زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۴۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لینک خروج از سایت
۷-۳-۱۳۹۱, ۰۲:۴۸ صبح
ارسال: #1
لینک خروج از سایت
با سلام
من از جوملا 2.5 استفاده می کنم . و یه مشکل اینکه چگونه می توانم از طریق ساخت یک لینک دستور خروج از سایت رو صادر کنم . یعنی کاربر با زدن آن از پلن کاربری سایت خارج شود.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۷-۳-۱۳۹۱, ۰۲:۵۹ صبح
ارسال: #2
RE: لینک خروج از سایت
با سلام.بطور پيشفرض وقتي فرد از طريق فرم ورود وارد سايت ميشه بعدش يك لينك بجاي فرم ورود درست ميشه كه خروج هستش.
امضاء محمد
[تصویر:  13515390341.jpg]
براي تشكر از كليد تشكر يا اعتبار استفاده كنيد.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، امید ، shafiee
۸-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۲۱ عصر
ارسال: #3
(۷-۳-۱۳۹۱ ۰۲:۵۹ صبح)محمد پورامين نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.بطور پيشفرض وقتي فرد از طريق فرم ورود وارد سايت ميشه بعدش يك لينك بجاي فرم ورود درست ميشه كه خروج هستش.

این رو می دونم دوست من . اما موضوع این است که من می خواهم برای خروج از یک لینک یا یک منو در خارج از فرم ورود کاربر استفاده کنم .
۹-۳-۱۳۹۱, ۰۷:۲۶ صبح
ارسال: #4
یک لینک منو با نوع "طرح ورود پیش فرض" بسازید و سطح دسترسی آن را ثبت شده قرار دهید تا پس از ورود کاربر به او نمایش داده شود.

موفق باشید
امضاء امید
امام جواد (ع):

الْمُؤمِنُ يَحْتاجُ إلى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفيقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّوَجَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَ قَبُولٍ مِمَّنْ يَنْصَحُهُ

مؤمن در هر حال نيازمند به سه خصلت است:
واعظى از درون خود، توفيق از طرف خداوند متعال، قبول و پذيرش نصيحت كسى كه او را نصيحت نمايد.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، arman1356 ، shafiee
۱۰-۳-۱۳۹۱, ۰۲:۱۳ عصر
ارسال: #5
(۹-۳-۱۳۹۱ ۰۷:۲۶ صبح)omid1783 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک لینک منو با نوع "طرح ورود پیش فرض" بسازید و سطح دسترسی آن را ثبت شده قرار دهید تا پس از ورود کاربر به او نمایش داده شود.

موفق باشید

دوست گرامی این عمل انجام شده است . اما متاسفانه لینک خروج در این منو ساخته نمی شود . و من می خواهم به صورت دستی لینک یا منوی خروج از سایت را بسازم تا کاربران بتوانند از پلن کابری خود خارج شوند .
۱۱-۳-۱۳۹۱, ۰۳:۱۲ صبح
ارسال: #6
منظورتون دقیق مشخص نیست !
روشی که اقا امید گفتند درست است.وقتی شما یک منو بسازید با عنوان خروج و نوع ایتم را ورود انتخاب کنید و دسترسی رو برای کاربران ثبت شده قرار دهید وقتی کاربر وارد میشود این منو را میتواند مشاهده کند و با کلیک برروی اون چون وارد شده است فقط دکمه خروج براش نمایش داده میشه.

اگر میخواهید یک لینک داشته باشید تا با کلیک سریع کاربر خارج بشه لینک های زیر را تست کنید البته برای جوملا 1.5 ممکن است فقط کاربرد داشته باشد.

ابتدا این لینک را تست کنید.یک منو بسازید و لینک زیر را به آخر نام سایت خود اضافه کنید.

/index.php?option=com_user&task=logout&return=Lw

مانند :

http://www.parsjoom.ir/index.php?option=com_user&task=logout&return=Lw

با استفاده از این لینک کاربر باید بعد از خروج به صفحه اصلی هدایت شود.اگر این درست کار نکرد از لینک زیر استفاده کنید که البته صفحه بلنک مشاهده خواهد کرد.

/index.php?option=com_user&view=login&task=logout
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط امید ، arman1356 ، shafiee
۱۱-۳-۱۳۹۱, ۰۷:۳۰ صبح
ارسال: #7
(۱۰-۳-۱۳۹۱ ۰۲:۱۳ عصر)arman1356 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست گرامی این عمل انجام شده است . اما متاسفانه لینک خروج در این منو ساخته نمی شود . و من می خواهم به صورت دستی لینک یا منوی خروج از سایت را بسازم تا کاربران بتوانند از پلن کابری خود خارج شوند .

دوست من لطفا یه دمو بدین تا آنلاین بررسی کنم.

موفق باشین
امضاء امید
امام جواد (ع):

الْمُؤمِنُ يَحْتاجُ إلى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفيقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّوَجَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَ قَبُولٍ مِمَّنْ يَنْصَحُهُ

واعظى از درون خود، توفيق از طرف خداوند متعال، قبول و پذيرش نصيحت كسى كه او را نصيحت نمايد.
 سپاس شده توسط arman1356
۱۳-۳-۱۳۹۱, ۰۶:۳۴ صبح
ارسال: #8
(۱۱-۳-۱۳۹۱ ۰۷:۳۰ صبح)omid1783 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۰-۳-۱۳۹۱ ۰۲:۱۳ عصر)arman1356 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست من لطفا یه دمو بدین تا آنلاین بررسی کنم.

موفق باشین

با سلام
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در منوی بالای سایت پس از ورود کاربر منوی خروج فعال شود . در این قسمت این امکان نیست.
۱۳-۳-۱۳۹۱, ۰۸:۵۵ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳-۳-۱۳۹۱ ۰۹:۰۰ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #9
دوست عزیز لینک هایی که گذاشتم تست کردید ؟
حداقل راه هایی که پیشنهاد میشه تست کنید نه اینکه چند روز یکبار به تاپیک فقط سر بزنید.
ما وقت میزاریم کلی جستجو میکنیم و تست میکنیم اونوقت بدون تست و استفاده دوباره درخواست میکنید.
اون لینک هایی که من گذاشتم دقیقا همونی هست که شما میخواستید.باید یک منو بسازید و از یکی از اون لینکها استفاده کنید و برای اعضا قرار دهید.
من در لوکال تست کردم و جواب مثبت بود.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط امید ، arman1356 ، shafiee
۱۳-۳-۱۳۹۱, ۰۳:۲۵ عصر
ارسال: #10
اگه امکانش برای خودتون نیست، اطلاعات ورود + لینک این تاپیک رو برام پ.خ کنین تا براتون انجام بدم.

موفق باشید
امضاء امید
امام جواد (ع):

سپاس شده توسط arman1356
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان