زمان کنونی: ۸-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۰۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
۲۰-۵-۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ صبح
ارسال: #1
Wink رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
سلام به همگی دوستان عزیز و گرامی
طی صحبتی که من با آقا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داشتم قرار شد توی انجمن دوتا تاپیک مخصوص افزونه کاربردی RsForm ایجاد بشه.
یک تاپیک برای قراردادن آموزش های کامل و کاربردی افزونه و یک تاپیک برای حل مشکلات کاربران.

[تصویر:  1344540371_1_aa50335a68.png]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قوانین استفاده از این قسمت :

قانون اول : از درج کردن آموزش های مربوط به افزونه ار اس فرم به صورت خاص(نه در پاسخ پرسش دوستان) جدا خودداری کنید ! (برای درج آموزش به لینک آموزش های تخصصی مراجعه فرمائید)

قانون دوم : از قرار دادن افزونه ار اس فرم نسخه حرفه ای جدا خودداری کنید.

قانون سوم : قبلا از مطرح کردن مشکلات خود ، دیگر پست ها را خوانده و از زدن مشکلات تکراری پرهیز کنید . (به پرسش های تکراری پاسخی داده نمی شد)

قانون پنجم : برای درج مشکلات خود از عنوانی مناسب در همین تاپیک استفاده کنید و منظور خود را واضح و شیوا برسانید.

باتشکر از همکاری شما عزیزان | قوانین به دلیل بهبود کیفیت کار در نظر گرفته شده است ! در اجرای آن نهایت همکاری را داشته باشید .

[تصویر:  1404890568_1_de0c5a1f4c.jpg]
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط امید ، صدرا حسابی ، mal2moh ، sadeghi ، sasanu ، mrgrad ، mohi ، Rapidleech ، mahan ، hkdispost ، ghezi65 ، aminafz ، casten ، مهرران ، iranoo ، car20 ، e.laali ، hasaniamir92 ، ابوذر مرادی ، bushehr ، homairany ، شماره مجازی
صفحه 76 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۹-۱-۱۳۹۴, ۰۱:۳۲ صبح
ارسال: #751
RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
برای اینکه اگر کسی خواست استفاده کنه میگم
کافیه تو همون ویژگی های اضافی از این دستور استفاده بشه
minlength=11

اما این دستور فقط تو گوگل کروم کار میکنه و تو بقیه مرورگرها کار نمیکنه
اما اگه از این دستور استفاده کنیم
pattern=".{3,}" required title="3 characters minimum
تو همه مرورگرا کار میکنه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۹-۱-۱۳۹۴, ۰۹:۱۰ عصر
ارسال: #752
سلام
من یه فرم ثبت نام برای یه اردو دارم. یکی از فیلدهای اون شماره ملی هست. میخوام هر شماره ملی فقط یک بار بتونه ثبت نام کنه و امکان ثبت نام مجدد نداشته باشه. تو آموزش ها دیدم که در مورد اینکه نام کاربری تکراری یا ایمیل تکراری ثبت نشه (البته اونم تکراری نسبت به خود جوملا نه خود فرم) آموزش بود اما اون آموزش مشکل منو حل نکرد.
دوستان میتونن راهنمایی کنن؟
۳۰-۱-۱۳۹۴, ۰۳:۵۱ صبح
ارسال: #753
سلام
کدی رو نیاز دارم که بواسطه اون بشه مقدار یک فیلد رو برای حداقل یا حداکثر محدودیت انتخاب تاریخ در فیلد تاریخ اختصاص داد.
محدودیت تاریخ با وارد کردن تاریخ در قسمت حداقل و حداکثر فیلد تاریخ قابل انجام هست ولی من نیاز دارم که تاریخ روز رو به اضافه مقدار مشخصی روز، برای حداقل تاریخ قابل انتخاب، محدود کنم.
مثال:
در یک فرم سفارش کالا؛
فیلد1: تاریخ سفارش (با کد فراخوانی تاریخ امروز) ایجاد شده است.
فیلد2: فیلدی برای فاصله غیرمجاز تاریخ سفارش تا تاریخ تحویل ایجاد شده.
فیلد3: فیلدی ساخته شده که تاریخ امروز رو با فیلد دوم (فاصله به روز - فیلد عددی) جمع میکنه و نتیجه رو نشون می ده.
فیلد4: حال برای فیلد درج تاریخ تحویل که محدود به انتخاب تاریخ بعد از تاریخ فیلد سوم باشد باید چه کار کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون می شوم اگر کمک کنید. به شدت به این عمل نیاز فوری دارم.
ضمناً، جوملای من 2.5 و نسخه آراس فرم 1.50.14 می باشد.
با تشکر/
۳۰-۱-۱۳۹۴, ۰۸:۱۴ عصر
ارسال: #754
دوستان ماژول اراس فرم برای جوملا2.5 هستش که فرم هارو تو موقعیت مورد نظر نشون بده؟من هرچی گشتم،فقط واسه جوملا1.5 بود.ممنون میشم راهنماییم کنید.
امضاء رضاندیمی
[تصویر:  ret.jpg]

