زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۰۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به هم ريختگي قالب با اينترنت اكسپلورر
۱۲-۱۲-۱۳۹۰, ۰۸:۰۸ صبح
ارسال: #1
به هم ريختگي قالب با اينترنت اكسپلورر
با سلام خدمت همه ي دوستان و اساتيد محترم. رضا هستم از بندرعباس. حقيقتش من از روي علاقه اي كه به طراحي سايت داشتم شروع كردم به تحقيق و طراحي و بعد از بررسي جوملا رو انتخاب كردم و از اونجايي كه زياد آشنايي با اصول طراحي وب سايت ندارم خيلي از جاها گير مي كنم. Eyes الان من يه سايت ساختم كه با تمام مرورگرها به صورت عادي و بدون بهم ريختگي بالا مي آد ولي با اكسپلورر بهم مي خوره يعني ستون سمت چپش و ماژول هاي پايينش محو مي شن. از كامپيوننت كا تو استفاده مي كنم. فكر كنم برا همين باشه چون همين قالب رو رويه يه سايت ديگه ااستفاده مي كنم و مشكلي نداره. در ضمن از قالبم blu ride هستش. دوستان فكر مي كنن برا چي اين طور شده . لطفا راهنمايي كنيد. با تشكر Inlove Joomla 1.5
امضاء reza_bnd
اگر تنهاي تنها شويم باز هم خدا با ماست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۲-۱۲-۱۳۹۰, ۰۸:۱۵ صبح
ارسال: #2
RE: به هم ريختگي قالب با اينترنت اكسپلورر
سلام
اول از شما تشکر میکنم و تبریک میگویم از این که در انجمن ثبت نام نمودید.
دوم اگر بتونی دمو انلاین قرار بدی خیلی بهتره
تا دوستان بررسی نمایند و کمکتون کنند

موفق و پیروز وسربلند باشید
امضاء محمدرضا بهارلو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، صدرا حسابی ، محمد آهنگی
۱۲-۱۲-۱۳۹۰, ۰۸:۱۶ صبح
ارسال: #3
سلام و خوش آمد میگم به شما دوست عزیز
جوملا فقط یه cms نیست ، یه دنیاست !!!

در رابطه با مشکلتون :
با کدوم ورژن IE مشکل دارین ؟
دمو آنلاین از سایتتون دارین ؟ اگه دارین آدرسش رو بزارین تا چک کنم.
امضاء ehsansabet
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی ، اجرا و بهینه سازی وب سایت های جوملایی

سپاس شده توسط Reza Ganji ، صدرا حسابی
۱۲-۱۲-۱۳۹۰, ۰۸:۲۴ صبح
ارسال: #4
با تشكر از دوستان عزيز. با اينترنت اكسپلورر8 اين هم دمو آنلاين: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشكر
امضاء reza_bnd
۱۲-۱۲-۱۳۹۰, ۰۸:۳۲ صبح
ارسال: #5
توضیحدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو ببینید احتمالا مشکلتون حل می شه،
یعنی به احتمال زیاد یه مطلبتون رو از ورد یا سایت دیگه کپی کردید، می تونید مطالب رو غیر فعال کنید ی بار تاببینید مشکل حل می شه یا نه، مخصوصا سر اون مطلبی که گیر کرده و نمایش نمی ده، احتمال دومم تداخل در افزونه هاس ولی احتمالا همین مورد اول مشکل رو ایجاد کرده.
 سپاس شده توسط shahnaz ، Reza Ganji
۱۲-۱۲-۱۳۹۰, ۰۸:۴۲ صبح
ارسال: #6
(۱۲-۱۲-۱۳۹۰ ۰۸:۳۲ صبح)صدرا حسابی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توضیحدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو ببینید احتمالا مشکلتون حل می شه،
یعنی به احتمال زیاد یه مطلبتون رو از ورد یا سایت دیگه کپی کردید، می تونید مطالب رو غیر فعال کنید ی بار تاببینید مشکل حل می شه یا نه، مخصوصا سر اون مطلبی که گیر کرده و نمایش نمی ده، احتمال دومم تداخل در افزونه هاس ولی احتمالا همین مورد اول مشکل رو ایجاد کرده.

با تشكر از شما دوست عزيز. اين كار رو انجام دادم تمامي مطالب رو غير فعال كردم. حتي ماژول ها رو هم يكي يكي غير فعال و تست كردم. ولي متاسفانه درست نشد. فقط هم با اكسپلورر مشكل داره !!!!!!!!Eyes
امضاء reza_bnd
۱۲-۱۲-۱۳۹۰, ۰۸:۴۶ صبح
ارسال: #7
ممکنه پلاگین هایی که نصب کردید هم باعث این به هم ریختگی در IE شده باشن، اگه خواستین دسترسی بدید الان در پیغام خصوصی براتون چک می کنم.
مشکل از همون جا بود که بهت گفتم، مطلب" فردا به ..." رو غیر فعال کردم الان درست نمایش داده می شه، از همون توضیحاتی تاپیکی که در بالا معرفی کردم استفاده کنید تا مشکلش حل بشه و بعد فعالش کنید. (می تونی مطلب رو کلا یه بار تو نت پد کپی کنی و دوباره پیست کنی تا مشکلش حل بشه.)
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، محمدرضا بهارلو
۹-۴-۱۳۹۱, ۰۲:۰۴ عصر
ارسال: #8
سلام
سایت من هم دچار این مشکل شده یعنی هم تو ie و هم تو فایرفاکس به هم ریخته است!
البته 2 روز پیش که تازه سایت رو آپلود کرده بودم همه چی خوب بود!
همه متن ها رو هم از تو نت پد وارد کردم ولی با این وجود باز مطالب رو یکی یکی غیرفعال و تست کردم و مشکل همچنان باقیه!!!!!
۹-۴-۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ عصر
ارسال: #9
در این مورد هم باز مشکل از وجود کدها باید باشه و حتما درست انجام ندادید.
بعد از هر تغییر کش جوملا و مرورگر رو دوباره خالی کنید و تست کنید !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۱۰-۴-۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ صبح
ارسال: #10
متاسفانه مشکل حل نشد:(
شاید مشکل از یه پلاگین خاص باشه!
دوستانی که تجربه بالایی دارن لطفا راهنمایی کنن که چه پلاگین هایی ممکنه مشکل ایجاد کنه؟
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان