زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۱۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال - کاهش حجم فايلهاي CSS - Javascript
۲۶-۵-۱۳۹۱, ۰۸:۴۱ صبح
ارسال: #1
سوال - کاهش حجم فايلهاي CSS - Javascript
سلام و خسته نباشید
با آرزوی قبولی طاعات ...چطور میشه حجم فایل های css و js در سایت رو کم کرد . حدود 300 کیلوبایت از حجم سایتم رو چند تا فایل js و css به خودشون اختصاص دادن . مثل mootools.js یا jquary.js
چند جا خوندم که میشه از لود mootools.js جلوگیری کرد . حذفش مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ اصلا چی هست این mootols ؟ راه دیگه برا کم کردن حجم این فایل ها هست ؟ ممنون
امضاء solitary
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۸-۵-۱۳۹۱, ۰۳:۴۸ صبح
ارسال: #2
RE: سوال - کاهش حجم فايلهاي CSS - Javascript
من دنبال این کار بودم ولی به نتیجه ای نرسیدم ، قالبهای شرکتی بخصوص ماله شرک " یو تم" تو تنظیماتشون ای خاصیت رو دارند که بشه فایلهای جاوا و سی اس اس رو فشرده سازی کرد و تاثیر بسزایی هم داره
حالا من از پلاگین استفاده کردم که رایگان هم هست و 100 درصد باید جواببده شما یه تست بکن و نتیجه رو بگو
اسم ماژول و لینک دانلود در زیر :

JCH_Optimize_2.0.2

http://www.4shared.com/zip/OTWXY9Se/JCH_Optimize_202.html
امضاء mr-secret
مرا اندکی دوست بدار،اما طولانی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط solitary
۲۸-۵-۱۳۹۱, ۰۵:۵۵ صبح
ارسال: #3
ممنونم دوست عزیز از اینکه وقت گذاشتی
خیلی عالی بود و واقعا سرعت رو تا حد زیادی افزایش میده . فقط یکی 2 تا از ماژول هام از کار افتاد . دلیلش چی میتونه باشه ؟
امضاء solitary
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۸-۵-۱۳۹۱, ۰۱:۳۴ عصر
ارسال: #4
احتمالا فشرده سازی که این برنامه انجام میده باعث این کار شده اگر وارد تنظیمات پلاگین بشید قسمت هایی رو برای فشرد سازی میتونید انتخاب کنید که باید یکی یکی تست کنید ببینید کدومش این مشکل رو ایجاد میکنه اصلا اون قسمت تاثیری داره یا نه
برای تست سایتت اول پلاگین رو کلا غیر فعال کن و با سیت زیر یه تستی ازش بگیز بعد گلاکین رو فعال کن و دوبراه تست بگیر ببین چند درصد فرق میکنه

www.gtmetrix.com
امضاء mr-secret
مرا اندکی دوست بدار،اما طولانی

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط memare-ahvaz ، solitary ، Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان