زمان کنونی: ۲-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۰۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كاربردي کامپونت فارسی webplayer برای جوملا 2.5
۲۳-۳-۱۳۹۱, ۰۱:۲۲ صبح
ارسال: #1
کامپونت فارسی webplayer برای جوملا 2.5
سلام به همگی

این افزونه مخصوص جوملا 2.5 میباشد
Joomla 2.5 Component

[تصویر:  webplayer2.gif]

HD Webplayer یک افزونه قدرتمند جوملاست که قابلیت پخش ویدئوهای HD آنلاین را دارد.. پکیج دانلود شامل کامپوننت، ماژول و پلاگین است که فقط با یکبار نصب همگی نصب می شوند.

Flv Payer استفاده شده در این افزونه توسط اکشن اسکریپت 3 فلش (AS3) نوشته شده است. این افزونه از اکثر فرمت های رایج پشتیبانی می کند مانند:

flv, mp4, 3g2, 3gp, aac, f4b, f4p, f4v, m4a, m4v, mov(h.264), sdp, vp6, smil & etc

برای سهولت کار در کامپوننت در هر صفحه راهنما اضافه شده است.

طراحان این افزونه دقت خاصی در زمینه امنیت دارند و این کامپوننت کاملا از این نظر قابل اطمینان است.

Flv Player استفاده شده در این افزونه به خوبی در زمینه استفاده از cpu بهینه شده است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته این افزونه نسبت به نسخه قبلی تغییراتی جزئی داشته است.
................................................................................​.
این افزونه رو بنده کاملا به زبان فارسی تبدیل و منتشر کردم.
درضمن این افزونه مختص به انجمندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میباشد.
................................................................................​
برای دانلود نسخه مخصوص جوملا 1.5 و 1.6 به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بروید .

اگه به دردتون خورد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به ما بده

فایل‌(های) پیوست شده
com_webplayer_2.0_4joomla.ir.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 2371
اندازه 376.25 کیلوبایت

امضاء محمدرضا بهارلو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، ساربان ، Reza Ganji ، ahora7 ، امید ، zaban26 ، ali_gh8 ، mohsey ، simorgh128 ، صابرمحمدی ، Fahrenheit ، majhool_yf ، aseman313 ، لاله عباسي ، DAPOUR ، resam_adiban ، btheme ، elmi1413 ، saam1367 ، mal2moh
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۵-۴-۱۳۹۲, ۰۶:۵۲ عصر
ارسال: #11
کامپونت فارسی webplayer برای جوملا 2.5
سلام
ممنون از کامپوننت بسیار خوبتون
ولی یه مشکلی هست که البته شاید من نمیتونم حلش کنم
وقتی با استفاده از ماژول های همراه مثلا ماژول گالری این کامپوننت میخوایم فیلم مورد نظری رو ببینیم
ماژول ها کلا در حین پخش فیلم مخفی میشون

لطفا در دمو رو یکی از فیلمهای قسمت ویدئو در سمت راست کلیک کنید
امضاء mrgrad
بچه که باشی بهت میگن مرد که گریه نمیکنه ،وقتی بزرگ میشی میفهمی اون نامرده که گریه نمیکنه...
آره مرد جلو جمع گریه نمیکنه
بچه که باشی بهت میگن حرف مرد یکیه ،وقتی بزرگ میشی میفهمی اون نامرده که حرفش یکیه...
آره مرد وقتی اشتباشو بفهمه حرفش دوتام میشه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۲-۱۱-۱۳۹۲, ۰۶:۱۱ صبح
ارسال: #12
RE: کامپونت فارسی webplayer برای جوملا 2.5
با سلام
میشه خواهش کنم طریقه کار با این کامپنت رو ب صورت فهرست وار و منو ب من اموزش بدید؟ با اگه جایی اموزش وجود داره لینکش رو ب من بدید ؟ ممنون
۲۳-۴-۱۳۹۳, ۰۵:۲۵ عصر
ارسال: #13
سلام.
من این کامپوننت را نصب کردم، چه شکلی می تونم ویدئو هارو لیست کنم(نمیخوام با کیلیک روی more videoلیستو نشون بده). تنظیمات وب پلیر جوملا 1.5 جایی بود که سطر و ستون معین میکردیم، ولی ظاهرا 2.5 این امکان را نداره؟
۲۹-۴-۱۳۹۳, ۰۱:۰۲ صبح
ارسال: #14
لطفا برای رفع مشکلات کمک کنید مدیران محترم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان