زمان کنونی: ۶-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۲۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كاربردي کامپونت فارسی webplayer برای جوملا 2.5
۲۳-۳-۱۳۹۱, ۰۱:۲۲ صبح
ارسال: #1
کامپونت فارسی webplayer برای جوملا 2.5
سلام به همگی

این افزونه مخصوص جوملا 2.5 میباشد
Joomla 2.5 Component

[تصویر:  webplayer2.gif]

HD Webplayer یک افزونه قدرتمند جوملاست که قابلیت پخش ویدئوهای HD آنلاین را دارد.. پکیج دانلود شامل کامپوننت، ماژول و پلاگین است که فقط با یکبار نصب همگی نصب می شوند.

Flv Payer استفاده شده در این افزونه توسط اکشن اسکریپت 3 فلش (AS3) نوشته شده است. این افزونه از اکثر فرمت های رایج پشتیبانی می کند مانند:

flv, mp4, 3g2, 3gp, aac, f4b, f4p, f4v, m4a, m4v, mov(h.264), sdp, vp6, smil & etc

برای سهولت کار در کامپوننت در هر صفحه راهنما اضافه شده است.

طراحان این افزونه دقت خاصی در زمینه امنیت دارند و این کامپوننت کاملا از این نظر قابل اطمینان است.

Flv Player استفاده شده در این افزونه به خوبی در زمینه استفاده از cpu بهینه شده است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته این افزونه نسبت به نسخه قبلی تغییراتی جزئی داشته است.
................................................................................​.
این افزونه رو بنده کاملا به زبان فارسی تبدیل و منتشر کردم.
درضمن این افزونه مختص به انجمندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میباشد.
................................................................................​
برای دانلود نسخه مخصوص جوملا 1.5 و 1.6 به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بروید .

اگه به دردتون خورد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به ما بده

فایل‌(های) پیوست شده
com_webplayer_2.0_4joomla.ir.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 2371
اندازه 376.25 کیلوبایت

امضاء محمدرضا بهارلو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، ساربان ، Reza Ganji ، ahora7 ، امید ، zaban26 ، ali_gh8 ، mohsey ، simorgh128 ، صابرمحمدی ، Fahrenheit ، majhool_yf ، aseman313 ، لاله عباسي ، DAPOUR ، resam_adiban ، btheme ، elmi1413 ، saam1367 ، mal2moh
۳۱-۳-۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ صبح
ارسال: #2
RE: کامپونت فارسی webplayer برای جوملا 2.5
خواهش میکنم راهنمایی کنید این گالری رو چطور باید به نمایش بزاریم توی یک صفحه ا زجوملا؟ منو رو بهش اختصاص دادم. چون توی منوها اضافه شده بود. اما بهترین ترکیب و ترتیب ماژول چی میتونه باشه واسه این ویدئو که لااقل مثل اون دمو بشه.
قالب بنده راهنمای چینشش این هست

امضاء ahora7
اگر احساس شما نسبت به سایرین، همان احساسی باشد که برای عزیزان خود دارید؛ خدا را دوست داشته ­اید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۳۱-۳-۱۳۹۱, ۰۱:۳۲ صبح
ارسال: #3
این افزونه دارای چهار ماژول و یک پلاگین است که شما میتوانید ماژول گالری را در موقعیتی زیر کامپوننت نمایش دهید.
برای اینکه شبیه سایت دمو بشه باید چیدمان ماژول ها رو مانند سایت دمو انجام دهید.
ان شاالله اقای بهارلو امتحانات دانشگاهش تموم بشه میاد و در این خصوص کاملا راهنمایی میکنه ولی اگر دوستانی که نصب کردند و استفاده میکنند راهنمایی کنند که عالیه و اگر نشد باید فرصت داشته باشم تا کاملا تست کنم چون هنوز نصب نکردم.

درکل برای استفاده از این افزونه یک قالب ساده هم کافیست البته اگر فقط سایت فیلم بخواهید داشته باشید.

البته در حین تایپ که سایت سازنده رو نگاه کردم دیدم ماژول گالری و آپلود فقط در نسخه تجاری یا همون کامرشیال قابل استفاده است و ممکن است مانند سایت سازنده نتونید استفاده کنید.لینک زیر را در این مورد مشاهده کنید :

حالا باز هم تست کنید چون در این بسته این دو ماژول موجود هست.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط محمدرضا بهارلو ، امید ، ahora7 ، ali_gh8 ، irsa
۲۲-۴-۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ عصر
ارسال: #4
در كامپوننت پيغام زير نمايش داده مي شود

و هچنين امكان آپلود كردن فيلم وجود ندارد
۲۳-۴-۱۳۹۱, ۰۱:۵۸ صبح
ارسال: #5
به دلیل محدودیت هایی که در تنظیمات سرور و جوملا وجود دارد شما نمیتونید فایل آپلود کنید.
حداکثر حجم آپلود در جوملای شما دو مگابایت است که باید در تنظیمات کلی افزایش ببدید.
بهتره با مدیر هاست هم تماس بگیرید چون برخی تنظیمات دست اونها است و البته فکر نمیکنم تغییر بدهند
البته ممکن است با بالا بردن حجم آپلود و اضافه کردن پسوندهایی که میتوان آپلود کرد مشکل حل شود
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۲۵-۴-۱۳۹۱, ۰۳:۳۵ صبح
ارسال: #6
با سلام
من این کامپونت رو نصب کردم ولی هنگامی که میخاد فیلم رو پخش کنه این ارور رو میده.
net stream .play.net stram not found.
دلیلش چیه؟ من این کامپونت رو خیلی نیاز دارم آقای گنجی میشه کامپونتی که فقط فیلم رو پخش کنه معرفی کنید؟با سپاس فراوان.Rose

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

۲۵-۴-۱۳۹۱, ۰۳:۴۷ صبح
ارسال: #7
فیلم های دیگر رو تست کنید شاید این فیلم در دسترس نیست.
در کل من یک توصیه میکنم ! هیچ وقت دنبال ایراد ها و مشکلات بزرگ نکردید و سعی کنید موارد ریز و کوچک رو بررسی کنید مثلا شما تا انتهای کار رفتید و الان لینک دهی و تنظیمات یا موارد دیگر رو چک کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط irsa
۲۵-۴-۱۳۹۱, ۰۴:۴۴ صبح
ارسال: #8
جناب گنجی این error رو حتی هنگام پخش فیلم نمونه خود کامپونت هم که از سایت سازنده هست نشون میده لنک فیلم ها سالم هستند چون وقتی دکمه play رو میزنم internet download manager فیلم رو تشخیص میده و میخاد که دانلودش کنه اما اون error رو میده.:(. بر روی لوکال و بر روی هاست هر 2 امتحان کردم.همینک متوجه شدم که فیلم خود سایت سازنده هم همین ارور رو میده خواشا ببینید واسه شما این ارور میاد یا نه در این لینک:
۲۵-۴-۱۳۹۱, ۰۵:۳۷ صبح
ارسال: #9
خوب شرمنده من اول در موردش تحقیق نکردم.
این ارور مربوط به فلش پیلر هست.
فکر میکنم فرمت فیلمی که گذاشتید رو نمیتونه بخونه.فرمت رو تغییر بدید و فلش پیلر خودتون رو هم بروز رسانی کنید.
من در سایت سازنده تونستم فیلم نمونه را ببینم و مشکلی نبود و اگر شما نتونستید ببینید فلش پلیرتون رو بروز رسانی کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۲۵-۴-۱۳۹۱, ۰۴:۵۲ عصر
ارسال: #10
با سلام خدمت جناب گنجی و همه عزیزانی که در راه توسعه فرهنگ وب در ایران زحمت می کشند.
جناب گنجی bug رو گرفتم مشکل این کامپونت با internet download manager هست وقتی اون رو پاک کردم فیلم رو به خوبی نشون داد.ممنون.یک مشکل برزگ به نظر میرسه داره.
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان