زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۵۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لینک خروج از سایت
۷-۳-۱۳۹۱, ۰۲:۴۸ صبح
ارسال: #1
لینک خروج از سایت
با سلام
من از جوملا 2.5 استفاده می کنم . و یه مشکل اینکه چگونه می توانم از طریق ساخت یک لینک دستور خروج از سایت رو صادر کنم . یعنی کاربر با زدن آن از پلن کاربری سایت خارج شود.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۳-۳-۱۳۹۱, ۰۴:۲۸ عصر
ارسال: #11
RE: لینک خروج از سایت
(۱۳-۳-۱۳۹۱ ۰۸:۵۵ صبح)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز لینک هایی که گذاشتم تست کردید ؟
حداقل راه هایی که پیشنهاد میشه تست کنید نه اینکه چند روز یکبار به تاپیک فقط سر بزنید.
ما وقت میزاریم کلی جستجو میکنیم و تست میکنیم اونوقت بدون تست و استفاده دوباره درخواست میکنید.
اون لینک هایی که من گذاشتم دقیقا همونی هست که شما میخواستید.باید یک منو بسازید و از یکی از اون لینکها استفاده کنید و برای اعضا قرار دهید.
من در لوکال تست کردم و جواب مثبت بود.

جناب گنجی ، عجب عصبانی هستید ها ...
با عرض پوزش . من تست کرده بودم . جوملا من 2.5 است و مشکل دراین بود که من نمی دانم از چه نوع لینکی برای خروج استفاده کنم . در این نسخه ای که من دارم . بجز آدرس خارجی منویی که امکان درج آدرس داشته باشد ، نیست و آنها هم با اخطار 404 مواجهه می شوند .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۳-۳-۱۳۹۱, ۰۴:۴۷ عصر
ارسال: #12
دوست من عرض کردم خدمتتون توی جوملا 2.5 یه منو با نوع "فرم ورود " بسازین و برای "اعضا " منتشر کنین.
بعد از اینکه کاربر وارد شده روش کلیک کنه به صفحه خروج هدایت میشه.

من لینکهای آقای گنجی رو تست کردم در جوملاJoomla 2.5 جواب نمیده.

ضمنا توی سایتتون امکان عضویت برای تست نبود.

موفق باشید.
امضاء امید
امام جواد (ع):

الْمُؤمِنُ يَحْتاجُ إلى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفيقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّوَجَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَ قَبُولٍ مِمَّنْ يَنْصَحُهُ

مؤمن در هر حال نيازمند به سه خصلت است:
واعظى از درون خود، توفيق از طرف خداوند متعال، قبول و پذيرش نصيحت كسى كه او را نصيحت نمايد.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط arman1356
۱۳-۳-۱۳۹۱, ۰۸:۰۶ عصر
ارسال: #13
اگر میخواهید تو منو قرار دهید که هیچ ولی اگر میخواهید در موقعیت ماژول قرار دهید یک ماژول دارم فارسی میکنم براتون قرار دهم.
کارش اینه که وقتی کاربر وارد شد گزینه خروج رو میتونه ببینه و با یک کلیک خارج میشه.هیچ چیز اضافه ای هم نداره.
متاسفانه من تاپیک اول رو یادم رفته بود که برای جوملا 2.5 مطرح کردید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط امید ، arman1356
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان