زمان کنونی: ۱۹-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۲۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل هک شدن سایت من
۱-۶-۱۳۹۱, ۰۷:۱۴ عصر
ارسال: #1
مشکل هک شدن سایت من
سلام
یه مدتیه که سایت من مورد حمله قرار میگیره و پسورد سوپر ادمین عوض میشه
نمیدونم مشکل کجاست
با چند تا از نرم افزارهای اسکن سایت چک کردم هیچ مشکلی نبود
پسورد را هم به شدت سخت و پیچیده تنظیم کردم اما این اتفاق دوباره افتاد
نمیدونم برای بالا بردن امنیت سایت چکار کنم
میشه یه مشاوره بدید برای بالا بردن امنیت
ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱-۶-۱۳۹۱, ۰۷:۲۵ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل هک شدن سایت من
دوست عزیز
اگه میشه سایتتون رو قرار بدین
و بگین که از بسته های نصبی نال شده استفاده کردین یا خیر
چون این بسته های امنیت را به حد زیادی کاهش میده

موفق و پیروز باشید Rose
امضاء محمدرضا بهارلو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط memare-ahvaz
۱-۶-۱۳۹۱, ۰۸:۳۶ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۶-۱۳۹۱ ۱۰:۰۳ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #3
جوملاتون رو بروزرسانی کنید و از اخرین نسخه ها استفاده کنید که جوملا 1.5.26 اخرین برای جوملا 1.5 و 2.5.6 هم خرین نسخه برای جوملا 2.5 است.
سطح دسترسی پوشه و فایل ها رو چک کنید که میتونید از افزونه ادمین تولز استفاده کنید.
روی پوشه ادمین پسورد بزارید و دسترسی مستقیم به فایل ها و پوشه ها رو توسط اچ تی اکسز ببندید.
و خیلی کارهای دیگه برای امنیت که میشه انجام داد.
پسورد ایمیلتون رو هم تغییر بدید شاید کسی دسترسی داشته باشه.اموزش بهینه سازی جوملا برای موتورهای جستجو رو که در انجمن هست مطالعه کنید چون بهینه سازی لینک ها هم برای امنیت مفید هست.
در احر هم اگر افزونه هایی دارید که استفاده نمیکنید حذف کنید و از افزونه های باگ دار استفاده نکنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط سعید حمزه زاده ، پیام عمرانی ، memare-ahvaz ، محمدسلیمانی ، shahnaz
۱-۶-۱۳۹۱, ۰۹:۵۲ عصر
ارسال: #4
دوست عزیز اگر اسکریپت استفاده میکنید باید به سایت های پشتیبان اون اسکریپت مراجعه کنی!

اگر جوملا استفاده میکنی بعد از فرمایشات جناب گنجی عزیز، میتونی از افزونه های امنیتی که بسیار بسیار کا هکر ها رو سخت میکنه استفاده کنی

اگر از جوملا استفاده میکنید بفرمایید تا افزونه های امنیتی خوب معرفی کنم

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، memare-ahvaz ، محمدسلیمانی ، shahnaz
۱-۶-۱۳۹۱, ۱۰:۰۰ عصر
ارسال: #5
البته از امن بودن سرور خود نیز مطمئن شوید
همین امروز یه مورد حمله داشتیم تو سایت یکی از مشتریهامون که به علت بروز نکردن جوملا بود
طرف یه اسکریپت آپلودر وصل کرده بود به sql و تمام اطلاعات رو در صورت تغییر دریافت میکرد
البته کلا این کاربرمون مثل اینکه سایت رو رها کردند و با اینکه کلی اخطار دادیم ایشون توجه ای نکردند
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

سپاس شده توسط Reza Ganji ، memare-ahvaz ، محمدسلیمانی ، shahnaz
۱-۶-۱۳۹۱, ۱۱:۳۴ عصر
ارسال: #6
سلام
چندوقت پیش یکی از دوستان همچین مشکلی داشت با عوض کردن یوزر ادمین مشکل حل شد
دلیلشم این بود که به یه نفر برای یک بار دسترسی داده بود اونم از روش معمول که فیلم های آموزشیش در وب موجوده با نوشتن چند وقت کد هروقت اراده میکرد پسورد ادمینش و به دست می اورد.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

سپاس شده توسط Reza Ganji
۱-۶-۱۳۹۱, ۱۱:۵۴ عصر
ارسال: #7
بله این هم نکته حائز اهمیتی هست که به هرکسی درسترسی ندهید و کاملا اطمینان داشته باشید
حتی در انجمن خودمون هم به هرکسی دسترسی ندهید و ابتدا تاییدیه فرد رو از ما بخواهید تا دچار مشکل خاصی نشید
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، سعید حمزه زاده ، shahnaz
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان