زمان کنونی: ۱۶-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۴۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک حیاتی : سایت در دسترس نیست - آی پی من بسته میشه !!
۱۸-۳-۱۳۹۱, ۰۷:۴۴ عصر
ارسال: #1
کمک حیاتی : سایت در دسترس نیست - آی پی من بسته میشه !!
با سلام و احترام
زیاد وقتتان نمی گیرم .. و سریعا به اصل مطلب میرم

یک سال است که از خدمات ( سرور امن ) شرکت معتبر ----- استفاده میکنم
یک هاست لینوکس - 500MB - linux5 از آنها خریدم
وسایتم یک سال پیش روی آن آبلود کردم

قبلا از جوملا 1.5 استفاده میکردم و لی اخیرا با مشکل مواجه شدم
و آن این هست که هر وقت خواست یک ماژول آبلود ,دلیت ویا یک عکس آبلود و یا یک موضوع ویرایش کنم , آی بی من بسته میشه ونمی توانم وارد سایت بشم و باید نیم ساعت و گاهی 2 ساعات منتظر بمانم تا فایروال سرور امن شرکت ----- آی بی من را آزاد کند .. این مشکل بلا حل ماند

بعدا از آنها خواستم که کلا هاست مرا ریست کنند تا از نو شروع کنم

اما این دفعه جوملا 2.5 آخرین ورژن توی قسمت فایل منجر سی پنل آبلود کردم وقبلش یک دیتابیس جدید درست کرده و جوملا 2.5 روی آن آبلود کردم

شخصا از یاهومیل برای مدیریت سایتم استفاده میکنم و بخاطر همین امیل شخصی منحصر بفرد برای سایتم درست نکردم

خلاصه » با این همه , باز هم وقتی میخوام یک ماژولی یا کامپوننت و یا عکس و یا کوچگترین کاری که میخوام توی مدیریت سایتم انجام بدم , همین مشکل پیش میاد و آی پی من بسته میشه

البته شاید یکی دوتا ماژول بتونم آبلود کنم و یا چند تا عکس اضافه کنم و بعد از آن آی پی من بسته میشه , و حتی اگر میخواستم تنظیماتی روی یکی از ماژولها انجام بدم , باز همین مشکل پیش میاد

خود شرکت ---- هم نمیدانند دقیقا مشکل من چی هست و فقط به من میگند که آی بی شما برای ما بفرست تا بررسی کنیم , من برای آنها میفرستم , میگند که آزادش کردیم از بلاک لیست , ولی این کار جواب نمیده چون دوباره توی بلاک لیست سرور میره با کوچک ترین کاری که در مدیریت سایت انجام بدم

البته آنها به من گفته بودند که من بیش از 111 کانکشن ایجاد کردم در زمان کوتاه وبقول آنها این کار غیر منطقی است وبخاطر همین آی پی من توی بلاک لیست فایروال میره وبسته میشه و به من گفتند که شاید یک نرم افزاری دارم که باعث ایجاد چنین کانکشن هایی میشه , ولی نمی دانم منطور آنها از این کانکشنها چیست , چون من فقط یک عکسی و یا ماژولی و یا تنظیمات مختصری توی بعضی از ماژولها و کامپوننت ها انجام میدم چنین کانکشنهایی ایجاد نمی کنم
و دقیقا نمی دانم این کانکشن ها چی هستند

جواب آنها برای حل چنین مشکلی این بوده :

نقل قول: ایجاد کانکشن های زیاد بر روی سرور از طرف ای پی ممکن است توسط شما یا یک عامل نرم افزاری در سیستم شما انجام گردد.
در صورتیکه شما از عملکرد صحیح خود برای استفاده از سرویسهای ایمیل ، اف تی پی و سی پنل و ... مطمئن هستید، احتمالاً یک عامل نرم افزاری در سیستم شما چنین مشکلی را ایجاد می کند.

این مورد باید توسط خود شما بررسی و مرتفع گردد، در این زمینه ----- فقط می تواند راهنمایی داشته باشد و نمی تواند به شما کمکی کند.

بخاطر همین من از آنها خواستم که هاستم را کاملا ریست کنند , و حتی ویندوز خودم ریست کردم و دوباره نصب کردم .... و ورژن اصلی جوملا 2.5 از سایت جوملا دانلود کرده و توی سی پنل آبلود کردم ... ولی همچنان این مشکل برطرف نشد

هاست جدید - ویندوز جدید - ورژن جوملا 2.5 جدید
فقط چند تا موضوع و چند تا ماژول اضافه کردم .... ولی مشکل همچنان ادامه دارد و آی پی با کوچک ترین تنظیمات توی سایت بسته میشه

بعدا به من گفته بودند

نقل قول: لطفاً از بروز موارد زیر خودداری کنید تا ای پی شما توسط سرور بلاک نشود.
لوگین کردن همزمان از طریق چند صفحه به سی پنل ، ایمیل ها.
لوگین کردن همزمان از طریق چند صفحه به مدیریت وب سایت .

من اصلا چنین کاری انجام نمی دهم

و اخیرا برای رفع چنین مشکل این پیشنهاد را به من داده اند :

نقل قول: آیا تمایل دارید هاست شما را به سرور فرعی منتقل نماییم

شرکت ---- هاست های فرعی را مطابق شرایط زیر ارائه می کند که بر روی آن مورد درخواستی فعال است اما به دلیل فعال بودن آن، هاست دارای امنیت کمتر می باشد.
شما می توانید هاست خود را از سرور اصلی ---- به سرور فرعی تغییر دهید.
تغییر نوع هاست از اصلی به فرعی نیازمند ریست هاست می باشد. ریست هاست باعث حذف هاست فعلی و تمام اطلاعات آن و ایجاد هاست جدید بر روی سرور دیگر خواهد شد.

ولی وقتی از چنین پیشنهادی تعجب کردم , به من چنین جوابی داده اند :

نقل قول: کاربر گرامی چندین یوزر بیشمار در همین سرور فعلی از جوملا استفاده می کنند و مشکلی ندارند

فقط شما این مشکل را دارید . لازم به ذکر است یکی از طراح های جوملا نیز این مشکل را داشتند که پس از یررسی متوجه مشکل خود شده و برطرف کرده اند

یا با یک شخص وارد که با مسائل سرور های امن اشنا می باشد و همچنین طراح جوملاست مشورت کنید یا به فرعی منتقل نمایید

لازم به ذکر است امنیت فایروال سرور فرعی نیز بالاست اگر آنجا هم مشکل آی پی بسته شدن شما همچنان پا برجاست مشکل خود را با دقت بررسی نمایید

من نمی دانم برای حل این مشکل باید چه کاری انجام دهم .....
لطفا دوستان عزیز >>> هرکه میداند مشکل من چیست به من کمک کند

خیلی ممنونم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۹-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ عصر
ارسال: #2
RE: کمک حیاتی : سایت در دسترس نیست - آی پی من بسته میشه !!
کسی نمی داند حل مشکل من چیست ؟Ok
۲۰-۳-۱۳۹۱, ۰۱:۰۱ صبح
ارسال: #3
اگر کسی چیزی بنظرش برسه حتما میگه.
البته دوستانی که با کارکردن با سرور مهارت دارند بهتر میتونند راهنمایی کنند.
ولی ممکن است مشکل بخاطر سرویس اینترنت شما باشد بد نیست از محل دیگری هم تست کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط saleh14 ، memare-ahvaz
۲۰-۳-۱۳۹۱, ۰۵:۰۴ عصر
ارسال: #4
جناب گنجی درست می فرمایند،بنده هم همین مشکل شما رو داشتم
اول اینکه شما از چه طریقی به شبکه اینترنت متصل می شوید؟
adsl؟
wimax؟(از کدام شرکت؟)
بنده از مبین نت استفاده میکنم،و 3 تا هاست از شرکت های متفاوت دارم،یکی از آنها برای مدتی همین مشکل شما پیش آمد و ........
خلاصه بگم از ایرانسل به نت وصل میگشتم و بدون هیچ مشکلی با هاست و سایت کار میکردم
این مشکل بر میگرده به اینکه در ایران آی پی ها اشتراکی هستند و به احتمال بعضی مواقع این وسط اختلال بوجود میاد
در کل؛ اون کاری که استاد گنجی و بنده فرمودیم رو انجام دهید،به احتمال زیاد مشکل رفع میگردد
 سپاس شده توسط saleh14 ، Reza Ganji
۲۰-۳-۱۳۹۱, ۰۹:۱۰ عصر
ارسال: #5
دوستان عزیز

خیلی ممنون از راهنماییتان

من از طریق وایمکس ایرانسل به انترنت متصل می شوم.

درواقع من از سرور امن شرکتی که ادعا می کند یکی از بهترین و چهارمین شرکت بزرگ هاستینگ کشور , استفاده می کنم

من دو ماه پیش اشتراکم را بمدت یک سال تمدید کردم , و کمی سخته برام که یک سرور دیگر امتحان کنم و دوباره هزینهای آن را پرداخت کنم مخصوصا اگر مطمئن نباشم که اشکال واقعا از خود سرور است

از شما تشکر می کنم ... و اگر مجبور باشم , حتما به حرفهای شما عمل خواهم کرد
۲۰-۳-۱۳۹۱, ۰۹:۵۳ عصر
ارسال: #6
دوست گرامی ؛
کمی بیشتر دقت کنید؛ما عرض کردیم از یک طریق دیگر به اینترنت متصل شوید و امتحان کنید نه اینکه یک هاست دیگر خریداری کنید
هدف ما اینه که شما اگر از وایمکس ایرانسل به اینترنت متصل شدید،برید کافی نت بر فرض مثال و امتحان کنید ببینید از کافی نت هم همین مشکل برای شما پیش میاد یا خیر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۰-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۳۴ عصر
ارسال: #7
Blush
متوجه شدم دوست عزیز
همین کار را خواهم کرد
دست شما درد نکند

Rose البته 3 روز پیش رفتم کافی نت , وهمین مشکل پیش آمد
ولی وقتی از صاحب محل پرسیدم , گفت که از وایمکس ایران سل استفاده می کند

یک جای دیگر خواهم رفت
 سپاس شده توسط memare-ahvaz
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن: