زمان کنونی: ۸-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۵۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
۲۰-۵-۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ صبح
ارسال: #1
Wink رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
سلام به همگی دوستان عزیز و گرامی
طی صحبتی که من با آقا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داشتم قرار شد توی انجمن دوتا تاپیک مخصوص افزونه کاربردی RsForm ایجاد بشه.
یک تاپیک برای قراردادن آموزش های کامل و کاربردی افزونه و یک تاپیک برای حل مشکلات کاربران.

[تصویر:  1344540371_1_aa50335a68.png]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قوانین استفاده از این قسمت :

قانون اول : از درج کردن آموزش های مربوط به افزونه ار اس فرم به صورت خاص(نه در پاسخ پرسش دوستان) جدا خودداری کنید ! (برای درج آموزش به لینک آموزش های تخصصی مراجعه فرمائید)

قانون دوم : از قرار دادن افزونه ار اس فرم نسخه حرفه ای جدا خودداری کنید.

قانون سوم : قبلا از مطرح کردن مشکلات خود ، دیگر پست ها را خوانده و از زدن مشکلات تکراری پرهیز کنید . (به پرسش های تکراری پاسخی داده نمی شد)

قانون پنجم : برای درج مشکلات خود از عنوانی مناسب در همین تاپیک استفاده کنید و منظور خود را واضح و شیوا برسانید.

باتشکر از همکاری شما عزیزان | قوانین به دلیل بهبود کیفیت کار در نظر گرفته شده است ! در اجرای آن نهایت همکاری را داشته باشید .

[تصویر:  1404890568_1_de0c5a1f4c.jpg]
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط امید ، صدرا حسابی ، mal2moh ، sadeghi ، sasanu ، mrgrad ، mohi ، Rapidleech ، mahan ، hkdispost ، ghezi65 ، aminafz ، casten ، مهرران ، iranoo ، car20 ، e.laali ، hasaniamir92 ، ابوذر مرادی ، bushehr ، homairany ، شماره مجازی
صفحه 28 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۸-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۰۸ صبح
ارسال: #271
RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
ممنون و خواهش
در مورد کد نمیدونستم باید اینچنین کنم

اما درمورد حدستون درباره ثبت نام در سایت حتمن ازش استفاده میکنم چون به کارم میاد
ممنون که راهنمایی کردید

با تشکر دوباره
امضاء mohi
وجدان بزرگترین فیلسوف است(روسو)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۸-۷-۱۳۹۲, ۰۳:۳۰ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۸-۷-۱۳۹۲ ۰۳:۳۲ عصر، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #272
آموزش فوق رو در انجمن آموزش های اراس فرم به نام خودتون منتشر کنید . لطفا.
با عنوان مقایسه دو فیلد با استفاده از جاوا اسکریپت.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

سپاس شده توسط mohi
۸-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۰۹ عصر
ارسال: #273
نمایش فرم قبل از تایید نهایی در ار اس فرم RS Form
با سلام
من پست های مربوط به این را خواندم و عمل کردم ولی هیچ عکس عملی نشان نمی ده و اینکه فایل های زیپ که برای هر سوال را دریافت می کنم خراب هست و باز نمی کنه و پیغام خطا می ده مشکل این که فایل های install.zip را که از انجمن دانلود میکنم باز نمیشه و پیغام خطا می ده فایل ها خرابه یا روش داره که بتوان دانلود کرد

و یک سوال خواهشا آموزش کامل نشان دادن فیلد مخفی از هرنوع را توضیح دهید
ممنون
۹-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ صبح
ارسال: #274
نمایش فرم قبل از تایید نهایی در ار اس فرم RS Form
باسلام
من هرچی در پست آموزش مربوطه بود خواندم و عمل کردم ولی چیزی نشان نمی ده خواهشا آموزش کاملش رایا فایل نصبش را ارسال نمایید چون تمام فایل های installکه قرار دادید خراب هست و دانلود میشه ولی خطا میده و باز نمیشه ممنون می شم مشکل من را حل نماید
و یک سوال دیگر هم درمورد فیلد های مخفی هست اگر آن هم قرار دهید و یا اموزش کامل به صورت تصویری ممنون تان میشیم
۹-۷-۱۳۹۲, ۰۲:۴۴ صبح
ارسال: #275
با سلام
لینکی که در پست قبل گذاشته بودید رو تست کردم
آموزش جلوگیری از درج نام کاربری و ایمیل تکراری توسط کاربر در rsformPro

من اون کد هارو دقیقن استفاده کردم و حتا یه کد هم در خوده سایت آر اس فرم پیدا کردم اما متاسفانه کار نمیکنه
و ایمیل ها و نام کاربری تکراری رو ثبت میکنه
در همون مسیری که در اموزش گفته شده بود هم گذاشتم
در مسیر /components/com_rsform/helpers/validation.php به فایل validation.php
نام فیلدها و جداول رو هم درست دادم
آیا باید پلاگین خاصی نصب و فعال باشه؟

این کد هم برای مقایسه با خوده فیلدهای فرم هست
function uniqueemailme($param, $extra=null)
{
if(!RSFormProValidations::email($param,null))
  return false;
  $formId = JRequest::getInt('formId');
  $db = JFactory::getDBO();
  $param = $db->getEscaped($param);
  $db->setQuery("SELECT * FROM #__rsform_submission_values WHERE `FieldName`='Email' AND
`FieldValue`='".$param."' AND `FormId`='".$formId."'");
  $db->query();
  $invalid = $db->getNumRows();
if ($invalid)
  return false;
return true;
}
امضاء mohi
۹-۷-۱۳۹۲, ۰۳:۳۴ صبح
ارسال: #276
نقل قول: لینکی که در پست قبل گذاشته بودید رو تست کردم
آموزش جلوگیری از درج نام کاربری و ایمیل تکراری توسط کاربر در rsformPro
سلام کدام لینک و میگید اما فکر میکنم این اموزش مربوط به نسخه های قدیمی تر اراس فرم هست.

نقل قول: من هرچی در پست آموزش مربوطه بود خواندم و عمل کردم ولی چیزی نشان نمی ده خواهشا آموزش کاملش رایا فایل نصبش را ارسال نمایید
نمیدونم آموزش مربوطه کدوم و منظورت هست اما اگر فیلدهای مخفی رو میگی که آموزشش کامل هست و دوتا فایل نمونه هم قرار داده شده
نقل قول: چون تمام فایل های installکه قرار دادید خراب هست و دانلود میشه ولی خطا میده و باز نمیشه ممنون می شم مشکل من را حل نماید
فایلها خراب نیستن و نیاز به نصب ندارند در خود کامپوننت امکان بازیابی فرم وجود دارد
امضاء محمدسلیمانی

سپاس شده توسط mohi
۹-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۰۸ صبح
ارسال: #277

سلام این لینک
امضاء mohi
۱۰-۷-۱۳۹۲, ۰۲:۴۷ صبح
ارسال: #278
فقط چند سوال برایم پیش اومده اینکه آیا با فرم ساز آرسس می توان مثل سیستم های خرید به محصولات متصل کرد مثلا اینجور بگم من 50 تا محصول دارم سخته که برای 50 تا 50 فرم بسازم یا اینکه 50 تا فرم هم درست کردیم اگر یک محصول را بخواهم در لیست محصولات سبد اضافه کنم باید به 50 تا فرم اضافه کنم حالا با یک فرم و داشتن 50 محصول در داخلش می توان به صورت هوشمند هر محصولی که لینک کردیم همان محصول در لیست محصولات انتخاب شود و مشتری خرید کنه
ممنون میشم راهنمایم نماید و دیگر اینکه ماژولی برای پیگیری فرم با کد پیگیری هم هست هرکی می دونه در این پست قرار بده
ممنون تان میشم اگر کمکم نماید
۱۰-۷-۱۳۹۲, ۰۳:۲۵ صبح
ارسال: #279
برای مورد اول همونطور که در پیام خصوصی هم گفتم من تا حالا انجام ندادم با ازاس اما فکر میکنم بهتره از فروشگاه ساز ها استفاده کنید نیاز شما برطرف بشه

برای کد رهگیری هم متاسفانه تا حالا هیچ راهی از طرف سازنده افزونه ارائه نشده
امضاء محمدسلیمانی

۱۰-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۴۵ عصر
ارسال: #280
با سلام
روش جدیدتری رو بلدین؟ اگه میشه توضیح بدید ممنون
امضاء mohi
ارسال پاسخ