ارائه انواع قالب های فارسی جوملا.

۳۱-۱-۱۳۹۴, ۰۶:۰۱ عصر
ارسال: #755
مشاهده ارسالی های آراس فرم در مطلب سایت
سلام خدمت اساتید
بنده یک فرم آراس فرم دارم که داخل منو ارسالی هاشو به نمایش در آوردم
یعنی هرکس فرم پر کنه یک لینک دارم که تمامی مطالبی که ارسال میکنند من میبینم
الان یک مشکل دارم اون هم این که یکی از فیلد های فرم آپلود عکس و فایل ورد یا اکسل هستش
وقتی داخل مطلب به نمایش درمیاد اسم عکس و فایل میاد و کلیک که روش میکنم فایل دانلود میشه
میخوام به جای اینکه فایل دانلود بشه اونها را داخل سایت به هر صورتی نمایش بده
کسی راهی بلده؟؟؟؟؟ Pardon
۲-۲-۱۳۹۴, ۰۶:۲۸ صبح
ارسال: #756
سلام یه سوال داشتم برای ارسال فایل وقتی تو ار اس فرم یه دکمه ارسال فایل و اپلود میذاریم نمیشه که وقتی کاربر مثلا نام کاربریش رو وارد میکنه اسم اون فایلی هم که ارسال میکنه همون جور تغییر کنه
؟
۲-۲-۱۳۹۴, ۰۷:۱۵ صبح
ارسال: #757
ببخشید در مورد نشان دادن فرم قبل از تایید به کاربر یه سال داشتم من کد جاواش رو هر کاری میکنم نمایش نمیده میشه در فرم زیر رو با اسم یکتای دو تا فیلد من پر کنید که بفمم چجوریه و بنویسید ممنون
دوتا فیلد با نام یکتاها :FullName و Email
و رادیو گروپ : group1
و چک باکس : check1
شرمنده
--------------------------------------------
<script type="text/javascript">
function preV(param1, param2, param3, param4)
{
if (param2 == 1 && param3 == 1)
{
document.getElementById('nameP').innerHTML = document.getElementById('Name').value;
document.getElementById('emailP').innerHTML = document.getElementById('Email').value;
document.getElementById('messageP').innerHTML = document.getElementById('Message').value;

var i;
for(i=0;i<document.getElementsByName('form[RadioGroup]').length;i++)
if (document.getElementById('RadioGroup'+i).checked)
document.getElementById('radioGroupP').innerHTML = document.getElementById('RadioGroup'+i).value;
var j;
for(j=0;j<document.getElementsByName('form[CheckGroup][]').length;j++)
if (document.getElementById('CheckGroup'+j).checked)
document.getElementById('checkGroupP').innerHTML += " " + document.getElementById('CheckGroup'+j).value;
}
rsfp_changePage(param1, param2, param3, param4);
}
</script>
۳-۲-۱۳۹۴, ۰۹:۳۸ عصر
ارسال: #758
سلام دوستان
کسی میدونه که Joomla! user registration Plugin رو از کجا باید تهیه کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

سپاس
۳-۲-۱۳۹۴, ۱۰:۰۵ عصر
ارسال: #759
همراه بسته کامل ار اس فرم هست و در پوشه پلاگین ها.اگر از همین انجمن هم خریده باشید در پوشه پلاگین ها موجود است.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۴-۲-۱۳۹۴, ۰۲:۲۰ صبح
ارسال: #760
آقای گنجی من خریداری کردم ار اس فرم رو از شما میشه یه توضیح مختصر در مورد هر کدوم از ما پلاگین هایی که همراش هست بدید ممنون
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 15 مهمان