هم سازگارند.قالب یوگرید که در بسته فارسی سایت جوملا فارسی هم موجود هست بصورت پیش فرض rtl ساپورت هست.
بعد از اضافه کردن بسته زبان فارسی در صورت دلخواه میتونید سی اس اس های قالب مدیریت رو با سی اس اس های موجود در بسته فارسی سایت جوملا فارسی جایگزین کنید تا نوع و اندازه فونت ها برای زبان فارسی بهینه شود.
شما باید برای سایت خود یک قالب بصورت دلخواه انتخاب کنید و در صورت نیاز راست چین و بهینه کنید.البته قالب های زیادی هستند که بصورت پیش فرض راست چین هستند.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط mahan ، moas
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان